Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szybsze ładowanie filmików na yt


lol121xx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi pokazuje bym uruchomił jako admin, jak to zrobić?

 

 

Mi tak samo,a mam jednego użytkownika

-----------------------------------------------------------------------

 

Jak by ktoś nie wiedział to w Win8 jest problem z administratorem i trzeba wejsc do cmd jako administrator (domyślna ścieżka to:

"C:\Windows\WinSxS\wow64_microsoft-windows-commandprompt_31bf3856ad364e35_6.2.9200.16384_none_ee2b1873d8818161\cmd.exe")

potem wklejamy i wyskoczy OK xD

2s6wxf4.png

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lub też wpisać cmd w Menu Start, kliknąć na nie prawym i uruchom jako admin ;p

Opublikowano

Lub też wpisać cmd w Menu Start, kliknąć na nie prawym i uruchom jako admin ;p

Mój sposób jest bardziej Geekowy xD

2s6wxf4.png

Opublikowano

Równie dobrze komenda może wyglądać tak:

netsh advfirewall firewall add rule name="BLOKADAYT" dir=in action=block remoteip=46.28.247.103 enable=yes

Może ktoś sprawdzić czy jest róznica ? Bo ja przy 60 mb/s nie zauwaze roznicy ;d

Opublikowano

A czasami to nie blokuje tego że filmik nie dostanie wyświetlenia ?? Trochę szkoda że my oglądamy a ktoś wgl nie ma z tego zysku ;)

hcq0.png


Opublikowano

Działa to na inne strony jak stremy, np. Twitch?


jak to uruchomić jako administrator?

Jak wpiszesz cmd, to kliknij prawym na ikonke i "uruchom jako administrator" ;)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Sorry ze teraz pisze ale mam pytanie czy komuś to wogóle zadziałało na XP profesional ?

Opublikowano

@Edit

Zrobiłem to...i dużej róznicy nie wiedze ale widze mam XP profesional i ten kod mi działa..dzięki ;)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

no mi dzięki temu chodzą lepiej filmiki 4K.

 

Może to plecebo ale mam nadzieję że nie :D ogólnie przez to już nie mam problemów z YT (nie wczytywaly się filmiki wcale i trzeba było z 20x F5)


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
C:\Documents and Settings\Michal>netsh advfirewall firewall add rule name="BLOKA

DAYT" dir=in action=block remoteip=173.194.55.0/24,206.111.0.0/16 enable=yes

Nie znaleziono następującego polecenia: advfirewall firewall add rule name=BLOKA

DAYT dir=in action=block remoteip=173.194.55.0/24,206.111.0.0/16 enable=yes.

 

Mi nie działa.

  • 8 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...