Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Masakra [1.5.1] [KWADRATOWA MASAKRA 4] [SuperZabawa]!


dykciu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wiek:14

Imie:Adrian

Kontakt:GG 3606024

Będziesz Grieefował?:Nie

Jesteś kultularny?:Tak

Dlaczego ty?:Bo jeszcze nie grałem na serwerach tego typu

Premium:Nie

Nick w Mc:COr3
  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Wiek: 14

Imie: Dorian

Kontakt: PW

Będziesz Grieefował?: Oczywiście , że NIE będę.

Jesteś kulturalny?: Jasne , nie chce byc jakimś wieśniakiem który będzie wszystkich wyzywał :P

Dlaczego ty?: Bo lubię serwery typu " Kwadratowa Masakra " i jeśli uda mi się dołączyc gwarantuje , że atmosfera będzie jeszcze lepsza :D

Premium: Nie

Nick w Mc: xNouvel
Opublikowano
Wiek:15 lat

Imie:Krzysiek

Kontakt: GG:13657236

Będziesz Grieefował?:Nie a poco jak mam z kimś grać :)

Jesteś kultularny?:Tak w takim wieku powinienem

Dlaczego ty?:Że inne serwer zaczeły mnie nudzić i chciałem poznać nowych ludzi :),Jestem ogarnięty , kulturalny i będę pomagać innym :)

Premium:Tak

Nick w Mc: DeAtCH
Opublikowano
Wiek:16

Imie:Kacper

Kontakt:skype

Będziesz Grieefował?:nie
Jesteś kultularny?:Tak
Dlaczego ty?:Chce poznać nowych ludzi,zawrzeć nowe przyjaźnie i się dobrze bawić

Premium:Nie
Nick w Mc:gramsam



19539769190345228492.jpg


Opublikowano

Wiek:14

Imie:Łukasz

Kontakt:Skype

Będziesz Grieefował?:Nie

Jesteś kultularny?:Tak

Dlaczego ty?:Dlaczego NIE:?

Premium:NIE

Nick w Mc:Lexenin

mca.png

Opublikowano

Zapraszam serdecznie na serwa ;]

 

Miła atmosfera, fajna zabawa i duzo nowych ludzi :) i Przyjemnie sie gra :D

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Wiek: 15
Imie: Marcin
Kontakt: Skype: Kedroshi
Będziesz Grieefował?: Oczywiscie, ze nie :P
Jesteś kultularny?: Tak, dopkoki ktos mnie nie zdenerwuje.
Dlaczego ty?: Bo lubie tego typu serwery i chcialbym spedzic milo czas
Premium: Tak
Nick w Mc: BlackBoy89

Opublikowano
Wiek: 12 (rocznikowo 13)

Imie: Bartek

Kontakt: GG

Będziesz Grieefował?: NIE
Jesteś kultularny?: TAK
Dlaczego ty?:Lubię takie serwery.
Premium: nie
Nick w Mc: bartik246

Opublikowano
Wiek: 13

Imie: Dominik

Kontakt: Żaden

Będziesz Grieefował?: Nie

Jesteś kultularny?: Tak, ale jak któs mnie wkurzy umiem być wulgarny! Ale to się rzadko zdaża ;)

Dlaczego ty?: Lubie serwery tego typu ;)

Premium: Nie

Nick w Mc: Domi2533

Opublikowano
Wiek: 17

Imie: Kamil

Kontakt: Skype.

Będziesz Grieefował?: Pewnie że nie!

Jesteś kultularny?: tak!

Dlaczego ty?: Od dawna szukałem takiego serwera

Premium: niet.

Nick w Mc: Xawier
Opublikowano
Wiek:

19

Imie:

Damian

Kontakt:

email: [email protected] lub pw.

Będziesz Grieefował?:

Nie

Jesteś kultularny?:

Tak

Dlaczego ty?:

jestem ogarnięty itd. ogarniam mc, jestem miły.

Premium:

Tak

Nick w Mc:

CampeR_Thc


Edit: polecam zrobic więcej slotów -.-

Opublikowano
Wiek:14

Imie:Mateusz

Kontakt:Ts3

Będziesz Grieefował?:Chce pograc dla zabawy -.-

Jesteś kultularny?:Oczywiscie

Dlaczego ty?:Poprostu, żeby nas było więcej :)

Premium:Nie

Nick w Mc:Gienek
Opublikowano
Wiek: 13

Imię: Wiktor

Kontakt: skype: ziomek2138 też mam teamspeak

Będziesz Grieefował?: Nie

Jesteś kulturalny?: Oczywiście, że tak

Dlaczego ty?: Ponieważ oglądałem dużo kwadratowej i tak pomyślałem czy aby też nie zagrać.

Premium: Mam

Nick w Mc: jarmagpat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...