Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ Best PVP ■ [1.5 lub 1.5.1][PVP][80S][24/7][Dedyk]


StoperZgred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mapa jest ściągnięta z serwera DiaxPvP (chcecie do wejdzcie na ten serwer i sami zobaczcie).

Jednakże administracja przerobiła mapę, by nie było, że jest w 100% zgapiona.

Grałem na DiaxPvP, więc wiem gdzie wszystko sie znajduje.

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

Shaviq jedyne co tam jest z diaxpvp, to 3 góry i koniec, większość dorobione, budowla każda zrobiona inaczej, więc nie wiem po co te nerwy.

Niedługo otwieram server Hardcore, znajdziecie tam masę ciekawych rzeczy ;)

Opublikowano

Tak wszystko sami robiliśmy, co już mówiłem, a Ciebie proszę o nie spamienie bo i tak nic Ci to nie da. Pozdrawiam.

Niedługo otwieram server Hardcore, znajdziecie tam masę ciekawych rzeczy ;)

Opublikowano

Nie, chwilowo



Nie mniej jednak fakt że coś jest zaczerpnięte z innego serwera irytuje, macie na to zgodę ?

Damian, źle nas zrozumiałeś, mapę ogólnie sami robiliśmy ;)

To są tylko podobne wzory :)



Zapraszam na serwer ! Zajeb*ista administracja i serwer !!! POLECAM !!! WCHODZIĆ!!!
@EDITIOOOOOOOOOOON


Rekru na moda / admina on / :D

Nie chwilowo ;d

Niedługo otwieram server Hardcore, znajdziecie tam masę ciekawych rzeczy ;)

Opublikowano

Tak. 3 góry tylko z innego serwera zgapione. Niezły jesteś. Jak jest latająca góra to w tym samym miejscu.

Jak gdzieś jest tam domek to i u Was też jest, ale inny. Jak jest woda z czaszkami, to u Was też.

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

Oprócz gór, również drzewa identyczne są u Was i w tym samym miejscu.

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

Od 29.03.13 Nowa mapa, spokojnie każdy item będzie zachowany z enderchestu itp, tylko nie chcę ludzi czepiających się :)

Niedługo otwieram server Hardcore, znajdziecie tam masę ciekawych rzeczy ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...