Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] World of Tanks i World of Warplanes oraz World of Battleships... czy to już koniec?


Endriex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Zapewne wielu z was lubi grać w world of tanks i na testach world of warplanes. Ale powstała jeszcze jedna gra,która szybko zyskała na populacji. Nazywa sie War Thunder. Myślę że to jest konkurencja gdyż gra War Thunder niedość tego że posiada obecnie samoloty to w następnych wersjach dodadzą czołgi i statki. War Thunder cieszy sie tym, że ma dobrą grafike, lepszą niż w world of tanks oraz fizyką podczas bitwy. Kiedy lecimy a pociski artyleryjskie w nas lecą odczuwamy turbulencje samolotu i ogólnie mozna odczuć że ta przestrzeń czyli krajobrazy,garaż,odruchy kamer itp są bardziej realistyczne, ale do czego zmierzam. Otóż skoro ta gra jest taka popularna to może za niedługo Wargamming.net może stracić na populacji. Jak myślicie? będzie tak?

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

War Thunder prowadzi jeszcze otwartą betę zanim wejdą czołgi czy statki to jeszcze długo czasu poczekamy a narazie to prawda samoloty w war thunderze sa dużo lepsze niż w WoWP

Opublikowano

Możliwe że straci na POPULARNOŚCI, nie populacji o.O

Nie sądzę żeby WOT'a pobił w tym
Ale zobaczymy

Prawda, war thunder jest zajebisty , lepsza grafika, lepszy system fizyki, obrażeń itp.
Gra ciekawsza, umierasz - bierzesz następny samolot z garażu - napierdalasz dalej

Obie są ciekawe

shoob.png

Opublikowano

Gra wydaje sie dobra.. Ale sterowanie samolotem jest z dupy nie mogę prawie nikogo trafić cały czas wale prawie w ziemie lub ktoś mnie zabija albo ja nie potrafię grać samolotem... Więc chyba poczekam na czołgi, piechotę i może statki.

1377531174-U173186.png

Opublikowano

To że WoWp straci graczy to jest kwestia czasu. Samoloty Wargamingu to wielki shit, który obecnie WT bije na łep i szyje. Co do czołgów to kwestia sporna, ponoć WT prowadzi alpha-testy ale kto wie co z tego wyjdzie.

76561198001815076.png
Opublikowano

War Thunder ma ogromną przewagę przyszłościową. Dlaczego? Ci z WG nie mają zamiaru zmieniać silnika, który jest najgorszym silnikiem jaki kiedykolwiek widziałem. War Thunder jest tak zoptymalizowany, że nie trzeba zmian w silniku gry, a ponadto gra jest bardzo ładna. Oni mogą już inwestować w dodatki typu czołgi czy statki. W Wocie już się nudzę, ta powtarzalność i te sprawy.. Nie ma żadnych świeżośći, żadnych patchów, które są na tyle interesujące, bym do niego wrócił. Czekałem na mapy 30 na 30, ale chyba się nie doczekam.

signature.png

 

"Your mother is a nice Lady"

- Said no FPS gamer ever.

Opublikowano

 

 

 

 

 

Firma Wargaming.net rozesłała do mediów informację, że pojawi się na tegorocznej edycji Game Developers Conference — zjazdu twórców gier. Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu obecność różnej maści developerów na tego typu imprezach branżowych to standard. Tyle tylko, że… Białorusini zamierzają zapowiedzieć tam swój nowy projekt!
Szczegółów na razie brak poza tym, że nowa gra ma być „istotnym krokiem w rozwoju firmy na polu różnych platform sprzętowych”.
Na razie możemy jedynie spekulować. Niedawno Wargaming.net przejęło kilka utalentowanych zespołów, ze studiem Gas Powered Games włącznie, i możliwe, że to jedno z nich zajmie się projektem. Czy produkcja powiązana będzie w jakiś sposób z World of Tanks, World of Warplanes i World of Warships? Nie wiadomo.
Swoją drogą — mieliśmy już wirtualne czołgi i samoloty, obecnie powstają też okręty. Czy jest jeszcze jakiś obszar militarny niezagospodarowany przez białoruską firmę?
Tegoroczne Game Developers Conference odbędzie się 25–29 marca w San Francisco.

Źródło cdaction.pl

1213o.jpg

Opublikowano

WoT jest najlepsza z tych części (mimo ze battleship jeszcze nie wyszło) ponieważ grałem w world of war plane i to jest go**o

Opublikowano

Niech dodadzą czołgi do war thundera to może panowie z wargamingu w końcu zaczną dodawać coś ciekawego w aktualizacjach.

Opublikowano

[...]sterowanie samolotem jest z dupy nie mogę prawie nikogo trafić cały czas wale prawie w ziemie lub ktoś mnie zabija albo ja nie potrafię grać samolotem...

