Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5]Azurite Edycja II [Nowe swiaty][Bronie][Moby][Rudy]


Drag™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DZIĘKUJEMY HAKEROM ZA ZNISZCZENIE SERWERA

/ WĄTPIĘ ABY BYŁA NASTĘPNA SERIA!

Z POWAŻANIEM PRO_GERRARD I DRAG



Dokładnie , kurwa ogarnijcie go bo szkoda gadac oszukal ze mial vipa i mu itemy dali..

Nie daje mu itemków .



Drag , zachowujesz sie jak przyjeb 10 letni , wbija na serwa i pisze zegnam ~Drag i serwer off, dalej jest off czekam bo kurwa grac sie nie da...

To nie DraGa wina to wina hakerów :P



DZIĘKUJEMY HAKEROM ZA ZNISZCZENIE SERWERA

/ WĄTPIĘ ABY BYŁA NASTĘPNA SERIA!

Z POWAŻANIEM PRO_GERRARD I DRAG



Nie daje mu itemków .



To nie DraGa wina to wina hakerów :P

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poprostu ktoś się włamał jak mnie nie było niedawno wróciłem patrze a pół bazy wyjebane ...

 

Tak więc like a hejta...

 

Dziękuje i dowidzenia temat do zamkniecia .

x2n.png

Opublikowano

Zajebiscie gram na tym serwerze 2 dni a tu dupa chcem grac dalej bo serwer bardzo fajny a serwera nie ma !!!


Opublikowano

DraG widzisz mówiłem .... Ale ty mnie nie za bardzo chciałeś słuchać ...

Kamil nie udawaj niewiniątka byłeś w tym zamieszany w niemal 40% .

mca.png
Opublikowano

Taaaaak, hakerzy... Źle na serwerze się zaczęło dziać i już hakerzy. A nawet jak hakerzy to tak to jest jak nawet kompa nie umiecie se zabezpieczyć. Kopie zapasową serwera trzeba było zrobić. Teraz przez ten TWÓJ błąd większość ludzi bierze kur.. bo stracili całe dnie swojego życia.

KHA`ZIX!

Opublikowano

DraG zrobiłeś kopię zapasową ???

DraG umiesz robić '' rolback '' ???

DraG zachowałeś gdzieś mapę???

Jeśli czegoś z tego nie zrobiłeś / nie umiesz to serwer w dupie już leży .

mca.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak wy 200mb pobierac 10 minut :O mi to w 10-20sekund idzie, a co do serva to zaraz wbijam

2636492449.png

Pomogłem? To dobrze :D

Opublikowano

Moze skan czyms innym niz avast? bo avast to sam w sobie wirusa odnajdzie -_-

2636492449.png

Pomogłem? To dobrze :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...