Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cheaty,Boty,Bugi,Hacki


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio spotkałem się z wypowiedzią moderatora że piractwo i hakowanie jest nie dozwolona na mpc forum .

Czy wy z nas idiotów robicie ? Już nie raz pozamykali moje tematy . TO dlaczego forum się nazywa MPC ? multi player cheats

F29B5E4557F6319C29664E96FDCDD496.png

 

____________________________________________________________
Nie piję , nie palę , nie ćpam .
Pomogłem daj Lajka.

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sporo racji autor tematu ma, cheatowanie też jest nielegalne, łamiące przepisy to dlaczego nie ma tu poparcia piractwa jak każdy użytkownik jest piratem bo to każdy wie :)?

Wszystkie poradniki w "O mnie" i na moim profilu YouTube.


51dd70965ae71.png


!!!HIT!!! -- Pełno klientów na DT nawet na najstarszym kompie bez zamuły!


!!!HIT!!! -- Nowa modyfikacja do Metina FastKill


World of Metin2


Opublikowano

Piracenie - jest to przestępstwo

Cheatowanie - Nie

 

Aha i nie od tego jest ten dział ;)

Nie? To zaproś panów policjantów do domu i pokaż pełne szuflady pirackich gier i innych rzeczy takich jak systemy :).

Wszystkie poradniki w "O mnie" i na moim profilu YouTube.


51dd70965ae71.png


!!!HIT!!! -- Pełno klientów na DT nawet na najstarszym kompie bez zamuły!


!!!HIT!!! -- Nowa modyfikacja do Metina FastKill


World of Metin2


Opublikowano

up programy i tym podobne źeczy używanie ( jak ściągniesz ) nie jest karalne jeśli jest stosowane do użytku własnego. policjant to mi powiedział ale jeśli sprzedajesz lub rozdajesz płyty z grą ( tą samą skopiowaną co jest głupotą bo tak robią producenci ale to szczegół ) to jest piractwo. co jest dziwne.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Dlatego piractwo jest zabronione, ponieważ jest to przestępstwo. Zaś za hackowanie do pudła Cię nie wsadzą.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Niektore programy w ogole NIE MOGA byc pobierane z neta (tj. windows).

Cheatowanie a piractwo to 2 rozne rzeczy. Niech zostanie tak jak jest.

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Piracenie - jest to przestępstwo

Cheatowanie - Nie

 

Aha i nie od tego jest ten dział ;)

i tu się mylisz

 

piractwo nie jest nielegalne jeśli się nie udostępnia plików

 

a cheatowanie w grach multiplayer JEST przestępstwem ponieważ niszczy się przez to serwer ZA KTÓRY ktoś zapłacił

 

fuck logic i'm kokosz

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

i tu się mylisz

 

piractwo nie jest nielegalne jeśli się nie udostępnia plików

 

a cheatowanie w grach multiplayer JEST przestępstwem ponieważ niszczy się przez to serwer ZA KTÓRY ktoś zapłacił

 

fuck logic i'm kokosz

Nie każdy cheat niszczy serwer jak to napisałeś. Cheaty ułatwiają grę, bądź ją skracają, a nie niszczą ją.

Uczeń
Opublikowano

Jeśli cheatujesz grę to komuś na świecie dzieje się krzywda? no właśnie... Wszystko ma swoją granicę tolerancji :D

Opublikowano

cheatowanie to ułatwienie gry, w grach online jest nielegalne i bana możesz dostać ale do sądu nie trafisz.

piractwo zaś jest przestępstwem bowiem pobierasz gry, programy które są płatne. za to grozi ci sąd. To są dwie różne rzeczy.

Opublikowano

Nie nasza wina, że producenci gier wypuszczają na rynek produkt z błędami, a my to wykorzystujemy ;). Piractwo to przstępstwo, dlatego na MPC jest zabronione.

Opublikowano

cheatowanie to ułatwienie gry, w grach online jest nielegalne i bana możesz dostać ale do sądu nie trafisz.

piractwo zaś jest przestępstwem bowiem pobierasz gry, programy które są płatne. za to grozi ci sąd. To są dwie różne rzeczy.

za co ma polak kupic? platne gry, muzyke?

