Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy serwerze


Glinka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Witam

Więc bez zbędnego rozpisywania

Zasponsoruje serwer metin2

Więcej informacji pod nr gg 1236509

Wymagany także mikrofon i ukończone 16lat

Uwaga nie masz skończonych plików nie pisz nawet.

Nie sponsoruje serwerów 4fun/Pvp

Pisać gdy jestem nawet niedostępny.

33748387117269464751.png

  • Odpowiedzi 915
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam

Poszukiwany jest sponsor pod serwer Dedykowany.

Oferujemy :

- % z iS

- Rangi na forum, ts3 oraz Admina w grze .

- Prawie skończone i odbugowane pliki

- Team ogarniety i zgrany

Prosze pisać na gg 3900931 i porozmawiamy ;)

Opublikowano

Poszukuję Grafika - na serwer dedykowany

Oferuję:



- GM z pełnymi prawami

- profesjonalny team

- dużo czasu

- dobrą zabawę

- możliwość dorobienia z IS


Oczekuję:


- wysokiej umiejętności posługiwania się programami typu 3ds max

- umiejętnosć przerobienia moba na mounta

- tworzenie modeli i tekstur broni

- prawdomówności

- czasu na wykonanie zadań.

- milewidziame już ukończone prace

- GG lub TS3

oraz

- osoby która zajmie się tworzeniem logowań, tła, sygnatur / logo serwera

Kontakt:

- PW

Opublikowano

 

Witam wszystkich nazywam się Szymon mam 15 lat i mogę pomóc przy forach serwerowych.

Co Oferuję?

- Silnik Forum IP.Board wersja 3.4.3 (Oryginalne + Licencja).

- Dyspozycyjność Czasem

- Bardzo dobry kontakt z użytkownikami i resztą administracji

- Pomysłowość

Co w zamian?

Do uzgodnienia na Gadu Gadu, PW, email.

KONTAKT

* Gadu Gadu: 46502444

* Email: [email protected]

* Prywatna wiadomość

OFERTA AKTUALNA

refff

Opublikowano

Potrzebny grafik, do stworzenia layoutu strony. Płacone za całość, nie w jakichś % udziałów etc. Interesuje nas jedynie porządna grafika w klimacie metina, której warunki opiszę po kontakcie.


 

Opublikowano

Oferuję stworzenie prezentacji serwera, grafiki, sygnatur, log czy avatarów.

Nie jestem profesjonalistą z 5-letnim stażem, jednak na prezentacje serwerów Metin2 myślę, że się nadam (jestem o tym przekonany :D).


Czego oczekuję? Posady grafika na serwerze, oraz rangi administratora w grze :)

 

Pozdrawiam.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

19116504929503485761.jpg

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam G r z e c h u

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Szukam pracy jako:

- Administrator forum / Globalny moderator,

- Moderator,

- Administrator TeamSpeak'a

 

Kontakt:

- PW

- GG: 164498 - Jestem na niewidocznym.

Opublikowano

Witam, mam na imię Paweł ,zostanę Game Masterem na serwerze VPS/Dedyk ale nie na Hamachi.



Oferuje

- Znajomość komend


- Dobrą Ortografię


- Od 3-4 godzin pracy jako GM




Oczekuje


- Miłego Teamu


-Rangi GM w grze i na forum



Kontakt


profile_gg.gif:47085347

82410266488940901538.png GG: 47085347

Opublikowano

Witam




Zostanę technikiem lub Game Masterem na serwerze hamachi lub no-hamachi. Mogę też zostac Moderatorem forum.





Oferuje:


-Znajomośc komend


-Dużo wolnego czasu


-Dobrą ortografię


-Umiejętnośc edytowania serwera


-Pilnowanie porządku na forum oraz w grze.





Oczekuje:


-Dobrego i zgranego teamu


-Dobrego serwera(żeby grało na nim powyżej 20 osóB)


-Rangi na forum oraz w grze







Kontakt:


-PW


-Gadu Gadu 23131195 (czasami jestem na niewidocznym)


Opublikowano

Witam wszystkich szukamy członków do teamu Exilium(prototyp/projekt/reaktywacja) , stanowiska są następujące:

 

[sGA] - Główny technik który musi specjalizować się w navicat/fillezilla/mysql dodatkowo może znać się na zabezpieczeniach i cliencie , będzie zarządał pracami innych techników ale swoje musi wykonać

[GA] - Clientmaster jak sama nazwa mówi specjalista od clienta

 