 

Nie kręć myszką gwałtownie tylko powoli. A jakbyś chciał wyrównać wystarczy,że puścisz myszke ;)

 

Co do tematu to fakt, są beta testy ale ponoć WT ma wyjść szybciej niż WoW.

Opublikowano

Byc moze ze sporo osob odejdzie od wota ale na pewno kilku zostanie tak mysle

 

Zostaną tylko ci,którzy grają z przymusu i ja myślę że też zostane ;)

Ja w World of Tanks nie gram z przyjemności... gram tylko poto żeby zaliczyć doświadczenie x2 lub więcej.... powiecie za chwile że to jest głupota ale już się tak nauczyłem że jak wchodze to tylko żeby zaliczyć xD

 

Najbardziej w WoT denerwuje mnie to że nie ma warunków pogody oraz dnia i nocy natomiast te rzeczy są w WT

noi nie ma kamery,która jest w środku czołgu np. kamera oczami kierowcy albo innego członka załogi ;)

Opublikowano

Zostaną pewnie też ci co wydali kasę na grę ;P

to jest wiadome, a co wo WT:

Pobieram właśnie, kozacki Trailer zobaczymy co spotkam w samej grze ;)

WG będzie musiał nieźle podskoczyć z aktualizacjami by dorównać tej grze, chociażby zmienić trochę silnik i grafę ;P

Opublikowano

War Thunder jest nieźle zrobione, ale po pewnym czasie zaczyna wkurzać ten "realizm" (dostajesz 1 kulką i urywa ci skrzydło). Kto by chciał grać w czołgi, gdyby tam był taki realizm -> dostajesz w gąski i już nie możesz się naprawić.

signature@501527218-Arthei@eu@106@0@1101garage@501527218@eu@0@321000@-1.png

Opublikowano

 

War Thunder jest nieźle zrobione, ale po pewnym czasie zaczyna wkurzać ten "realizm" (dostajesz 1 kulką i urywa ci skrzydło). Kto by chciał grać w czołgi, gdyby tam był taki realizm -> dostajesz w gąski i już nie możesz się naprawić.

Ja bym chcial, moze tygrys w koncu bylby maszyna do zabijania a nie chlopcem do bicia ;d

Opublikowano

Witam.

Zapewne wielu z was lubi grać w world of tanks i na testach world of warplanes. Ale powstała jeszcze jedna gra,która szybko zyskała na populacji. Nazywa sie War Thunder. Myślę że to jest konkurencja gdyż gra War Thunder niedość tego że posiada obecnie samoloty to w następnych wersjach dodadzą czołgi i statki. War Thunder cieszy sie tym, że ma dobrą grafike, lepszą niż w world of tanks oraz fizyką podczas bitwy. Kiedy lecimy a pociski artyleryjskie w nas lecą odczuwamy turbulencje samolotu i ogólnie mozna odczuć że ta przestrzeń czyli krajobrazy,garaż,odruchy kamer itp są bardziej realistyczne, ale do czego zmierzam. Otóż skoro ta gra jest taka popularna to może za niedługo Wargamming.net może stracić na populacji. Jak myślicie? będzie tak?

Linia czołgów bez prototypów .... max 40 tanków na całą gre .

 

Już widze ten realizm :D kulka w bok i mózg rozjebany :D dsołownie ....

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

Linia czołgów bez prototypów .... max 40 tanków na całą gre .

 

Już widze ten realizm :D kulka w bok i mózg rozjebany :D dsołownie ....

Niestety.. Ale też ma to swój plus. Realizm będzie postawiony na górę, a przez to można nazwać tą grę symulatorem. :)

signature.png

 

"Your mother is a nice Lady"

- Said no FPS gamer ever.

Opublikowano

Szczerze powiedziawszy tylko czekam aż do WarThunder coś więcej dodadzą i potem pozostawiam WoT'a. Wole realizm niż arcade

 

 

Opublikowano

Nie sądze żeby straciło na popularności .

Zobacz gre Darkorbit ; grafika mizerna serwer to szkoda gadać i w ogóle szkoda gadać , a jednak ma taką popularność że 2011 roku przyniosła BigPoint (firma) największe zyski ze wszystkich gier online ponad 200 mln. czystego zysku .

Opublikowano

Polecam również Star Conflict (twórców War Thunder). Symulator kosmiczny z rozwojem drzewek statków i ich modyfikacji - tj. moduły, uzbrojenie, rakiety (nawet są statki artyleria xD). Obecnie w to gram, no ale zobaczymy jak się rozwinie.

signature@501527218-Arthei@eu@106@0@1101garage@501527218@eu@0@321000@-1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...