F29B5E4557F6319C29664E96FDCDD496.png

 

____________________________________________________________
Nie piję , nie palę , nie ćpam .
Pomogłem daj Lajka.

Opublikowano

za co ma polak kupic? platne gry, muzyke?

muzyke i filmy do własnego użytku(sam oglądasz) to możesz pobierać. Ale gry to musisz kupić.(i tak około 70-80% polaków piraciło gry)

Kogo to obchodzi że nie masz kasy ? na neta masz, jedzenie, ubrania, możesz wyżyć, gry to dodatek który kupujesz za pozostałą pensję.

Opublikowano

Nie każdy cheat niszczy serwer jak to napisałeś. Cheaty ułatwiają grę, bądź ją skracają, a nie niszczą ją.

niszczenie gier można nazwać krakowaniem, jest to szkodliwa wersja hakowania...

a cheatowanie to NIELEGALNE przez grę ułatwianie sobie jej. gdyby były legalne to konta w grach nie były by banowane

Opublikowano

Nie każdy cheat niszczy serwer jak to napisałeś. Cheaty ułatwiają grę, bądź ją skracają, a nie niszczą ją.

głównie cheaty na mp ułatwiają grę przez co psują ceny na serwerze. przykład polski serwer 4story porażka -_-

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

dokładnie ,

 

niszczenie gier można nazwać krakowaniem, jest to szkodliwa wersja hakowania...

a cheatowanie to NIELEGALNE przez grę ułatwianie sobie jej. gdyby były legalne to konta w grach nie były by banowane

F29B5E4557F6319C29664E96FDCDD496.png

 

____________________________________________________________
Nie piję , nie palę , nie ćpam .
Pomogłem daj Lajka.

Opublikowano

Piractwo to nie cheatowanie.

 

Olbrzymia różnica, ciekawe co by zrobili producenci gry mając świadomość że wydajesz cheaty do ich gier. xD

 

//

 

Kto te emotki tu ustawiał? Chyba nie wie do końca co niektóre oznaczają.

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

Cheaty boty i bugi to ulepszacze to GRY. Nie wzbogacasz się w ten sposób piracką, czyt. kradzioną wersją jakiegoś programu. Jest różnica między kradzieżą, a potencjalnym wykorzystywaniem chociażby aimbota w Combat Arms. Jedyne co niszczysz to zabawę sobie i innym graczom.

 

Innymi słowy


Piractwo - kradzież

Cheaty i boty - możliwe działanie na szkode serwera, that's all.

 

A co do samych bugów - są one winą twórców, a nie przestępstwem.

Opublikowano

samo cheatowanie nie jest wykroczeniem w świetle prawa. jest to zwykłe
piractwo jest wykroczeniem, które jest karane praktycznie na całym świecie, ponieważ okradasz innego człowieka z jego dorobku.

Wątpie aby jakieś studio męczyło się z pozwami liczonych w tysiącach o ile sami nie ponoszą kosztów.

Czym innym jest np. wykradanie RP w lolu używając fałszywych kont paypay (ostatnio była afera z tym).

MPC nie jest forum dla przestępców którzy kradną, naciągają naiwniaków itp.
dla tego między innymi jest zakazany handel na forum.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Olbrzymia różnica, ciekawe co by zrobili producenci gry mając świadomość że wydajesz cheaty do ich gier. xD

 

//

 

Kto te emotki tu ustawiał? Chyba nie wie do końca co niektóre oznaczają.

Producenci gry robią przecież HackShieldy itp :)

Za cheaty możesz dostać najwyżej BANA, widziałeś kiedyś w telewizji czy gdziekolwiek żeby za cheatowanie coś komuś zrobili? Nie, bo to jest tylko niezgodne z regulaminem gry a nie prawem.

 

Piractwo = działanie na niekorzyść autora, autor nie dostanie pieniędzy za swoją pracę. / Zakazane wszędzie

Cheatowanie = nie niszczy serwera a tak naprawdę twoją rozgrywkę, autor gry/serwera nie traci przez to pieniędzy. / Zakazane w grze

Idź na forum prawne i zadaj to pytanie to cie wyśmieją

 

 

up programy i tym podobne źeczy używanie ( jak ściągniesz ) nie jest karalne jeśli jest stosowane do użytku własnego. policjant to mi powiedział ale jeśli sprzedajesz lub rozdajesz płyty z grą ( tą samą skopiowaną co jest głupotą bo tak robią producenci ale to szczegół ) to jest piractwo. co jest dziwne.

 

Pokaż mi tego policjanta to go wyśmieję prosto w twarz,

ściąganie programów i gier NIE JEST LEGALNE. Legalne jest tylko pobieranie filmów i muzyki.

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...