Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nadius [Dedyk]


manio96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

03398359193414954562.png

Serwer Nadius to projekt stworzony z myślą o graczach.

Tworząc go mieliśmy na celu dać wam możliwość zaistnienia w świecie Nadius

gdzie nie trzeba wydawać fortuny na ItemShop by być kimś.

Stworzyliśmy dość rozbudowany system ulepszeń oparty na trzech kompletach epickich broni

jak i zbroi oraz jednym komplecie biżuterii

pamiętjąc o tym że to metin więc nie dodaliśmy bezsensownych zbroi i mieczy , więc

postanowiliśmy dodać również parę starych dobrych itemów .

Staraliśmy się także zrównoważyć klasy co wiąże się z dobrym dobraniem DMG broni.

Dodaliśmy także biologa z atrakcyjnymi nagrodami opartymi w szczególności na bonusach.

Aby jeszcze bardziej umilić wam grę dodaliśmy Questy w większości opierające się na zabijaniu

wybranych bossów lecz mamy także parę niespodzianek które zobaczycie w grze.

Zapewne wielu z was stawia sobie pytanie : czy ten serwer nie zostanie zamknięty po miesiącu?

Odpowiedź jest prosta :nie Dlaczego? Jesteśmy w trakcie tworzenia autorskich itemów jak i autorskich map,

zostanie to wszystko dodane w najbliższym updatem.

Niezależnie od problemów nie ustąpimy by dać wam serwer gdzie każdy będzie mógł grać bez problemów!

W zapowiedzi nie ma nic o dungeonach dlaczego?

Dodamy je jutro w godzinach wieczornych bądz w piątek przed startem ponieważ chcemy by były

one dopracowane ^^

Start 13.03.2013 Środa okolo godziny 19

Masz pytania ? Wbijaj na naszego Ts'a:

185.5.97.29 zostanie to zmienione na : ts3.nadius.pl

[HA]MuSzAk dostępny z reguły od 18-20 smile.png

[GA]Draku zazwyczaj 15-22

Zapraszamy !

Typ serwera to Medium/easy max 150 lvl

Max pkt to 100

81146619827581106460.png

Procesor - Intel Xeon W3520

RAM - 24 GB

Łącze - 1 Gbps

69734494977067781861.png

Exp : 300

Drop : 300

Yang Drop : 300

77248788919818078617.png

Strona główna :

http://www.nadius.pl/

Download( Pełny Client zostanie dodany jutro) :

http://www.nadius.pl/pobierz

Item Shop :

Jeszcze nie jest dostępny

Forum:

Na stronie odnośnik ^^

96975689075121447765.png

05924340302193860743.png75591624760102245808.png

72109044671224286602.png

07519146095217067002.png56826826925292357194.png

88226725590128646160.png01806605605292437622.png

34582749189388320674.png65084507207785638542.png58688652013650682541.png63599806316036223079.png

80105501745165582593.png

99766721658275666653.png

27858298811075573971.png

65548160559592155569.png

19281769757104919100.png

49957002721751272540.png

76522120052290462851.png24553090768709962219.png

61379859478835469643.png22760004164293147131.png

86248335097418277853.png47391519167767731228.png

]49231472270566138031.png07451865058058635551.png

72707968511066409039.png53803393959254376325.png

68207709236928105591.png97772502212727907549.png

02402148953953953774.png14671520655211828774.png

63016441692394488139.png03250014303205881986.png

23910152384634011570.png83041089268912748847.png

58663586166982520566.png76530068290993993916.png

44509027969103006400.png88244154118698633949.png

20448006404994491376.png71289835370319340631.png

59139854892046208498.png71847771545152504250.png

92735026929764894650.png34292683149362075153.png

59830577788753692177.png

Zostanie dodane wieczorem

57192249085927979549.png

Ulepszacze na +7/8/9 w epikach są to perły.

Oto spis co potrzeba na wykucie poszczególnego itema:

Dodane zostanie wieczorem bądz jutro

94919101524628872872.png

Początkowe misje u biologa są identyczne jak na Globalnym metinie lecz oczywiście posiadają

zmienione nagrody.

Reszta misji pozostaje niespodzianką do czasu startu.

W chwile po starcie dodamy na forum poradnik dot. Biologa

14972269659185653426.png

Po kliknięciu na ikone peta pojawią się owe okienko :

08002074282980759001.png

Otrzymujesz peta który może osiągnąć maxymalnie 5 level nie będzie to jednak łatwe.

Wraz ze zwiększeniem się levelu peta zwiększają się również wartości otrzymywanych bonów.

