Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Masakra [1.5.1] [KWADRATOWA MASAKRA 4] [SuperZabawa]!


dykciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam admini mają po 14 lat ;d Admin "RolnikGAME' jest nie kultularny i daje kidmody prawie każdemu kto napisz podanie;d NIE POLECAM!

Opublikowano
Wiek:15

Imie:Norbert

Kontakt:Skype/FaceBook

Będziesz Grieefował?:Nie

Jesteś kultularny?:Tak

Dlaczego ty?:Ponieważ uważam, że potrafię się zachować i rozbawić towarzystwo co pozwoli na zapewnienie odrobiny poczucia humoru dla reszty ekipy :)

Premium:Tak

Nick w Mc:Sathid

db3ef550273c4d9aa8177179f0907767.png

Opublikowano

Nie polecam admini mają po 14 lat ;d Admin "RolnikGAME' jest nie kultularny i daje kidmody prawie każdemu kto napisz podanie;d NIE POLECAM!

Ile masz latek kolego? :) Gram od poczatku serwa i tam zaden taki nick nie gra a tym bardziej jakis admin:)Pograj potem oceniaj nobku :)

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Nie polecam admini mają po 14 lat ;d Admin "RolnikGAME' jest nie kultularny i daje kidmody prawie każdemu kto napisz podanie;d NIE POLECAM!

WHAT?! Jaki ROLNIKGAME ? JA JESTEM TYLKO ADMINEM -.-

 

Sathid Dodany

Opublikowano
Wiek:13

Imie:Filip

Kontakt:Skype

Będziesz Grieefował?:Nie

Jesteś kultularny?:Tak

Dlaczego ty?:Ponieważ uwielbiam takie serwery

Premium:Nie

Nick w Mc:MrCracKu
Podanie Kolegi
Wiek:13

Imie:Kamil

Kontakt:Skype

Będziesz Grieefował?:Nie

Jesteś kultularny?:Tak

Dlaczego ty?:Uwielbiam taki serwery,i chciałbym pograc.

Premium:Tak

Nick w Mc:DusiekTV
Opublikowano
Wiek: 16

Imie: Patryk

Kontakt: Skype: Spokim Craft

Będziesz Grieefował?: Nie

Jesteś kultularny?: Tak Bardzo :D

Dlaczego ty?: Bo nigdy nie grałem na serwerze kwadratowa masakra 4 i chciałbym zobaczyć jak tam jest

Premium: Nie

Nick w Mc: spokim

Opublikowano
Wiek: 15 lat

Imie: Dawid

Kontakt: skype - dawid.plewa91

Będziesz Grieefował?: nawet na serwerze nie jestem :D ale nie

Jesteś kultularny?: no, kurwa jasne :D

Dlaczego ty?: ,ponieważ jestem kulturalny ( @up ) i zabawny :D

Premium: nie stać mnie :( moja kariera śmieciarza nie wystarcza na taki wydatek :(

Nick w Mc: MagicznyAutobus
Opublikowano
Wiek: 16
Imie: Damian
Kontakt: Skype: Posiadam skype ale wole prywatnosc
Będziesz Grieefował?: Nie
Jesteś kultularny?: w 85%
Dlaczego ty?: Bo nie ma juz serwerow do spokojnej gry.
Premium: Tak
Nick w Mc: Theproterror

Wiek: 15
Imie: Alicja
Kontakt: Skype: Posiadam skype ale wole prywatnosc
Będziesz Grieefował?: Nie
Jesteś kultularny?: w 99%
Dlaczego ty?: Bo nie ma juz serwerow do spokojnej gry.
Premium: Tak
Nick w Mc: AliceAlis
Opublikowano
Wiek: 13

Imie: Wojtek :>

Kontakt: Skype: wojtek.piekarczykw lub TeamSpeak.

Będziesz Grieefował?: Nie.

Jesteś kultularny?:Tak :>

Dlaczego ty?: Bo lubię tego typu serwery, jestem miły i umiem pisać poprawnie po Polsku.

Premium:Tak.

Nick w Mc: IslandIcedZ
Opublikowano
Wiek: 17

Imie: Kubuś

Kontakt: GG / MPC / InGame

Będziesz Grieefował?: Nie, po co?

Jesteś kultularny?: Tak

Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty, nie wyzywam się jak niektóre dzieci, dobrze buduje i ogarniam MC.

Premium: Tak

Nick w Mc: PigZombie

Nowy serwer ProCrafters! Survival + Gildie! Wielkie otwarcie dziś o 20.00! IP: 46.29.20.175:26982


Chcesz być jak Jurek i zostać ProKoxem? Zapraszamy!


Opublikowano

Wiek: 15
Imie: Kubuś
Kontakt: Skype/ts3
Będziesz Grieefował?: Nie lubię , nie chcę i nie. ;>
Jesteś kultularny?: Tak
Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty, nie wyzywam się jak niektóre dzieci, dobrze buduje .: >
Premium: Nie ;x
Nick w Mc: Dawidek

Jebać to!

Opublikowano
Wiek: 15 lat

Imie: Przemek

Kontakt: TS/GG/SKYPE

Będziesz Grieefował?: NIE

Jesteś kultularny?: TAK

Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty,miły, chciałbym spróbować swoich sil na tego typu serverze

Premium: Nie

Nick w Mc: xXx
Opublikowano

Wiek: 15

Imie: Damian

Kontakt: GG/TS/SKYPE/PW

Będziesz Grieefował?: Nie ..

Jesteś kultularny?: raczej tak

Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty, ogarniam, w minecrafta gram od beta 1.4

Premium: Tak

Nick w Mc: Scoobany98

 

sygnadlamalinowy.png

Opublikowano
Wiek: 15 lat

Imie: Denis

Kontakt: TS/SKYPE

Będziesz Grieefował?: NIE

Jesteś kultularny?: No jasne że tak.

Dlaczego ty?: Jestem bardzo ogarniętym człowiekiem, bardzo mało się spinam i ogarniam minecrafta.

Premium: Nie

Nick w Mc: Slazi

competitions,proportional,456,186,36a24f

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...