Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Długo to jeszcze potrwa?


Chill Out

Brak graczy  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Denerwuje Ci? to ?

    • Nie, mam na to wyebane jest dobrze tak jak jest
    • Tak, bardzo mnie to denerwuje jak to, ?e nie mam ju? co pali? :D
    • Mam ju? co pali?, ale dalej mnie to denerwuje :D
    • Nie pal? ;>

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2 lata temu to sie roiło od graczy a teraz to pustki :[ Ja juz przestalem grac bo tam bez itemshopu nic nie zdzialasz.

Nie potrafisz grać bez Is to proste że nic nie zdziałasz trzeba umieć grać ;)



 
Opublikowano

Pewnie typek na ch4 jest...

już raz to pisałem porównaj sobie zaludnienie teraz na ch4 a 2lata temu na ch4.

 

A bez is da sie grac ale jest to cieżkie, moim zdaniem lepiej z Is :D

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@ bigos to ty jesteś ten rudy co gową bigos mieszo ?? Haha sorki nie mogłem się powstrzymać nie bież tego do siebie

 

@ topick to rzeczywistość a nie ch4 teraz privy maja wzięcie a nie Global

 

ps. Sory za spam

hehe spoko nie obraże sie xD

 

 

no to prawda że na privach jest więcej osób, ale na privach jest więcej nowości, admini sie starają, a na pl to syf kiła i mogiła xD

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

może i syf mało ludzi ale wole grać na pl-u i coś osiągnąć w grze niż co miesiąc zmieniać priva na moim serverze u czerwonych wszyscy się praktycznie znają i to jest fajne że jest z kim pogadać może tylko dla tego gram



 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...