Oto pety które znajdziesz na naszym serwerze :

88369068121865717559.png66621232657484399018.png

58947352082605466976.png86555684319008346674.png

84201195113195175869.png

Jak owego peta zdobyć? Nabędziesz go w ItemShop bądź ze szkatułek bossów od Dziewięciu ogonów wzwyż

jest na to spora szansa więc z wydropieniem problemów nie będzie smile.png

08032836479578583363.png

Dodane zostanie jeszcze jedno ss mapy smile.png

13783002552755957597.png

65433278578817032804.png

Mapa 150+

24515692601303842570.png

13362319918123169491.png

Dodane zostanie wieczorem bądz jutro

49405498344030072364.png

Zostaną dodane wieczorem bąddz jutro

14212521642550096351.png
Max. HP - 2000>3000


Max. PE - 800>1000


Absorbowanie HP/PE - 10%>20%


Regeneracja HP/PE - 10%>30%


Szansa na blok ciosów - 8%>15%


Szansa na odbicie ciosów - 8%>15%


Szansa na krytyczne uderzenie - 5%>10%


Szansa na przeszywające uderzenie - 5%>10%


Szansa na omdlenie/otrucie/spowolnienie - 5%>8%


Szybkość zaklęcia - 15%>20%


Statystyki: Energia życiowa/Inteligencja/Siła/Zręczność - 8>12


Silny przeciwko .... - 10%>20%


Silny przeciwko ludziom - 5%>10%


Odporność na ogień/wiatr itp... - 10%>15%


Odporności na miecze, sztylety, dwuręke, strzały - 10%>15%


Szansa na uniknięcie strzały - 10%>15%


Szansa na podwójny drop yang/przedmiotów - 10%>20%


Wartość ataku - 25>50


Odporność na magie - 10%>15%

24822170460520596572.png

Zaplanowaliśmy dla was ciekawe eventy oraz konkursy lecz dziś

o godzinie 21:30 przedstawione zostaną 2 konkursy w których będzie można wygrać SM na start ^^

95749256053929189083.png

[HA]MuSzAk

[GA]Feast

[GA]Sekundo

[GA]Draku

61191049404581678119.png

35031773725304273360.png

43745127191636598838.png

07914173907499318552.png

30913468653405013859.png

Spoiler

 

05106389471886670432.jpg

04881662209938810560.jpg

Zapowiedź ciągle uzupełniana

Zapraszamy !


link do oryginalnego działu.

 

 

PS. Skille na P robi sie 1 pomyślnie przeczytanym kamykiem.

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kiedy start ?. Na pewno zawitam

 

Naucz się czytać ! Start był 13.3.2013

 

 

 

 

 

Tematy nie są zrobione przez administracje tylko GIMBUSA który je ciągle kopiuje :) A autorem tej prezerki jest AnonimowyTeam

Opublikowano

Myślałem że będzie to niewypał , ale się myliłem. Serwer jeden z najlepszych jakie wyszły w tym roku .

Szukam kogoś do wspólnej gry na serwerze Eleris. Musi to być szaman/ka

smok grająca/ący W Chunjo .Od siebie oferuje wspólny eksp, a szczególnie dobra zabawę., pomoc przy skilach, eq etc.Piszcie tutaj na pw jak coś, lub na gg 45529176

Eleris.pl

Opublikowano

Zapraszam Serdecznie Do Chunjo Do Gildii Mordor.
Liczba Graczy na Serverze rośnie.
Polecam Wam server z dnia na dzien jest coraz lepiej Gm robi Eventy zuo.
Wprowadzane są aktualnie małe poprawki i jest coraz lepiej.
Będą dodane nowe misje dungeony na mniejsze lv.

GRAM POD NICKIEM :Adrenalina, Devastator88

Opublikowano

a bedzie nakladka launcher patcher ? bo clienta nie pobiore poneiwaz mam transfer :<

Opublikowano

Prezka na +, co do samego serwera na pewno zagram i podzielę się wrażeniami.

jak mozesz to wez mi wytnij z clienta launchera a jak jest patcher w cilencie to jeszcze lepiej :>

Opublikowano

Serwer mi się spodobał z samej prezentacji, wbiję, zobaczę i dam znać co i jak. :)

Doobryy! GRAM SE POD NICKIEM KOMEDIANTIX.

Opublikowano

wszystko ladnie piknie bony tez exp tez estetyka zbr tez

 

tylko te bronie ... fuuuuuuu

zwlaszcza dla woja mentala i szamana ;)

jak zmienicie to moze wbije :P

Kradne , gwalce i zabijam

azwgvn.png

Opublikowano

Prezentacja nie jest zrobiona przez nas. Link do oryginału : http://www.mpcforum.pl/topic/885504-nadiuspl-dedyk/page-3

a bedzie nakladka launcher patcher ? bo clienta nie pobiore poneiwaz mam transfer :<

Launche są już wykonane na na naszym forum.

 

Co do osób online liczba cały czas rośnie z czego się cieszymy :) Dziś prawdopodobnie zostanie dodany ItemShop.

 

Info od administracji :)

26108245347158446011.jpeg


Opublikowano

na 100% wbije na serwer :)

Juz pobieram clienta :)

A, oto dowód :P

 

28stvs5.jpg

 

 

Nie zwracajcie uwagi na te poradniki i serwery metin2 :P

 

Edit@

już 72% :D

Ale emocje...

1361622928-U485574.png

Opublikowano

Zmieńcie te ostatnie zbroje ... nie pasują zbytnio .. co innego jako kostium ..

Racja, jakoś tak te najpaskudniejsze bronie i zbroje trafiły na koniec:)

2mzof5.jpg
Opublikowano

Zgadzam się z powyższymi. Niektórym nie przeszkadza wygląd rzeczy ubieranych na postacie ale większość to zachęca do gry ;)

wfca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...