Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra #4 ! ZAPRASZAMY !


bkw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:maks317
Wiek:za 2 tygodnie 13
Imię:Maks
Coś o sobie:Gram w minecrafta od roku.Jestem ogarnięty mam chęci do budowy
Dlaczego Ty?:Ponieważ lubię serwery typu kwadrarowa a ten serwer nie jest zmałpowany dlatego chciałbym na nim grać :)

Opublikowano

Nick: Qmpel
Wiek: 16
Imię: Adam
Coś o sobie: Jestem uczciwy, pomocny,koleżeński i nie przeklinam , nie kradne , pomagam .
Dlaczego Ty?: Liczę na przyjazne towarzystwo. Będę uprzejmy. Chce sprobować gry na tego typu serwerze. Liczę na pozytywne rozpatrzenie prosby.

Sprzedam Serwer Dedyk .160slot , 8 GB ramu wykupiony na 7 mies Wiecej na gg:47630444

Opublikowano

Nick:Szczur_Man
Wiek:13.
Imię:Janusz.
Coś o sobie:Gram w siatke, mam dobrą ortografie, i bardzo chciałbym zagrać na tym serwerze .
Dlaczego Ty?:Nie grifuję, zawsze chciałem zagrać na serwerze podobnym do Masakry :)

 

DZIĘKUJE !

Opublikowano

 

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Kwadratowy Mordor

informacje.png

strzalka.gifTYP: Kwadratowa Masakra #4

strzalka.gifSloty: 23

strzalka.gifIP: Po dodaniu do teamu

strzalka.gifPotwory: ON

strzalka.gifZwierzęta: ON

strzalka.gifPvP: ON

strzalka.gifPremium: OFF

strzalka.gifNether: ON

strzalka.gifBialaLista: ON

admini.png

GuGuLekPL&forkyy&itstime95

pluginy.png

Wystarczające do dobrej rozgrywki

inf.png

2 drużyny, 1 duża wyspa(szerokość 650 kratek), ogarnięta i miła administracja,

spokój na teamspeaku, kultura i dobre zachowanie = dobra zabawa, czyli to co spotkacie na naszym serwerze. Serwer jest w 100% oryginalnym pomysłem nie zmałpowanym od innych graczy/youtuberów, można się świetnie bawić oraz spędzić miło czas !

 

Aby pograć na serwerze, trzeba napisać podanie,

a oto wzór:

Nick:

Wiek:

Imię:

Coś o sobie:

Dlaczego Ty?:

 

Gdy napisałeś podanie, wbij na naszego teamspeaka, IP:

t8.svoice.pl:8549.

 

http://i.imgur.com/DLX5Yl.jpg

A oto jest mapa wgrana na serwer.

 

Serdecznie zapraszam !

 

Generator by -outi-

Nick: ShadebackTV

Wiek: 13 lat

Imię: Adrian

Coś o sobie: Jestem miły i koleżeński.

Dlaczego Ty?: Nie grifuje nie heatuje z wszystkimi się koleguje.

Opublikowano

A więc...

Nick: Adix03 Posiadam premium
Wiek: 15
Imię: Adrian
Coś o sobie: Jestem ogarnięty co z resztą sami ocenicie, mogę gadać na skype. TS: Mam
Dlaczego Ty?:Lubię współpracować z innymi graczami ^^

 

Pozdrawiam



Ktoś pracuje w tym temacie ? Czekam 20 min. xD

mca.pngLiczę na plusika :) Dziękuje.
Opublikowano

Nick: MrBeen


Wiek: 15


Imię: Marcin

Dlaczego ty?:Ponieważ jestem

ogarniętym graczem

nie grifuje i nie obrażam

innych. W mc gram długo

i lubie tego typu serwery.

Posiadam ts3 i skype.


Cos o sobie(Minimum 2 zdania):Nazywam się Marcin. Interesuje się

informatyką, piłką nożną i grami. Słucham rapu.

Z chęcią poznam nowych ludzi.

Opublikowano

Nick:mieczos
Wiek:14
Imię:Michał
Coś o sobie:jestem ogarnirnty tworze serwa
Dlaczego Ty?:jestem orginalny i bo ja

76561198046924593.png
Opublikowano

Nick: jagiel453


Wiek: 13


Imię: Artur


Coś o sobie: Mam 13 lat jestem zwykłym graczem mc lubię serwery typu kwadratowa masakra


Dlaczego Ty?: Ponieważ nie grfuje nie chetuje i jestem ogarnięty gram w mc około 1 rok

 

Dzięki za rozważenie propozycji.

