Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zmienić nick i lv poprzez Navicat.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki stary zajebisty poradnik -.- No to teraz czekamy tylko az zrobisz poradnik jak włączyć serwer bo na tym stanąłem !! :)

57n6.png

Opublikowano

Omg...

A, nie pomyślałeś, że ja to robię dla nowicjuszy?

Nie każdy to umie.

A, że akurat ty to umiesz to nie musisz się w tym temacie wypowiadać...

Szkoda mi takich ludzi jak wy...

Nie podoba się to wyjdź i nie patrz..

Takie to trudne?

+spamujecie tylko i nabijacie sobie posty...

o.O

 

@Endymion

Cb się to nie tyczy :)

Tylko ich..

 

No to nie lepiej już uczyć "nowicjuszy" robić to poprawnie?

Tak jak napisał Endymion wystarczy restart serwera gry, a nie systemu.

Opublikowano

Hmm nie wiem po co ten tutek w skrocie:

 

Navicat-->player-->name (ustawiamy nick)

 

Noi rowniez w navicat-->common-->gmlist rowniez ustawic taki sam nick

 

No,ale lajk za wstawke,dla poczatkujacych sie przyda

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

11009290329931102489.jpg

 

Ja pierdole, człowieku przecież to było w 2009/10 roku, z czym Ty tu wyjeżdżasz, tylko zaśmiecasz dysk, goń się z takim czymś.. Takie coś było na przełomie 2009/10 roku.. Więc nie wiem po co ten temat... Moim zdaniem DNO !

Opublikowano

ej a powież mi jak zrobic GM w niku? I weś napisz jak dodać gM bo zrobilem sobie serverka ale nie wiem jak to dodac powiesz mi?

 

@aw:

 

Dzienki za poradnik bo nie wiedzialem jak tosie robi , dzienki jeszcze ras.

"Kiedy nie chcesz - szukasz powodów. Gdy chcesz - szukasz sposobów"

Opublikowano

jedynie 2% użytkowników wypowiadających się w tym temacie ma głowę na karku. Reszta to pieprzone gimbusy, które nie potrafią czytać. Nie podoba się/umiesz już coś zrobić? To się nie wpierdalaj, bo ośmieszasz wyłącznie siebie samego. Najpierw sprawdź, czy twoje tutoriale trzymają poziom. Prosta zasada, która tyczy się każdego bez wyjątku.

 

 

@TOP: popraw, że zamiast restartu systemu wystarczy restart serwera gry.

57199140501148694665.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...