Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Szukam dobrego telefonu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Refreszujesz temat, a nikt nie wie co mamy ci powiedzieć jeszcze.

 

Xperia U będzie dobrym fonem - idź do sklepu i przetestuj.

image.png 

Opublikowano

Refreszujesz temat, a nikt nie wie co mamy ci powiedzieć jeszcze.

 

Xperia U będzie dobrym fonem - idź do sklepu i przetestuj.

 

 

Xperia j w porównaniu do xperi U

 

WYŚWIETLACZ

Większy rozmiar wyświetlacza 4" vs 3,5" 14.29% większy rozmiar wyświetlacza. Im większy jest rozmiar ekranu, tym lepsze wrażenia użytkownika. APARAT Ma ciągły autofokus podczas nagrywania filmów Tak vs Nie Podczas nagrywania filmy pozostają ostre i wyraźne. ŁĄCZNOŚĆ Ma wejście na zewnętrzną kartę pamięci Tak vs Nie Urządenie ma wejście na zewnętrzną kartę pamięci, co pozwala łatwo rozszerzyć jego wewnętrzną pamięć za pomocą dostępnych modułów pamięci takich jak karty SD, microSD, itp. ZASILANIE Dużo większa pojemność baterii 1,750 mAh vs 1,320 mAh 32.58% większa pojemność baterii. FIZYCZNE Ciut mniejsza wielkość 69,76 cm³ vs 72,5 cm³ 3.78% mniejsza wielkość. Cieńszy 9,2 mm vs 12 mm 2.8 mm cieńszy. Niższy współczynnik absorpcji (SAR) dla głowy w Unii Europejskiej 0,73 W/kg vs 1,62 W/kg 0.89 W/kg niższy współczynnik absorpcji (SAR) dla głowy w Unii Europejskiej. Współczynnik absorpcji (SAR, ang. Specific Absorption Rate) określa ilość promieniowania elektromagnetycznego, które zostanie pochłonięte przez ciało użytkownika, konkretnie w obszarze głowy. Dopuszczalne maksimum w Unii Europejskiej wynosi 2W/kg.
Opublikowano

Dokoncze:

Procesory: Qualcomm MSM7227A (technologia ARMv6, grafika Adreno 200 - czyli zdechlak ktory bedzie mial problemy z obsluga gier 3d) vs ST-Ericsson NovaThor U8500 (technologia armv7, dwa rdzenie o wydajnosci o okolo 70-80% wyzszej od MSM7227A, grafika Mali 400 MP(1) z wymagajacymi grami 3d radzi sobie calkiem dobrze, nie to co adreno 200 ktore ma problemy nawet z slabszymi grami 3d)

Ram: tyle samo, tylko z zastrzerzeniem - J ma pamiec DDR a U ma pamiec DDR2.

 

Podsumowujac, jak nie bedziesz gral na telefonie tylko przegladal internet, smsowal lub dzwonil to xperia J w zupelnosci wystarczy. Jesli jednak zalezy ci na graniu w gry i plynnosci dzialania systemu to wybierz xperie U.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...