Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Jak nabić wyświetlenia/suby/like na kanale Youtube z Minecraft( nie tylko )


KUba9821345

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dajecie w ten sposób suby innym a sami możecie ich nie dostać.. Odradzam.

Jak źle robisz to dajesz a nie dostajesz.

Punkty się wydaje, panienko.

Opublikowano

Wszystko działa, wystarczy dokładnie przeczytać tutorial i minimalna znajomość angielskiego ;) Wszystko w najlepszym porządku, suby nie "giną" po kilku dniach.

sygnatura3.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zarabianie kredytów działa, jak dostanę jeszcze suby , na które te cretydy wydał to cacy!

Opublikowano

Hocus, do tego można otworzyć w kilku przeglądarkach dwie opcje i mamy (przykładowo przy odpalonym Chrome i Firefoxie z dwiema opcjami przez 30 minut mamy więcej niż 4k pktów :D

Opublikowano

Hocus, do tego można otworzyć w kilku przeglądarkach dwie opcje i mamy (przykładowo przy odpalonym Chrome i Firefoxie z dwiema opcjami przez 30 minut mamy więcej niż 4k pktów :D

Mi nie działa 2x w jednej przegladarce.

Jedynie na innych , mam otwarte 4 przegladarki i mam od 15minut 1.7k pkt...

Wydalem wczesniej na syby to doszlo 8 subow , a chyba na 39 mialem kredyty.

Ale 8 wiecej chociaz :)

 

Polecam.

 

 

/edit

 

Może mi ktoś powiedzieć jak kupić Wyswietlenia ?

Bo nie potrafie , a suby ladnie leca w gore .

 

/edit

 

Mam już .

Opublikowano

Mi nie działa 2x w jednej przegladarce.

Jedynie na innych , mam otwarte 4 przegladarki i mam od 15minut 1.7k pkt...

Wydalem wczesniej na syby to doszlo 8 subow , a chyba na 39 mialem kredyty.

Ale 8 wiecej chociaz :)

 

Polecam.

 

 

/edit

 

Może mi ktoś powiedzieć jak kupić Wyswietlenia ?

Bo nie potrafie , a suby ladnie leca w gore .

 

/edit

 

Mam już .

 

 

Ej, mam ileś kredytów i jak ustawić w realizacji ? Mam konto na tej stronie takie nie główne, a chce subki na głowne to jak ?

xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...