Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5]Azurite Edycja II [Nowe swiaty][Bronie][Moby][Rudy]


Drag™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak jest to I'cant Revolve host name odświeżajcie :)

Lub usuńcie serwer i jeszcze raz dodajcie .

Liczę na Like dla tych co nie widzieli :D

mca.png
Opublikowano

Really? Really to może naprawcie ten serv bo wbić nie idzie, albo jakiś bład, cant reach server albo End of stream. Zapowiadał się fajnie, a tu dno puki co.

KHA`ZIX!

Opublikowano

Zaczynam grę pozdrawiam :)



@Reffresh



Eh Szkoda Jakiś Błąd.



Dobra już działa



Niestety nie idzie otwozyc czatu takie lagi

ov4u.jpg


Opublikowano

Poradnik jak zmieniac latwo z azurite na zwyklego mc 1.5 poradnik by matixd

 

 

Aby grać na np 1.5 a czasami na azurite a nie chce się wam ciągle kopiować plików robimy tak:

1. Na pulpicie robicie folder minecraft
2. Wrzucacie launcher i nazywacie go minecraft.exe
3. Otwieracie notatnik i wklejacie to:
@echo off
Title Minecraft Launcher
set APPDATA=%CD%\azurite\
start %CD%\minecraft.exe
4. Teraz zapisujecie w folderze minecraft na pulpicie jako azurite.bat
5. Odpalacie azurite.bat i czekacie az sie sciagna pliki
6. wgrywacie pliki od azurite do pulpit/minecraft/azurite/.minecraft
7. zawsze wlanczacie minecrafta jesli chcecie grac na azurite plikiem azurite.bat

x2n.png

Opublikowano

Dalej nie działa, nie wiem nawet czy administracja przejęła się moim problemem jak i innych graczy. I to są prawdziwi admini szanujący graczy.

NIE POLECAM!

KHA`ZIX!

Opublikowano

Co Ci nie działa 0.0

 

Really? Really to może naprawcie ten serv bo wbić nie idzie, albo jakiś bład, cant reach server albo End of stream. Zapowiadał się fajnie, a tu dno puki co. ?

 

Każdemu działa tylko nie Tobie przeinstaluj jave i dodaj serwer jeszcze raz do listy .

x2n.png

Opublikowano

Osobiscie serwer, pomysl na serwer oraz wykonanie zajefajne, ale...
Tutaj lista plusow i minusow:
Plusy:
+Wykonanie spoko
+Mody znakomite
+Pomysl wypas

Minusy:
-Admin nie pomogl mi z gildia, bo mialem problem
-W tym czasie nawalal sie z graczami
-Dostalem muta za probe uzyskania pomocy


Calosc serwera oceniam 5/10, czyli fifty-fifty. Wszystko przez to, ze admin olal robote i nie pomogl mi.

Zapraszam wszystkich serdecznie na mój kanał youtube. Nagrywam CS:GO. Jeżeli ludziom będą podobać się moje filmy, będą łapkować, komentować i subskrybować, to będę wrzucał w miarę regularnie filmiki. Zapraszam do oceny mojego najnowszego filmu 1vs5 - clutch [ACE!].

https://youtu.be/ek1A_2F34HE

Opublikowano

@up

Słuchaj po 1 . Może Admin chciał się pobić/ pograć na survivalu , nie przyszło ci to do głowy ???

Dostałeś muta za to że spamiłeś pomocą , a wystarczyło tylko napisać co jest .

Chciałem ci pomóc ale nie chciałeś a mi DraG dał admina tylko teraz go nie mam ... ( ale to już całkiem inna sprawa )

tu Remik68 .

mca.png
Opublikowano

DraG

A więc tak zgłaszam skargę na gracza Kamil787725 .

Kur** Jakim cudem ma SViP eq jak SViP nie ma !!!

Zabił mnie i Fir3 też ....

Ktoś mu daje itemy a ten ktoś to Pro_Gerrard

Kur** Jakim prawem ma Eq SViP a jeszcze SViP nie ma .

Proszę o wyjaśnienie tej sprawy a jeśli nie to stracicie grających na serwerze .

mca.png
Opublikowano

DraG

A więc tak zgłaszam skargę na gracza Kamil787725 .

Kur** Jakim cudem ma SViP eq jak SViP nie ma !!!

Zabił mnie i Fir3 też ....

Ktoś mu daje itemy a ten ktoś to Pro_Gerrard

Kur** Jakim prawem ma Eq SViP a jeszcze SViP nie ma .

Proszę o wyjaśnienie tej sprawy a jeśli nie to stracicie grających na serwerze .

Dokładnie , kurwa ogarnijcie go bo szkoda gadac oszukal ze mial vipa i mu itemy dali..

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Drag , zachowujesz sie jak przyjeb 10 letni , wbija na serwa i pisze zegnam ~Drag i serwer off, dalej jest off czekam bo kurwa grac sie nie da...

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...