Serwer przez krótki czas będzie [hamahi] w późniejszych planach VPS a naszym celem będzie dedyk :)


Czego Wymagamy:


14lat+
Posiadania Mikrofonu , Oraz , Ts3
Szacunku i Kultury


Co Oferuje:


Gm'a
Zgrany Team
Miłą Prace , zaufanie
[GA] - Każdy specjalizujący się w swojej dziedzinie ma dostęp do plików którymi się zajmuję


Jeżeli spelniasz wszystkie warunki wystarczy ze :


Napiszesz Pw Forum Lub
Wbijesz na ts:
ts4you.pl
Kanał : ExiliumMt2 (Ts należący do znajomego posiadam tam kanał VIP a w przyszłości będzie to główny komunikator serwera Exilium)

Ew. GG : 26487615

sygnaturas.png

Opublikowano

Poszukuje clientmastera .. wymagam dobrego zabezpieczenia clienta wiecej info na gg : 2572500...Oferuje HAJSIK lub miejsce w teamie .

oLqzgYC.png

Opublikowano

 

Witam. Jako, że potrzebuję hajsu, oferuję:

  • Zabezpieczenia clienta gry metin2 (w tym ich łamanie).
    • Zmiana kluczy lzo, xtea, fourcc, ...
    • Zabezpieczenie binki (WinLicense 2.2.3.0)
    • Zmiana struktury clienta gry
  • Dodawanie do clienta gry metin2 przeróżnych rzeczy.
    • Dodawanie nowych map
    • Dodawanie nowych zbroi
    • Dodawanie nowych broni
  • Pisanie & edytowanie skryptów python (client), lua & quest (serwer).
    • Pisanie questów fabularnych
    • Pisanie nowych dungeonów
    • Pisanie różnych systemów
    • Możliwość podczepienia gui
  • Pisanie programów ułatwiających zarządzanie grą (VB.NET).
    • Pisanie programów do zarządzania mysql
    • Pisanie programów do auto-aktualizacji gry
    • Pisanie programów ułatwiających monotonne czynności
  • Edytowanie silnika gry (game) / tworzenie diffów.
    • Na gotowo: Nowa komenda /dance6
    • Na gotowo: Nowy slot na kostiumy
    • Na gotowo: Staty powyżej 127 pkt

Kontakt GG:x. Pozdrawiam ;)

Opublikowano

WITAM zasponsoruje vps parametry;

 

Dysk twardy:50 GB

RAM gwarantowane1280 MB

Procesor:1 GHz

Transfer miesięczny:100 GB - Łącze 100 Mbit

 

pliki mmaja byc ukonczone jak komus nie pasuja parametry to niepiszcie.

 

gg 32278584

daj like daj like daj like daj like daj like :) dzieki

http://www.youtube.com/channel/UCcJtBaAbbNUEyadsiog2_1Q/reed SuBsKrYbUJ KanAŁ

Opublikowano

WITAM zasponsoruje vps parametry

i7 950 8 GB RAM i łącze 1 gbps

Pliki mają byc ukonczone moze to byc server easy/pvp jeżeli komuś nie odpowiada ta maszyna to nie pisz i tyle

gg:43207185

Opublikowano

Witam !

Nie będę się rozpisywał jak inni, powiem krótko i na temat. Poszukuję pracy jako GM/GRAFIK. Na prace grafika uczyłem się prawie rok.

posiadam ts3 , mubble , skype i oczywiście sprawny mikrofon .

 

Co potrafię ?

Potrafię masę rzeczy, stworzyć sygnatury , tła logowania , tła wyboru postaci , awatary i wiele , wiele więcej...

 

Doświadczenie

Byłem GM na dwóch serwerach (hamachi) , oraz grafikiem na jednym (dedykowanym)

 

Coś o mnie ?

Mam 16 lat , jestem ogarnięty , miły dla innych, nie toleruję chamstwa . Na pewno będziecie mieli okazje poznać mnie jeszcze bliżej.

 

 

Co wymagam ?

Wymagam zgranego teamu .

 

 

Czego nie wymagam ?

Nie wymagam zarobków z isu , wystarczy mi tylko ranga w grze . Nie wymagam serwera dedykowanego , wystarczy hamachi , ale wiem, że nie każdego stać na utrzymanie serwera .

 

 

Kontakt -

GG- 47093814 (mało czasu spędzam na gadu - gadu , lepiej mnie dodaj na skype)

Skype - sylwiakruk44

w6qirs.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...