Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Darmowy Minecraft (No Premium) w przeglądarce!


ClassAxion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Strona ma błędy w kodowaniu na systemach linuxo-podobnych.

 

Zapraszam na moją - działa non-stop i jest ciągle ogarniana.

(Link w sygnaturce)

 

Prace nad 1.6 trwają :D

Opublikowano

Strona ma błędy w kodowaniu na systemach linuxo-podobnych.

 

Zapraszam na moją - działa non-stop i jest ciągle ogarniana.

(Link w sygnaturce)

 

Prace nad 1.6 trwają :D

Fajnie jak będzie działać. Bo jak na razie to strach grać na Non-Premium launcherach bo nie wiadomo co sie w nich kryje.

Windows 8

JavaPlugin

Opublikowano

Strona ma błędy w kodowaniu na systemach linuxo-podobnych.

 

Zapraszam na moją - działa non-stop i jest ciągle ogarniana.

(Link w sygnaturce)

 

Prace nad 1.6 trwają :D

No kurwa nie wkurwiaj mnie, ciągle tu wbijasz, Krytykujesz, i tylko: "oooo I c*uj mnie to, chodźcie do mnie..." Za Przeproszeniem... , jeśli chcesz żeby twoją pracę doceniali to doceniaj też innych ;d Mam przypomnieć twojego poprzedniego posta?

 

 

Ja mam identyczne ciągle rozwijane:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/798305-tut-jak-gra-w-non-premium-w-przegldarce-np-w-szkole/

Btw: Ja pierwszy odkryłem ten sposób a teraz każdy kopiuje :/

 

@Up 1.6 Wersja Strony nie Wersja MC.

@leszczu Chcesz możemy podpisać współprace i napisać jedną porządną Stronę, może wyjść z tego coś porządnego, ty widzę że znasz się na CSS i możesz zrobić design a ja znam się na PHP/MYSQL bardzo dobrze.

Opublikowano

No kurwa nie wkurwiaj mnie, ciągle tu wbijasz, Krytykujesz, i tylko: "oooo I c*uj mnie to, chodźcie do mnie..." Za Przeproszeniem... , jeśli chcesz żeby twoją pracę doceniali to doceniaj też innych ;d Mam przypomnieć twojego poprzedniego posta?

 

Po pierwsze:

 

Okej nie denerwuj się :D Najwidoczniej źle mnie zrozumiałeś :D

Ja ci tylko podpowiadam co masz źle (w sensie "krzaczki" w systemach Linuxowych)

A to że podałem linka do swojej strony to chodzi mi o to, że nie podałeś linka do swojej strony (ja cały czas obserwuje twoją pracę - tak z ciekawości :D ).

 

A po drugie:

 

Pierwsze pracę nad moją stroną poszły w ruch jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia w zeszłym roku (tylko stronka była uboga :D ), a twoja strona jest stworzona 4 miesiące później (zobacz na datę stworzenia mojego tematu a twojego) więc można uznać że to "plagiat" mojego pomysłu.

Opublikowano

@ref

Wracam do domu = Tworzę nową stronę tego typu! :)

 

Funkcje:

- Granie w Minecraft'a

- Własne konto do wszystkich możliwości

- Zdobywanie diamentów i tworzenie sygnatur

- Chat online

- Lista Serwerów Minecraft

- Newsy

- i wiele więcej! :)

 

1 Słowem będzie to Duuży Blog Miencraft'a.

Pobawię się i spróbuję zrobić applet na MC 1.6.2 ponieważ Mojang usunoł Możliwośc grania w MC na przeglądarce (premium)

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...