Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Zagrałbyś na takim serwerze?


Zagrasz?  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz??

    • Tak z mi?? ch?ci? zagram
      20
    • Nie, nie zagram
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam


Ostatnio zastanawiałem się nad serwerem, i wpadłem na pomysł mianowicie czysty survival bez żadnych, frakcji, lwc,


diaxy z diaxów,


border na około 20-40k



Wszędzie dozwolony grief, pvp i te sprawy;)



Jeżeli uda się mi to mapa była by modyfikowana przez plugin Terrain Control (poszukuję osoby która potrafi konfigurować ten plugin)



Jedynymi zabezpieczeniami była by pomysłowość graczy, a z pluginów


anty xray


anty cheat



Chciałbyś zagrać na takim serwerze? Zostaw komentarz


imetin_logo.png

Gość DamianoMANCITY
Opublikowano

Nie chciałbym, wszędzie pvp = zabijanie na spawnie = strata graczy (o ile będą xD)

Opublikowano

@ Up

 

Nie wyglądało by tak , oczywiście na spawnie i w okręgu 100 kratek od niego pvp oraz moby zostałyby wyłączone.

+ ze spawna można byłoby teleportować się w dowolne miejsce naciskając guzik.

imetin_logo.png

Opublikowano

Może być ciekawie. Teraz jest mało takich serwerów ale niewiem jak z administracją będzie :/ ponieważ często psuje ona rozgrywkę

Opublikowano

Było wiele takich projektów.

Każdy zakończył się klapą.

Opublikowano

@2up podaj choć 3 xD

ja bym chętnie zagrał.

Z racji tego że mam własny serwer mogę pomóc ci z pluginami itp. ;)

ein8.png

1378238828-U336505.png

Opublikowano

Raczej serwer ni wypali bo po co ma ktoś grać survival czysty na serwerze skoro można zagrać na singlu a jeśli już chce z kumplem to serwer hamachi. Osobiście bym nie zagrał ale każdy ma inny gust Powodzenia

Opublikowano

Dokładnie, jeżeli dobrze pójdzie to moze surv z modami? Co sądzicie? Mody wyłącznie na upiększenie swiata, + 2/3 nowe zbroje

imetin_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...