Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]-TheLostTemple-[45Slotow][HardServ][Rankingi-Mag,Ogr,Alchemik,Rycerz,Obronca-I wiele Innych][Ukryty Skarb Na Mapie] Rekrutacja ON


Jok3rStars

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Otwarte juz 16min full server <3

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Imię:Kuba.

Nick (w Grze):Block3r.

Wiek:14.

Czas spędzany na serwerze:Na serwer poświęce 4-5h max.

Znajomość Komend Bukkit/survival:10/10 Jeżeli są nowe szybko sie uczę.

Od kiedy grasz w Minecraft'a?:od wersji beta.

Kontakt:Skype kuba11223344551 (Dziś 9marca 2013 nie wejde)

Dlaczego ty? Co takiego się dzieje, że właśnie potrzebujesz Kidmoda?:Widze że serwer jest nawet ogarnięty, chciałbym pomóc dalej się mu rozwijać :).



Podanie na kidmoda !

Zarzyj, przynajmiej chcę parę wejść :D

Opublikowano

Podanie na kidmoda

Imie: Adrian

wiek: 13lat

nick: adrian1201

kontakt: skype adrian01062000

cos o sobie : Lubie grac w mc ,uprawic sporty i oczywiscie fajne dziewczyny :D

znajomosc komend : 9/10

na ilu grales serwerach : nie wiem nie pamietam xD

czy byles kid moderatorem : przewaznie bylem mod na 20 serwerach :D

dlaczego ja : bo lubie grac w mc .

ts3 posiadam

staż : 4x H@ 3x Admin 20x mod

Prosze o dobre rozpatrzenie mojego podania

Opublikowano

.



15 minimum

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Podanie na Pomocnika.

Imie: Adam

Lat: 13

Nick: ioss

Skype: adam.matecki1

O sobie: Gram w MC , Lubie gry i dobrą muze :D.

Znajomosc komend: 8/10

Na ilu serwach grałem: cos okolo 200 :P

Czy bylem na serwach Pomoocnikiem: tak wielu

ts3 używam

staż: 10x HA 5x KidMod

Opublikowano

Mógłbyś podać normalne IP a nie te z domeną? (temple.gomc.pl)

Mam coś zwalone i żadne serwery z domeną mi nie działają ... A te normalne s1.owncraft.pl itd śmigają. :P

Opublikowano

Mógłbyś podać normalne IP a nie te z domeną? (temple.gomc.pl)

Mam coś zwalone i żadne serwery z domeną mi nie działają ... A te normalne s1.owncraft.pl itd śmigają. :P

A prosze cie bardzo f19.owncraft.pl:25092 ;)

Opublikowano

Wiekszego gowna to na tym calym mpc nie widzialem.
Co to niby ma byc za serwer? Gniot jakich wiele!
To tak jakby zolwia skrzyzowac z dupa hipopotama i morda pawiana O_O
Pogralem 5 minut i te 5 minut bylo najwieksza strata w moim zyciu :( zaluje, ze nabralem sie na ta reklame :(


======>>> Nie polecam <<<======

Opublikowano

nie gram na tym, bo zabierają itemy -_-
oceniacz ma racje ze to gniot!
No i ten Jok3rStars noob jakich malo -_-
wole spokojniejsze serwery...

Nie polecam!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...