Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lee Sin - prawie jak Chuck Norris (Jungler)


sensus12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Maxowanie "q" dla dmg i "w" dla sustainu jest najlepszym wyjściem.

Warmog nie jest dobry na lee. I tak z tym buildem mamy sporo hp, lepiej mieć jakieś utility niż 1k hp. Tym bardziej, że teraz często jest maska/botrk.

Tak samo slowa z malleta nie potrzebujemy.

 

Magic dmg z "e" to plus? :D

W minusach jest, że jest często pickowany - trochę prawda, co nie zmienia faktu, że w s3 łatwo jest się wbić na jungle.

 

Czyli ogólnie niema się do czego przyczepić.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Maxowanie "q" dla dmg i "w" dla sustainu jest najlepszym wyjściem.

Warmog nie jest dobry na lee. I tak z tym buildem mamy sporo hp, lepiej mieć jakieś utility niż 1k hp. Tym bardziej, że teraz często jest maska/botrk.

Tak samo slowa z malleta nie potrzebujemy.

 

Magic dmg z "e" to plus? :D

W minusach jest, że jest często pickowany - trochę prawda, co nie zmienia faktu, że w s3 łatwo jest się wbić na jungle.

 

Czyli ogólnie niema się do czego przyczepić.

slow z malleta może się przydać, kiedy skutecznie chcemy bronić naszego adc ;P

magic dmg z 'e' to w sumie plus bo ludzie często kupują armory, więc można to wymaksować (w tej sytuacji mówię bardziej o topie niż o jungli).

<>

Opublikowano

eh, aż jebie silverem ten poradnik :)

otóż tak:

r>E(!)>Q>W w jungli lee / lane lee r>w>e>q

e - bardzo mocne niedoceniane AoE magicdmg z przelicznikiem ad + debuff as/ms

q - glownie w lvlowaniu tego skilla chodzi o cd i odrobine wiekszy dmg,

w - bardzo mocny spell na linii (35hp per hit bez zadego itemu? np.) /w jungli zależy nam raczej na dmg by zwiększyc skuteczność ganków więc ten spell jest mało wydajny.

r - wiadomo, kopniak. lvl6 gank q->q->flash/ward+w->r w strone sojusznika->kill.

 

Masteries najlepiej 9/21 można też eksperymentowac z 9/12/9. Drzewa 21/9 nie polecam -> Lee potem jest raczej offtankiem niż dmg dealerem.

 

FAJNY ZNANY TRICK: odpalasz w->smite = heal dzieki spellvampowi :P

 

build to raczej widomo;

tanklee: maczeta->madredy->buty1->latarka->lotis->merki->eagis->sunfire->runic->sytuacyjnie

offtanklee: maczeta->madredy->buty 1->Botrk->merki->LW->sunfire->sytuacyjnie (raczej tanky)

 

Farma w jugnle do 11 minuty - coś około 70cs to w miare dobry wynik

Farma na linii do 11 minuty - 90cs to dobry wynik

 

Siedze na 1,8k ls/I gold więc troche wiem na temat tej gry i zapewniam że to się sprawdza jako build. Grać was nei naucze to przychodzi z doświadczeniem.

Opublikowano

eh, aż jebie silverem ten poradnik :)

otóż tak:

r>E(!)>Q>W w jungli lee / lane lee r>w>e>q

e - bardzo mocne niedoceniane AoE magicdmg z przelicznikiem ad + debuff as/ms

q - glownie w lvlowaniu tego skilla chodzi o cd i odrobine wiekszy dmg,

w - bardzo mocny spell na linii (35hp per hit bez zadego itemu? np.) /w jungli zależy nam raczej na dmg by zwiększyc skuteczność ganków więc ten spell jest mało wydajny.

r - wiadomo, kopniak. lvl6 gank q->q->flash/ward+w->r w strone sojusznika->kill.

 

Masteries najlepiej 9/21 można też eksperymentowac z 9/12/9. Drzewa 21/9 nie polecam -> Lee potem jest raczej offtankiem niż dmg dealerem.

 

FAJNY ZNANY TRICK: odpalasz w->smite = heal dzieki spellvampowi :P

 

build to raczej widomo;

tanklee: maczeta->madredy->buty1->latarka->lotis->merki->eagis->sunfire->runic->sytuacyjnie

offtanklee: maczeta->madredy->buty 1->Botrk->merki->LW->sunfire->sytuacyjnie (raczej tanky)

 

Farma w jugnle do 11 minuty - coś około 70cs to w miare dobry wynik

Farma na linii do 11 minuty - 90cs to dobry wynik

 

Siedze na 1,8k ls/I gold więc troche wiem na temat tej gry i zapewniam że to się sprawdza jako build. Grać was nei naucze to przychodzi z doświadczeniem.

Śmierdzieć to Ty możesz gównem co najwyżej jak twitch będzie chciał na Ciebie nasrać.

mojer.png

I choćby ostatni tydzień:

me2y.png

 

poza tym nie ma sensu flashować tak bezmyślnie na ganka lepiej warda użyć, albo slowa przecież od czegoś on w końcu jest? i butki dwójki.

<>

  • 10 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...