Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]-TheLostTemple-[45Slotow][HardServ][Rankingi-Mag,Ogr,Alchemik,Rycerz,Obronca-I wiele Innych][Ukryty Skarb Na Mapie] Rekrutacja ON


Jok3rStars

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext945869208.png


Server Hardcore+Survival+Frakcje Lost Temple




cooltext945885131.png





cooltext945889965.png


|


|


V


Zobacz Go Koniecznie. Inaczej nie Zrozumiesz Trybu Gry



http://www.youtube.com/watch?v=zi8IADBy4To








cooltext945880983.png


Server Jakiego W Polsce nie bylo.



Typ: Survival+frakcje+Styl SP



IP: temple.gomc.pl



Rekrutacja ON




NON PREMIUM



Krotka Historia Servera



TheLostTemple jest to server oparty na Trybie gry


Jak na SP. Server jest Pomyslem moim inaczej pomyslem Jok3rStars



Informacja dla poszukiwaczy Przygod.


|


V



Na mapie ukryta jest Swiatynia,Inaczej skarbiec.


o nazwie TheLostTemple


Gdy tylko go odnajdziecie


Zgloscie sie do Jok3rStars


A dostaniecie wybrana dla was Nagrode



Nagroda


|


V


Ranga



Hades


Zeus




Dajemy tez szanse tym co chca Range a nie sa w Stanie jej Kupic


Rangi Mozna zdobyc za reklamy servera



5 Reklam Na Znanych Forum- Ranga za 3zl (3 dni)


10 Reklam Na Znanych Forum- Ranga za 3zl (2 tyg)


|


15 Reklam Na Znanych Forum- Ranga za 11zl (3dni)


20 Reklam Na Znanych Forum- Ranga za 11zl (7Dni)






cooltext945883542.png


[Wlasciciel]: Butla


[Wlasciciel]: kubaxnz



HeadAdmini



[H@]:Jok3rStars



[Technik]: FUSH



Budowniczy



Michu_24


xSebax


Szczeppann



Otwarta Rekrutacja na



Pomocnika


KidModa


Moderatora





cooltext945884067.png



Straznik-11zl


alchenik-11zl


Rycerz-11zl


Kowal-11zl



Obronca-3zl


Lucznik-3zl


Topornik-3zl


Ork-3zl



Zeus-6zl


Hades-6zl



Rekrutacja ON


Na



KidMod


Moderator


Pomocnik



cooltext940021312.png


|


|


V


Jok3rStars


GG:33800090


Skype:marcinjakimow



Lub Tez



kanal.png




http://www.youtube.com/user/Jok3rStars?feature=watch





cooltext945888840.png




Oczywiscie Mozna Wygrac Rangi.


5-Reklam Ranga za 3zl


10-Reklam Ranga za 6zl


15-Reklam Ranga za 11zl




OTWARTA REKRUTACJA





cooltext945869208.png




Jeszcze tylko 8godzinek!!




cooltext945888840.png


1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Znawca
Opublikowano

Hmm no zapowiada sie ciekawie ;)

 

PS. Co do tych rang za reklamy, jakie typu maja byc te reklamy? :D

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Hmm no zapowiada sie ciekawie ;)

 

PS. Co do tych rang za reklamy, jakie typu maja byc te reklamy? :D

W Stylu . Forum :)

Znanych Forum :)

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Znawca
Opublikowano

Acha ^^ no to może jak serwer mi się spodoba to zrobie reklamki ^^

 

A tak przy okazji to chciałbym sie zgłosić na moderatora :D

Nie bede sie tutaj rozpisywać, jezeli szukacie kogos to napisz na gg:11264289

Powiem tylko, że znam sie na tym ;)

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Acha ^^ no to może jak serwer mi się spodoba to zrobie reklamki ^^

 

A tak przy okazji to chciałbym sie zgłosić na moderatora :D

Nie bede sie tutaj rozpisywać, jezeli szukacie kogos to napisz na gg:11264289

Powiem tylko, że znam sie na tym ;)

Ok. Moze napisz podanie na moje gg 33800090.

Ja bede jutro dzis musze jeszcze wiele zrobic. :)

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

[Technik]: FUSH

xD xD

Turysta jest Technikiem? Oj, to coś czuje, że serwer długo nie pociągnie xD

Beka ...

Żeby nie było spamu - Wszedłem na serwer po chwili zostałem wyrzucony i włączona biała lista.
Dafuq

5465845486.png

Opublikowano

 

[Technik]: FUSH

xD xD

Turysta jest Technikiem? Oj, to coś czuje, że serwer długo nie pociągnie xD

Beka ...

Żeby nie było spamu - Wszedłem na serwer po chwili zostałem wyrzucony i włączona biała lista.

Dafuq

 

 

Po 1 turysta jest tylko od pluginow, a serwer oplacony na 10 miesiacy ;)

Po 2 Wyrzucilo cb poniewasz robilismy update bukkita ;) i wl trzeba ponawiac

Opublikowano

 

[Technik]: FUSH

xD xD

Turysta jest Technikiem? Oj, to coś czuje, że serwer długo nie pociągnie xD

Beka ...

Żeby nie było spamu - Wszedłem na serwer po chwili zostałem wyrzucony i włączona biała lista.

Dafuq

Avaterys. :) Nie twoj interes. czy jest Technikiem czy nie :) Widzi mi sie tu zgloszenie na mpc. Bo napisales nie na Temat.. :)

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Jok3r. Wkoncu masz server. :D W sobote nie wiem czy bede ale zagram ;)

Nom jak widac :)

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Fajna zpowiedz napewno wbije.!!!!!

Czekamy :) Dzis dodam wazna Informacje. ;)

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Podanie na moderatora

Imię:Bartek

wiek:14lat

Nick w minecraft:Player704

kontakt:skype-bartek.grabowksi11

coś o sobie:lubię grać,rysować,śmiać się, jestem pomocny

obycie z komendami:9/10

na ilu serwerach grałeś:40-100

czy byłeś już moderatorem jakiegoś serwera:tak byłem 5 razy

dlaczego ty:ja ponieważ jestem uczynny,i lubię pomagać innym graczom oraz administracji

ts'a nie posiadam ale w każdej chwili mogę ściągnąć

posiadam gg:23823277

staż:2xH@,5xAdmin,5xModerator,2xKidMod

Opublikowano

Podanie na moderatora

Imię:Bartek

wiek:14lat

Nick w minecraft:Player704

kontakt:skype-bartek.grabowksi11

coś o sobie:lubię grać,rysować,śmiać się, jestem pomocny

obycie z komendami:9/10

na ilu serwerach grałeś:40-100

czy byłeś już moderatorem jakiegoś serwera:tak byłem 5 razy

dlaczego ty:ja ponieważ jestem uczynny,i lubię pomagać innym graczom oraz administracji

ts'a nie posiadam ale w każdej chwili mogę ściągnąć

posiadam gg:23823277

staż:2xH@,5xAdmin,5xModerator,2xKidMod

Jest juz jedno podanie na Moderatora. :) ale Rozpatrzymy Wieczorem dam ci znac :)

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Wbije i zobacze reklamki porobie ;)

Kazda Pomoc sie liczy :) Dziekujemy :)

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

A jest jeszcze jakas rekrutacja? np Admin

jeszcze nie :)

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...