Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Sugestia] "Załóż własną grupę i podforum na mpcforum.pl!"


TroLLu.

ANKIETA  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jeste? za?

    • Tak
      25
    • Nie
      1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pewnie że tak .Trole , chejty , ateiści, wierzący itp nie będą zaśmiecać pogaduszek

 

Określił bym to grupą morronów.

 

 

#tak

76561198001815076.png
Opublikowano

Przecież przy obecnych trollach ten pomysł nie ma szans bytu.

A co mają "obecne trolle" do grup i subfor?

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Przecież przy obecnych trollach ten pomysł nie ma szans bytu.

trolli z 2k postami malo jest ,czytac do konca ma propozycje

zreszta ,jezeli sa tacy ,to dla kazdego to jest i dla trolli i dla hejterow

­

Opublikowano

Zobaczymy, ile pojawi się grup "penisy i pochwy" lub "papież nie jest fajny".

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

 

Zobaczymy, ile pojawi się grup "penisy i pochwy" lub "papież nie jest fajny".

Jeżeli nie lubię papieża, to mam prawo wyrazić swoją opinię.

Opublikowano

Zobaczymy, ile pojawi się grup "penisy i pochwy" lub "papież nie jest fajny".

będzie jakiś regulamin który bedzie pokazywał granice zakładania tych grup ,by nie było takich sytuacji jak mowisz

­

Opublikowano

Jestem na tak ;)

Niestety nie miałem okazji zobaczyć jak to wyglądało kiedyś, ale musi być fajnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Pomysł jest ciekawy.

Ale od kiedy tu jestem nic nie zostało doprowadzone do końca.

Maszyna nie wytrzyma / Administracja jebnie fochem / lub inne aspekty życia po za grobowego.

Jestem na Tak ciekawie będzie się znów pośmiać.

Dodajcie nowe rzeczy a niema kto błędów poprawić ;)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Na pewno ograniczenie co do możliwości wchodzenia do takich for jak i tworzenia ich myślę że tworzenie można podciągnąć do 2500 może do 3000 a nawet wyżej. Co do pisania w takich forach minimum 2000 postów żeby dyskusje miały jakiś poziom. No i twórca grupy ma jakieś uprawnienia w swoim dziale.

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Na pewno ograniczenie co do możliwości wchodzenia do takich for jak i tworzenia ich myślę że tworzenie można podciągnąć do 2500 może do 3000 a nawet wyżej. Co do pisania w takich forach minimum 2000 postów żeby dyskusje miały jakiś poziom. No i twórca grupy ma jakieś uprawnienia w swoim dziale.

A co ma ilość postów do poziomu dyskusji, bo nie widzę związku? Tylko tworzenie dać od załóżmy tych 2,5-3k, a członków dodawać sobie do grupy bez ograniczeń.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

napisałem od ilu postów (czyli 2000 ,jakaś nagroda za postwritera) można było by zakładac takie działy

a członkostwo by ustalał ten ,co założył grupę

­

Opublikowano

Administracja zatwierdzała by je tylko.

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Jestem tak, ale dobrze by było by każdy dział był ukryty i dany użytkownik zapraszałby do niego wybrane osoby etc. chyba że tak było a ja czegoś nie zrozumiałem ;>

Opublikowano

Pomysł mega ciekawy, mógłby wypalić. Jestem na Tak, chociaż nie wiem czy administracja się na to zgodzi.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

1 sprawa - niech administracja akceptuje grupy i selekcjonuje do jakiegoś poziomu.

 

Jak będą debile robić idiotyczne grupy typu wyżej wspomniane "nie lubimy papieża" to do odrzucenia, trzeba robić selekcję :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Tak, ale np. w profilu, z własnymi "blogami", nie subforami, a nie przy nicku grupa.

 

Może w końcu coś zaczęłoby się dziać, jak mielibyśmy swoje subforum, w które nikt by się nie wpierdalał.

Tak.

 

 

Żartujesz, nie? Ta własne subforum, może frytki do tego ;)?

 

 

Hmm... własne podforum gdzie można bić posty, czemu nie :D Tak

 

To by się wyłączyło nabijanie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...