Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra #4 ! ZAPRASZAMY !


bkw

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:xXam
Wiek:14
Imię:Kuba
Coś o sobie:Nazywam sie Kuba mam 14lat mieszkam na Dolnym Slasku lubie grac w piłkę nożna :>
Dlaczego Ty?:
Poniewaz szukam bardzo fajnych i ogarnietych serwerow wedlug mnie to bedzie git serwer dla mnie :)

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:kozak4132

Wiek:13

Imię:Nie ujawniam :>

Coś o sobie:Siema.Gram w minecrafta od wersji 1.8.1 .Znam sie na różnych minecraftowych rzeczach

Dlaczego Ty?:Bo chce pograć z innymi :)

Opublikowano

Nick:LizyPL
Wiek:14
Imię:Dawid
Coś o sobie:Jestem miły dziele się z innymi nie jestem cham
Dlaczego Ty?:Jestem ogarnięty

Opublikowano

Nick:Agumo
Wiek:16
Imię:Patryk
Coś o sobie: Jestem miłą, ambitną i chętna osobą do gry :)
Dlaczego Ty?: Jestem ogarniętym człowiekiem, potrafiącym grać zespołowo.

Opublikowano

Nick: oODark__KnightOo
Wiek: 14
Imię: Dominik
Coś o sobie: Mam na imię Dominik lubię grać w piłkę nożną i w mc. Jestem ogarnięty nie grifuje i jestem miły
Dlaczego Ty?: Ponieważ jestem ogarnięty Pomagam innym i lubię serwery tego typu

Opublikowano

Nick:robiron

Wiek:12
Imię:Patryk
Coś o sobie: o mnie jestem mily sympatyczny i lubie sie bawic
Dlaczego Ty?: poniewaz chce zagrac na takim serwerze

I'm happy :)

Opublikowano

Nick: vTakeer
Wiek: 16
Imię: Piotrek
Coś o sobie: lubię Majnkraft, gram od Alphy, a poza tym umiem budować oraz jestem kulturalny i ogarnięty

Dlaczego Ty?: bo lubię MC i jestem ogarnięty

vP235V6.png

Opublikowano

Nick: Sekatura
Wiek: 15
Imię: Damian
Coś o sobie: Interesuję się grafiką, grami mmorpg, fotografowaniem i wieloma innymi rzeczami ale po za tym jestem miły, rozmowny, skryty, wrażliwy.
Dlaczego Ty?:
No może dlatego, że jestem jedyny w swoim rodzaju i dlatego, że chcę zawrzeć nowe znajomości.

 

 

A to kolegi:

 

Nick: Centaurus
Wiek: 14
Imię: Wojtek
Coś o sobie: Lubi gry, nauke, historię oraz jest miły, przyjacielski oraz rozmowny.
Dlaczego Ty?:
Dlatego, że jestem miły, uprzejmy, mam poczucie humoru i mam ochotę zagrać na takim serwerze.

Opublikowano

Wzór Podania:


Nick w MC:TwistedPL


Wiek:15


Coś o sobie:Jestem ogarniety, i lubie grac w mc w grupie ... !


Doświadczenie:2 lata/MC a pvp od roku w większej skali ... ;D


Mutacja(Tak/Nie):Tak

Opublikowano

Nick:RADAJ123
Wiek:16
Imię:Oskar
Coś o sobie:Lubie gry komputerowe i kosmos
Dlaczego Ty?: Bo jestem ogarnięty i lubie rozmawiać z innymi

Opublikowano

Nick: Lime06

Wiek: 15

Imię: Kacper

Coś o sobie: Siemaneczko ;] coś o sobie : hobby enduro motocross i

Minecraft i nie mam pojęcia co jeszcze wypisac :D

Dlaczego Ty?: Jestem chętny do gry i ogarnięty ;d myślę że to

najważniejsze powody xD

Opublikowano

Nick:Meno
Wiek:13
Imię:Seweryn
Coś o sobie:Lubie grać w piłkę nożną i minecrafta :D
Dlaczego Ty?:
Jestem ogar :P

Opublikowano

Nick: SebQu
Wiek: 13 lat.
Imię: Sebastian
Coś o sobie: Jestem sobie nieśmiałym 13latkiem z ochotą pogrania w minecraft z ciekawymi i nowymi osobami. Słucham wszystkiego co wpadnie w ucho lecz moimi ulubionymi rodzajami muzyki są: Reggae, Rock oraz Metal.
Dlaczego Ty?: Lubię grać na tego typu serwerach, ponieważ można się świetnie bawić, po przez współprace z innymi ludźmi oraz drobne trolowanie ^.^ Staram się zawsze pomagać w miarę moich możliwości graczom jak i administracji. :)

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

 

 

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Kwadratowy Mordor

 

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Kwadratowa Masakra #4

strzalka.gifSloty: 23

strzalka.gifIP: Po dodaniu do teamu

strzalka.gifPotwory: ON

strzalka.gifZwierzęta: ON

strzalka.gifPvP: ON

strzalka.gifPremium: OFF

strzalka.gifNether: ON

strzalka.gifBialaLista: ON

 

admini.png

GuGuLekPL&forkyy&itstime95

 

pluginy.png

Wystarczające do dobrej rozgrywki

 

inf.png

2 drużyny, 1 duża wyspa(szerokość 650 kratek), ogarnięta i miła administracja,

spokój na teamspeaku, kultura i dobre zachowanie = dobra zabawa, czyli to co spotkacie na naszym serwerze. Serwer jest w 100% oryginalnym pomysłem nie zmałpowanym od innych graczy/youtuberów, można się świetnie bawić oraz spędzić miło czas !

 

Aby pograć na serwerze, trzeba napisać podanie,

a oto wzór:

Nick:

Wiek:

Imię:

Coś o sobie:

Dlaczego Ty?:

 

Gdy napisałeś podanie, wbij na naszego teamspeaka, IP:

t8.svoice.pl:8549.

 

http://i.imgur.com/DLX5Yl.jpg

A oto jest mapa wgrana na serwer.

 

Serdecznie zapraszam !

Generator by -outi-

Opublikowano

Nick:MrsKaroo
Wiek:W tym roku 14lat
Imię:Karolina
Coś o sobie:Jestem ogarnięta, lubię być pomocna.:D
Dlaczego Ty?Ponieważ chciałabym pograć na jakimś serwerze na którym spędziłambym dużo czasu, i sądzę że ten serwer jest idealny.

2vto45f.png

Opublikowano

NIck:axel980

wiek:15

Imię:aleksander

Coś o sobie:nie pale,nie pije,nie biore narkotyków xD

Dlaczego ja?:robie dobre domki, nie gram na x-rayu, chce mieć coraz nowsze znajomości z ludzmi z tej gry ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...