Opublikowano

Nick: KoxuGaming
Wiek: 14
Imię: Krzysiek
Coś o sobie: Lubie grać w mc i metia
Dlaczego Ty?: Jestem ogar, Nie trolluje ludzi,Niemam problemu z komunikacją

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Nick:kixon
Wiek:14 rocznikowo
Imię:Rafał


Coś o sobie:Jestem Bardzo miłym i kulturalnym graczem minecrafta . Niestety nie przeszedłem mutacji . Jestem ogarniety .

Dlaczego Ty?: Bo jestem uczciwy i łatwo zapoznaje się z nowymi graczami . Jestem ogarnięty i fajny .

Opublikowano

Nick:przewoz20011
Wiek:14.5
Imię:Michał
Coś o sobie:Nie ma co rozpowiadać o przeszłości , teraźniejsznośći jak i przyszłości
Dlaczego Ty?:Nie wiem .. Jestem niezależnym graczem , potrafię pomóc , mogę zrobić wszystko .. Jestem niczym ksiądz , który wdepł w gówno na środku morza ..

Opublikowano

nick;FrojeK

 

wiek; 15

 

imię; Kamil

 

coś o sobie : jestem porządny i zabawny ;d

 

Dlaczego ty ; ogarniam minecraft lubie masakre

Opublikowano

Nick:Nerwhals
Wiek:16
Imię:Dawid
Coś o sobie:Jestem uczciwym spokojnym gosciem . Lubie serwery typu kwadratowa masakra .
Dlaczego Ty : Jestem osoba kreatywna . Czesto wpadam na nowe pomysly :) . Lubie serwery typu kwadratowa masakra i chcialbym na nim zagrac .

Przybij Piątke [5] :D

Opublikowano

Nick:ExTazer
Wiek:15 niedlugo 16
Imię:Damian
Coś o sobie:Jestem kolezenski , mily , kultura osobista lubie grac w gry , slychawki mikrofon wszystko posiadam , nieobrazam graczy itp.
Dlaczego Ty?:Poniewaz chcial bym sie pobawic z innymi graczami , tworzyc mila atmosfere no i pomoc w rozbudowaniu mapki ; ) Na kazdym rodzaju masakry gralem i zdaje mi sie ze sie nadaje ;D

Opublikowano

Nick:VeNerCe
Wiek:17
Imię:Kamil
Coś o sobie:Gram w mc ok. 2.5lat . Ogarniam crafting. Mam premium.
Dlaczego Ty?:No bo nie ty
:ninja::D:D:D

Opublikowano

Nick: PinkieBarto
Wiek: 13
Imię: Bartosz

Coś o sobie: Lubie takie typy serwerow, gram dlugo w mc ogarniam bardzo dobrze itd.
Dlaczego Ty?: Chcialem sie zabawic, jestem dobry w takie typy serwera oraz ogarniam pvp :)

Opublikowano

Nick: MrManaskal
Wiek: 12 lat Nie przeszedłem mutacji ale myślę że tragedii nie będzie
Imię: Jakub
Coś o sobie: Mam na imię Kuba, lubię poznawać nowe osoby i grać w gry komputerowe wszelkiego typu ale najczęściej coś typu ,,STRANDED 2'' Czyli survival.
Dlaczego Ty?: Poprostu nie zależy mi jakoś w 100% na tym ale było by mi miło pograć z ludzmi ogarnietymi na serwerze.

akcUvvb.png

 

Opublikowano

Nick: kostka0809
Wiek: 14lat
Imię: Bartek... a co?

Coś o sobie: YYY gram w miencrafta i ejstem ogarniety :D
Dlaczego Ty?: Ja poniewaz chce sobie pograc na takiem serwerze :D

Opublikowano

Nick:miki0128
Wiek:12
Imię:Maciek
Coś o sobie:jestem miły,kulturalny,nie uzywam wulgaryzmów chętnie pomagam
Dlaczego Ty?:
ponieważ lubie grac w minecraft z innymi osobami i zawsze bardzo chcialem grac na kwadratowej masakrze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...