Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] JungleBoy Czyli jak wymainować sobie jungle!


Hebrydus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry Tut, ale i tak moim zdaniem nie ma Tierów - to zależy od Counter Picków. Na High elo liczy się tylko i wyłącznie Couter Picki : )
Przykład :
Taki saintvicious sobie wszystkim jungluje i jakoś daje rade.

Opublikowano

Niemało że w najlepszych junglerach nie ma Lee sina to opisujesz to zbyt ogólnie..

 

Mówisz że polecasz składać Spirit Stone'a zamiast madredów, na Lee sina też chociaż nie ma many?

Latarni się nie opłaca... zgadnij o jakim champie napisze, tak o Lee Sinie, Latarnia daje mu świetne pole do popisów.

Opublikowano

Dobry Tut, ale i tak moim zdaniem nie ma Tierów - to zależy od Counter Picków. Na High elo liczy się tylko i wyłącznie Couter Picki : )

Przykład :

Taki saintvicious sobie wszystkim jungluje i jakoś daje rade.

Na hight elo ludzie pickują co chcą, nie martwią się, że ktoś kogoś "hejtnie"

 

Niemało że w najlepszych junglerach nie ma Lee sina to opisujesz to zbyt ogólnie..

 

Mówisz że polecasz składać Spirit Stone'a zamiast madredów, na Lee sina też chociaż nie ma many?

Latarni się nie opłaca... zgadnij o jakim champie napisze, tak o Lee Sinie, Latarnia daje mu świetne pole do popisów.

Lee jest mocny, pisałem o nim, jest on moim pierwszym junglerem i gram nim dobrze, ale nie opisywałem go ponieważ nie uważam, że jest tak potężny jak inne postacie. To jest moje zdanie, ty możesz myśleć, że kassa jest mocnym junglerem i ja to szanuje. Latarnia jest mocna i nie pisałem " nie kupujcie latarni bo to gówno" ani nic w tym stylu, pisałem, że nie opłaca się rozwijać madredkow, bo na heca, czy innych postaciach jest to nieopłacalne.

Do opisywanych postaci preferuje SS'na bo mi pasuje :)

Opublikowano

 

Swój skill postawił bym na Platyne, czyli okolice 1900 elo.

Od kiedy Plata na eune to 1,9k elo? :D

 

Sam poradnik jest ok, sporo wskazówek dla nowych graczy a zastrzeżeń nie mam.

Opublikowano

11. Aha to już wiem jak to jest jak schodzi ktoś na dno, puka w nie, a "pan legacki" odpowiada "kto tam?".

nawet sie usmiechnolem :) moge polubic twojego facebooka?

Opublikowano

Najslabszy jungler to jax ahahahahahahhaha

Usun ten podzial na tiery bo to jest smiechu warte ;ddd

 

2/10

Właśnie śmiałeś się min, z top 10 jungler's na świecie.

Czekam na dis, ale pewnie jesteś w chelengerze więc co ja tam wiem :'(

Opublikowano

Czekam na dis, ale pewnie jesteś w chelengerze więc co ja tam wiem :'(

czekasz na disa, norberta gierczaka, prezentera w esl? nie ma sprawy to dla cb

36ql8n.jpg

Opublikowano

czekasz na disa, norberta gierczaka, prezentera w esl? nie ma sprawy to dla cb

ny2vd4.jpg

lepiej pokaż, gdy streamuje i się wkurza na solo q bo to jest śmieszne xD

<>

Opublikowano

Możesz dopisać, że na smartfony (osobiście posiadam Android, nie wiem jak na innych) jest aplikacja pod nazwą Jungle Timer, która mierzy nam czas do ponownego zrespienia się smoka, barona, golemów.

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...