Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy są jakieś hacki w tej grze?


Ejpex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już widze płacz na MPC forum za cheaty w War Thunder ehhhhh

 

Grajcie dla frajdy a nie po to żeby pokazać jacy jesteście pro na Haxach nie rozumiem takich ludzi (no chyba że używasz haxów do MC albo WarZ gdzie każdy to robi to jeszcze ujdzie ... bo i tak nic z tym nie robią )\

 

Gra jest spoko wystarczy pograć 2 godziny i się wkrecicię ja Ogólnie nie lubie takich gier np World of Tank ale ta gra przypadła do gustu

Ale to jest frajda rozpierdalać koleśi z haxami sama prayjemność oni maja przewage a ty wygrywasz lol a wot ty sobie nie poradzisz 10 min

Opublikowano

Powiem to tak zagrajcie ok 7 dni w War Thundera przez ok 2 godz dziennie po 7 dniach zobaczycie że nie potrzeba haxów do tej gry gdyż wystarczy pomyśleć jak kogoś zestrzelić i dobrze przymierzyć myszką.Hax typu aim nie dał by i tak tu rady nadążyć za samolotami a do tego byście tak dostali w plecy że nawet aim by nie pomógł

Opublikowano

Dokładnie, dlatego do takich gier jak WoT czy WT nie będzie haków. Przykładowo jak kolega wyżej napisał,żeby wycelować i kogoś zestrzelić trzeba obrócić cały samolot, a nie sam celownik. Musielibyście mieć haki na szybsze skecanie samolotem i jednocześnie aimbota. A to już byłaby kompletna katastrofa, ponieważ skoro nie ogarniacie gry bez haków to latania skrętniejszym i zwinniejszym samolotem byście nie ogarnęli.

@Tyskie550

A nie większa przyjemność i satysfakcja gdy legalnie bez wspomagaczy dojdziesz do takiego etapu, gdzie sam będziesz zestrzeliwać po 10 samolotów nie tracąc żadnego? 100 godzin gry w WT za mną i już do takiego poziomu w niektórych bitwach dochodzę na wysokich poziomach.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Znam pewien sposób na orzelki. Może to i nie jest cheat ale pomaga. Mianowicie co jakiś czas Gaijin rozdaje trochę kodów promocyjnych. Po wpisaniu ich na stronie głównej War Thunder'a, otrzymujemy 25000 złotych orzełków ;) .

Opublikowano

Znam pewien sposób na orzelki. Może to i nie jest cheat ale pomaga. Mianowicie co jakiś czas Gaijin rozdaje trochę kodów promocyjnych. Po wpisaniu ich na stronie głównej War Thunder'a, otrzymujemy 25000 złotych orzełków ;) .

Gdzie rozdają takie kody?

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...