Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra [2,3GB ramu][Ciekawa mapa][Wspaniała zabawa]


Gość Szaki22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ehh, swoje wiem, takie serwy maks. po 2 tygodniach padają. Zamiast wymyśleć coś oryginalnego to ciągle tylko te Kwadratowe masakry... Skkf i spółka wymyślili cos własnego a teraz tylko mnóstwo serwerów po 10-20 slotów pseudo kwadratowej masakry.

brak

Opublikowano

Nie Dodany

Powód: Dobrze ci znany.

 

Reszta dodana

 

MASZ MI KURDE POWIEDZIEC

 

Ok już mówię

Cytuję:

"Are u fucking kidding me?"

 

 

EDIT:

 

Reszta dodana :)

Opublikowano

Nick:Topek

Griefujesz?(Za to jest ban odrazu):Nie Griefują dzieci

Umiesz się zachowywać normalnie?:No Ba :D

Podanie

Kolegi

Nick:Cykoria

Griefujesz?(Za to jest ban odrazu):Nie

Umiesz się zachowywać normalnie?:Tak

 

Obaj po 14 lat :D mamy ts mikro skype

Opublikowano

Ehh, swoje wiem, takie serwy maks. po 2 tygodniach padają. Zamiast wymyśleć coś oryginalnego to ciągle tylko te Kwadratowe masakry... Skkf i spółka wymyślili cos własnego a teraz tylko mnóstwo serwerów po 10-20 slotów pseudo kwadratowej masakry.

 

ehh grales na tym serwie ? raczej nie... nie chcesz grac to nie pisz i nie nabijaj postów -.-

 

 

Opublikowano

Nick:Xsenon1996



Griefujesz?(Za to jest ban odrazu):Nie



Umiesz się zachowywać normalnie?:Tak

Opublikowano

Nick:Sathid

Griefujesz?(Za to jest ban odrazu):Nie, a jeśli to naprawiam to co zniszczyłem :)

Umiesz się zachowywać normalnie?: Potrafię się zachowywać normalnie, ale czasem lubię trochę poświrować z innymi :)

db3ef550273c4d9aa8177179f0907767.png

Opublikowano

Ehh ostatnio pojawiły się bardzo duże problemy z serwerem. Częste błędy Maszyny itp. Póki co nie jestem w stanie nic zrobić.

 

 

Nie spodziewałem się tego wszystko było ok aż do czasu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...