Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak grać w Non-Premium w przeglądarce (np: w szkole)


leszczu8023

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<---- Reklama :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROJEKT WSTRZYMANY! API LOGOWANIA BĘDZIE WYKORZYSTYWANE DO INNYCH PROJEKTÓW!

 

gljo.png

 

Jak grać w Minecrafta Non-Premium w przeglądarce internetowej?

 

To bardzo PROSTE! :D

 

 

 

http://youtu.be/all_XfbvvlM

 

 

 

1. Wchodzimy na stronę:

http://noncraft.tk

2. Wpisujemy nazwę gracza i wpisujemy ilość RAM oraz dodatkowe parametry

 

3. Gramy! :D

 

Support & kontakt jest na forum strony.

 

Zachęcam także do rejestracji na stronie ;)

 

PORADA:

 

Jeśli wyskakuje w przeglądarce że nie ma wtyczki Java a jest w menu Start:

 

1. Spróbuj uruchomić NonCrafta w innej przeglądarce

2. Sprawdź czy wtyczka jest włączona w ustawieniach wtyczek danej przeglądarki

3. Ściągnij wersję offline stąd

 

 

!!!Uwaga!!!
Od przyszłej aktualizacji Javy trzeba wykonać pewien
zabieg, ponieważ zostały zablokowane applety z innych witryn (w tym NonCraft):


1. Wejdź do Panelu Sterowania i uruchom Java Control Panel
(lub [Przycisk Start] + [R] i wpisz tam javacpl.cpl)
2. Przejdź do zakładki Security i przesuń suwak na sam dół
3. Wciśnij OK i uruchom ponownie przeglądarke

Wymagania:

  • Minimalna rozdzielczość 1024x768+
  • Wtyczka Java w przeglądarce
  • Reszta to wymagania Minecrafta :D

Rozwiązywanie problemów:
 
 
P: Gra się nie uruchamia
R: 1.Uruchom grę w innej przeglądarce 2. Sprawdź czy wtyczka Java nie jest wyłączona 3. Zainstaluj jave
 
P: Gra zatrzymuje się na napisie Done loading
R: Usuń folder .minecraft i uruchom grę jeszcze raz
 
P: Gra długo się ładuje
R: Sam jestem ciekaw czym to jest spowodowane. Prawdopodobnie to jest wina przeglądarki.
 
 

 

 

Może być to źle odebrane ale muszę to napisać.

Z tego co zauważyłem jak tylko stworzyłem swoją stronę zaraz rozpoczął się spam stron o tej samej tematyce. Liczcie się z tym, że marnuje swój wolny czas, aby pracować nad stroną (a mam jeszcze szkołę, naukę) więc proszę was - nie kradnijcie cudzych pomysłów bo to naprawdę demotywuje do dalszej pracy :/

 

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przyda się , Lajk. Zapraszam również do mnie ;)

Moje tutki:

"Bad Video Card Drivers" - Błąd w mc? Zobacz do mnie aby dowiedzieć się jak to naprawić!

Chcesz wyciągnąć maksymalną ilość fps w minecraft? Kliknij

tu!

Opublikowano

Nawet ciekawy applet .

Tylko że u mnie na systemach, mam na konto limit 100mb.

Cs portable już jest, a miejsca brak.

Chyba, że spróbuje się dostać na admina i wrzucę na Publica.

Oczywiście daje "Lubie to"

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Również posiadam Premium, Myślę że ten tutorial jest przydatny.

Sam nie znałem takowej strony. Teraz przy szkolnych nudach mówię tu o informatyce na której nas nic nie uczą, będzie można pyknąć w MC.

N3aQbHb.jpg

Opublikowano

Swoetne! Ale co sie z saie dzieje? Najlepij chyba grac na multi ;) gra dziala w chmurze czy tak jak classic sciaga w glab komputera i odpala w przegladarce? :P

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Super, przeznaczyłem połowę ramu i mam 80-120fps. :) Podoba mi się strona. Szkoda że się tak późno dowiedziałem bo dziś miałem informatykę.

Łap like.

gnYrBkB.png

Opublikowano

Robiłes to sam??

--------------------------------

Like oczywiscie, przyda sie.

 

 

Jeżeli robiłeś to sam to gratki :)

 

Tak robiłem to sam :D

Opublikowano

Znowu update:

  • Nowy, bardziej przyjazny czat!
  • Usunięty stary czat (propozycje co wstawić w to miejsce pisać na maila podanego na stronie)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...