Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7][No-Premium]BONZAII [MODY] [FRAKCJE+SURVIVAL] Zapraszamy


Ibizaa

Ekonomia  

158 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie ?eby gildie i claimy by?y ta?sze

  2. 2. Czy chcecie aby admin doda? co? do sklepu i zwi?kszy? cen? tych itemów które teraz s?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
post-532551-0-92104600-1363345946.png
Witam i Zapraszam jedyny taki serwer pod słońcem
post-532551-0-05451700-1363345945.png
Typ:Survival+Frakcje
IP: mod.bonzaii.eu
Sloty: 100
Premium: Nie
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
Nether: Tak
End: Tak
WL: Nie
post-532551-0-88570500-1363345947.png
RedPower
EquivalentExchange
BuildCraft
Forestry
IndustrialCraft
ComputerCraft
WF3
CameraCraft
Mo'Creatures
Mo'Food&Crops
NetherOres
ExtraBiomesXL
post-532551-0-37941000-1363345944.png
Właściciel: se7en,Bonzaii
post-532551-0-90442500-1363345945.png

 

https://dl.dropbox.com/s/7y13ha8kw5u9w1c/Setup.exe
 

 

Skan:

 

https://www.virustotal.com/pl/url/8fb24f205861c27d06a950b18ff1ae2d172094e7ab717faf0f550e1e26a6ec6e/analysis/1363124038/
 

 

ss z serwera
post-532551-0-02281400-1363345943_thumb.png
post-532551-0-54092700-1363345939_thumb.png
post-532551-0-89847800-1363345949.png
Co do global moda TCQ najpierw zobacz potem zamykaj temat
  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Thaumcraft dodacie ? ;p

 

Bedziemy planowac osobny serwer z thaumcraftem, na tym serwerze nie bedziemy go wgrywac

Ile mój steam jest warty... :( ---> LINK <---


P.s. Jeb** mnie ile mam postów, chcecie dać warna za "nabijanie postów" ? Lepiej mi zmieniajcie ilosc postow na '0'.

Opublikowano

Podaj ip, 1h.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

Zapraszam na serwer! Super jest!

Ile mój steam jest warty... :( ---> LINK <---


P.s. Jeb** mnie ile mam postów, chcecie dać warna za "nabijanie postów" ? Lepiej mi zmieniajcie ilosc postow na '0'.

Opublikowano

Moge z czystym sumieniem polecić serwer

Jest to chyba 1 serwer na jakim admini są naprawdę pomocni i wszystko powoli piszą jak i tłumaczą

Z początku nie mogłem nic robić adm wytłumaczył no dobra... ale gdy zalogowalem sie i czat mi zaczął znikać to chciałem już wyjść...naszczęście powstrzymałem się a problem został również po chwili naprawiony

Plusem są oczywiście dobrze skonfigurowane mody a by wszystko zrozumieć nie wiem czy całe życie by starczyło(chociażby mechanizmy)

Jednym i jak narazie jedynym - jaki widze w serwerze jest taki sobie spawn jest taki nijaki niby wszystko wypisane niby ladny z zewnatrz ale jak na taką maszyne i taką dobra administracje to aż nie przystoi:)

Ja moge polecić serdecznie ten serwer będe na nim grał aż do upadku ,który mam nadzieje nigdy nie nastąpi:)

Pozdrawiam Assasyn(niby krytyk serwerowy:))

Opublikowano

up właśnie dałeś mi powód żeby nie wbijać na ten server bo widać twój poziom niski IQ

 

Kolego drogi...

Nie będę Cię przekonywać żebyś grał u nas, a wręcz przeciwnie.

Wiedz, że nie musisz pytać o mody kogokolwiek kto postawił serwer z modami tylko dlatego, że Twój serwer nie wystartowal z powodu przestarzałych modów.

I wiedz również, że nikt nie udzieli ci takich informacji, a nawet nie ma potrzeby takich informacji udzielać. Jedyne co mogę Ci zdradzić to to, że wszystkie mody są w najnowszych wersjach na dzien 14.03.2013.

 

A wszelkie osoby, które chcą pograć bo lubią dobrą zabawę i sprawną Administrację, zapraszam na serwer ;)

 

p.S. dzieki za free bumpy, IhaHacx

Ile mój steam jest warty... :( ---> LINK <---


P.s. Jeb** mnie ile mam postów, chcecie dać warna za "nabijanie postów" ? Lepiej mi zmieniajcie ilosc postow na '0'.

Opublikowano

działa?

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...