Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Szukam dobrego telefonu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema ;) Od jakiegoś czasu zastanawiam się , jaki by tu sobie telefon kupić ;D

 

Wymagania :

-Abonament

-Orange,Plus,T-Moblile

-Android 4+

-Wi Fi

-Szybki , wydajny

-Chodzi o to , żeby przydał mi się czasami , a nie tylko siedział w kieszeni ;)

 

Myślałem nad Xpieria Neo V , ale doszedłem do wniosku , że muszę sobie kupić telefon-"rakiete" ;))

Modki to dźiffki

Opublikowano

Ja mam Neo V i powiem Ci, że jak dla mnie jeden z lepszych telefonów jakie mogłem kupić. Nigdy mi nie lagowało nic na tym telefonie i 3 razy rzuciłem nim w miarę mocno w ścianę (przypadkiem) i dalej trzyma. Ja na Twoim miejscu kupiłbym ten telefon od razu.

Opublikowano

Tak , ale chodzi o to , że w mojej klasie już ktoś mnie z tym telefonem wyprzedził.... chcę się trochę wyróżnić ;D Jak dotąd Mam Nokie C2 :D więc .... :> ale leci lajk

 

 

@EDT Poza tym , nie będę tym telefonem rzucał :D Szanuję swoją własność ;D Nie chodzi tutaj o wytrzymalość , bo bym sobie kupił nokie 6200 i Jazda o ściane w szkole :D i zakłady ile rund wytrzyma :D (tak się śmieje ;P)

Modki to dźiffki

Opublikowano

A powiedz mi jaki masz budżet miesięczny na abonament oraz ile możesz dać za ten telefon przy podpisywaniu umowy? Z takich nie najdroższych telefonów polecam HTC One V.

Opublikowano

Abonament m/w 70max za za telefon moge zapłacić hmm z 400?? oczywiście sumy mogą się powiększyć

Modki to dźiffki

Opublikowano

Abonament m/w 70max za za telefon moge zapłacić hmm z 400?? oczywiście sumy mogą się powiększyć

 

Xperia P.

Ogarniesz sgs3 mini:-) w plusie

image.png 

Opublikowano

Xperia J ;d mam i polecam

 

szybko chodzi , bateria długo wytrzymuje gry fajnie chodzą

 

pornole w HD zajebioza :D

 

nic dodac nic ujac :>

//nieregulaminowa sygnatura - reklama innego forum-SPIERDALAJ :)

//BR3ND- ziutek1903 :)

ziutek1903\\Istny Diabel z****li c*e palcem

Istny Diabel/// tak a co

ziutek1903\\ nic poprostu jestes z*e*any

Opublikowano

Podobna do Neo V jest Arc S. Mam ją od ponad roku i nie narzekam. Aparat ładnie robi zdjęcia, bateria trzyma długo, gry wszytskie bez lagów chodzą, ogólnie świetny telefon. Taki starszy brat Neo V.

Opublikowano

galaxy s3 jest zajebiste mialek kupywac ale o 200zl zadroga dla mnie xD

s2/s1 tez dobra ;dd

//nieregulaminowa sygnatura - reklama innego forum-SPIERDALAJ :)

//BR3ND- ziutek1903 :)

ziutek1903\\Istny Diabel z****li c*e palcem

Istny Diabel/// tak a co

ziutek1903\\ nic poprostu jestes z*e*any

Opublikowano

To w końcu Co :D?

 

PS. Jeżeli podajecie nazwę telefonu , podajcie też dostawcę , u którego kupię tego fona:)

Modki to dźiffki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...