Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]-TheLostTemple-[45Slotow][HardServ][Rankingi-Mag,Ogr,Alchemik,Rycerz,Obronca-I wiele Innych][Ukryty Skarb Na Mapie] Rekrutacja ON


Jok3rStars

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.



nie gram na tym, bo zabierają itemy -_-
oceniacz ma racje ze to gniot!
No i ten Jok3rStars noob jakich malo -_-
wole spokojniejsze serwery...

Nie polecam!

Jeszcze 1 multikonto frajerze a ci takiego bana na ip zalatwie.!!

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja również nie polecam -_-
Jok3rStars udaje na serwerze boga choć tak naprawdę nim nie jest
Totalny brak kultury dla graczy i nawet tutaj ta wypowiedź


.



Jeszcze 1 multikonto frajerze a ci takiego bana na ip zalatwie.!!

 



Bo jakiś koleś prawdę mu powiedział.
Ja się dopisuje do przedmówców! Serwer porażka, dno i pół metra siana!
Grywam często na różnych serwerach i na każdym z wyjątkiem tego admini umieją się zachować.
Nie polecam serwera! Nudy

Opublikowano

Ja również nie polecam -_-

Jok3rStars udaje na serwerze boga choć tak naprawdę nim nie jest

Totalny brak kultury dla graczy i nawet tutaj ta wypowiedź

 

 

 

 

Bo jakiś koleś prawdę mu powiedział.

Ja się dopisuje do przedmówców! Serwer porażka, dno i pół metra siana!

Grywam często na różnych serwerach i na każdym z wyjątkiem tego admini umieją się zachować.Nie polecam serwera! Nudy

O kolejne multi konto. Ciulu tym ci sie nie uda :) wlasnie napisalem do admina mpc aby cie po IP sprawdzil ;)

Jeden rejerstracja dzis o 17:02

Kolejne o 17:12

a kolejne 17:26. :)

Napewno nie multi ;)

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

nie gram na tym, bo zabierają itemy -_-

oceniacz ma racje ze to gniot!

No i ten Jok3rStars noob jakich malo -_-

wole spokojniejsze serwery...

 

Nie polecam!

 

 

Ja również nie polecam -_-

Jok3rStars udaje na serwerze boga choć tak naprawdę nim nie jest

Totalny brak kultury dla graczy i nawet tutaj ta wypowiedź

 

 

 

 

Bo jakiś koleś prawdę mu powiedział.

Ja się dopisuje do przedmówców! Serwer porażka, dno i pół metra siana!

Grywam często na różnych serwerach i na każdym z wyjątkiem tego admini umieją się zachować.Nie polecam serwera! Nudy

 

 

Juz przeszlo ci ? z tymi kontami multi !! i tam masz bana na ip

Opublikowano

Po pierwsze, to nie jestem kimś jak ty to określasz 'Ciulu'
Po drugie, twój brak wychowania mówi sam za siebie
Po trzecie, Twoje narcyzowanie w temacie i zachwalanie tego jakże cudowanego serwera z multi kont nic ci nie da, bo i tak wiadomo kto pisze i z czego pisze
Po czwarte, wracając do punktu trzeciego, ponieważ ja mam jedno ip i jedno konto, a Ty widzę, że mnie posądzasz o kilka samemu spamując z kilku, zgłaszam Twoje multi do administracji!
Po piąte i ostatnie, bo więcej nie wejdę na ten śmieciowy temat o zachwalaniu czegoś co na pochwały nie zasługuje - serwer dno, admin serwera co widać powyżej tak samo! Nie polecam i polecać na siłę nie będę, bo jakiś patafian robi z siebie niewiniątko!

Nie polecam i żegnam !

Opublikowano

Po pierwsze, to nie jestem kimś jak ty to określasz 'Ciulu'

Po drugie, twój brak wychowania mówi sam za siebie

Po trzecie, Twoje narcyzowanie w temacie i zachwalanie tego jakże cudowanego serwera z multi kont nic ci nie da, bo i tak wiadomo kto pisze i z czego pisze

Po czwarte, wracając do punktu trzeciego, ponieważ ja mam jedno ip i jedno konto, a Ty widzę, że mnie posądzasz o kilka samemu spamując z kilku, zgłaszam Twoje multi do administracji!

Po piąte i ostatnie, bo więcej nie wejdę na ten śmieciowy temat o zachwalaniu czegoś co na pochwały nie zasługuje - serwer dno, admin serwera co widać powyżej tak samo! Nie polecam i polecać na siłę nie będę, bo jakiś patafian robi z siebie niewiniątko!

 

Nie polecam i żegnam !

Oj synu :) czekam czekam ;)

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...