Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nadius [Dedyk]


manio96

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siema mam parę pytań dotyczących serwa :

-Dużo ludzi gra ?

-Szybko się expi np 90lv ?

-łatwo się ulepszacze epiki ?

No i czy naprawdę warto zagrać na serwie ? :)

Opublikowano

Mało ludzi bardzo dziwne

Tak szybko exp leci

Łatwo ulepszac tak

Czy warto zagrac nwm jak tyle osob to nie bd narazie :)

 

I wy z Nadius dodajcie muze w grze bo nie sluchac walenia z miecza itp ani zadnej muzyki z metina :P

44973787949231304450.gif

Opublikowano

@UP Pierwszy raz jak wszedłeś i już jesteś zawieszony ? Damm it :>

Kopia_599015_400269190070399_1751908983_ <3
"Jeśli naprawdę planujesz kontrolować moją moc, zanim zdecyduję się
pojawić następnym razem, daj z siebie wszystko by nie zginąć... Uważaj,
zrozumiałeś?!"

Opublikowano

Nie zagram, bardzo podobny do Teodena, w dodatku w teamie Bazyl nie wiem czy to czasem nie jego serwer, jeżeli tak to nie polecam tego serwera, Teodena postawił i miał w dupie nic z tym nie robił.

Opublikowano

Nie zagram, bardzo podobny do Teodena, w dodatku w teamie Bazyl nie wiem czy to czasem nie jego serwer, jeżeli tak to nie polecam tego serwera, Teodena postawił i miał w dupie nic z tym nie robił.

Bazyl? Skład team masz opisany :)

Nikt z nas nie ma nic wspólnego z wspomnianym przez ciebie serwerem. Myślę że nawet nikt z nas na nim nigdy nie grał :)

 

Forum jak i strona już działają :)

Opublikowano

Medium/easy a na razie top1 ma 81 lvl o.O To prędzej hard albo hard/medium/ A tu ktoś w temacie pisał że szybko exp leci, to myślałem że już 150 albo chociaż 130 jest już.

 

Zapraszam Serdecznie Do Chunjo Do Gildii Mordor.
Liczba Graczy na Serverze rośnie.
Polecam Wam server z dnia na dzien jest coraz lepiej Gm robi Eventy zuo.
Wprowadzane są aktualnie małe poprawki i jest coraz lepiej.
Będą dodane nowe misje dungeony na mniejsze lv.

Do jakiej ty gildii zapraszasz jak żadnej na serwie nie ma? Chyba że na stronie źle wyświetla albo jakiś reset kont był.

Opublikowano

nie polecam ;x

o ile exp to ok ciezko jest

ale kasa... kasa leci slabo, a ceny.. 20kk za 200 zmianek... to sory..

 

50 luda gra moze max..

Opublikowano

medium/ easy ?

 

Brak rad i z. egzo.

kasa leci 1,5 - 7k przy cenach 20kk za zmianki i 60kk za dodania :O LOL

10kk i sztuka malza w miastach nikogo, na wołaczu nikt nie odpowiada

narazie to tyle ode mnie soty za chaotycznie napisany post, aloe się spieszę.

ciao

 

Edit haha przywołanie konia poziom 0 od 5 minut stoje i nie moge koniaprzywołać ;p

 

Edit2

 

exp fajny do 11lv potem troche gorzej hahaha na 15 lv za caly spot w m2 na polanie mam 1.5 kropki ;] z bonusem 20% expa

skill na 17-20 wchodzi na G.

 

Moje zdanie o serverze to : Zmarnowałem 20 minut na pobranie clienta.

 

Elo

Opublikowano

Prezka przedstawia całkowicie inny server , pokazuje ona jaki ten server jest super , a tak w grze ten server to jak każdy inny i jeszcze gorszy . Sory ale ja NIE POLECAM .

Pomoglem? Postaw Like :P

Opublikowano

Norma :D Zawsze tak jest :) Pokaza serwer taki jacy ludzie chca z tych starych zarabistych a wbijasz i omg usuwasz odrazu :P Nie wiem ludzie wiedza jakie privy chca a i tak zamiast takich robia to robia nie wiadomo co az tak trudno :D

44973787949231304450.gif

Opublikowano

medium/ easy ?

 

Brak rad i z. egzo.

kasa leci 1,5 - 7k przy cenach 20kk za zmianki i 60kk za dodania :O LOL

10kk i sztuka malza w miastach nikogo, na wołaczu nikt nie odpowiada

narazie to tyle ode mnie soty za chaotycznie napisany post, aloe się spieszę.

ciao

 

Edit haha przywołanie konia poziom 0 od 5 minut stoje i nie moge koniaprzywołać ;p

 

Edit2

 

exp fajny do 11lv potem troche gorzej hahaha na 15 lv za caly spot w m2 na polanie mam 1.5 kropki ;] z bonusem 20% expa

skill na 17-20 wchodzi na G.

 

Moje zdanie o serverze to : Zmarnowałem 20 minut na pobranie clienta.

 

Elo

1.To nie jest serwer Medium/Easy

2.To nie nasza prezka.

3.Na przywołanie konia wystarczy isć do NPC.

4.Ceny są dobrane pod Medium/hard gdyż jest to taki serwer :)

Opublikowano

Najlepszy serwer na jakim gralem

 

Co wy chcecie? Serwer jest pro doslownie jak stary pl;). Gra duzo osob polecam jinno gildia diverse + exp leci lajtowo ;) moj nick nafasaki

 

Co wy chcecie? Serwer jest pro doslownie jak stary pl;). Gra duzo osob polecam jinno gildia diverse + exp leci lajtowo ;) moj nick nafasaki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...