Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1000 SLOTÓW] Majkrafci - 5 serwerów || -PVP- || -SURVIVAL I- || -SURVIVAL II- || -SKYBLOCK- || -WG/SG/TF2- ||


mcf owner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

administracja tego serwera leci w chu*a, mają wyjebane na wszystko i wszystkich.

1. Na serwerze pvp ponad połowa graczy używa nodusa - bije plecami i kill aura

2. Na ts`ie adminka madzia czy jak jej tam leci uczy się zakładać kanały (co to za admin który nie potrafi zakładać kanałów na ts`ie nosz kur** mać !!)

3. H@ serwera Andrzej dziecko które ma max 13-14 lat - głosik jak mała piczka uważa siebie za guru tego serwera, dostałem bana na jednym z serwerów za to że wygarnąłem mu całą prawde co o nim myśle

 

krótko i na temat: NIE POLECAM TEGO SERWERA

Słuchaj komu ty mogłeś wygarnąć najwyżej swojej młodszej siostrze ;)

 

Serwer fajny, tylko szkoda że administracja nie reaguje na zgłoszenia o Botach. Każdy na serwerze pvp (kto ma diax eq) to ma nodusa

Reagujemy na wszystko,wystarczy zgłosić i leci ban ;)
Opublikowano

Słuchaj komu ty mogłeś wygarnąć najwyżej swojej młodszej siostrze ;)

 

Reagujemy na wszystko,wystarczy zgłosić i leci ban ;)

chu*a a nie kur*a reagujecie to dlaczego Darek gdy pisałem do niego na PW o graczu który grał na nodusie to wszedł z serwera ? a spamowałem mu ponad 10 sekund...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Hey ! xD

Wbijam na serwer moim nickiem TediHD

i JEST ZAREJESTROWANE !!!

ODREJESTRUJCIE MNIE :C

A teraz serio niby gralem i mam register od admina odregistnij mnie no xD

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...