Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Monitor gaśnie przy włączaniu gry.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy włączam gre, to wyłącza sie monitor. Jak włącze Far Cry 3 np. to działa ,ale jak sleeping dogs, albo sniper elite v2 to gaśnie. A wczesniej dzialalo wczoraj gralem jeszcze omg.... Jak włączam zaczyna migać i pisze syg. wej. za zak. już mnie t wnerwia ....

 

Karta - GeForce GTX 650

Monitor - Rodzajowy inny niż pnp. Tak pisze omg ... Aktualizowalem stery

. .

Opublikowano

a rozdzielczość się sie zmieniła sama przypadkiem ?
hmm ale żeby w jednej grze to jo ale w 2 aż to nwm
może coś sie piepszy karta graficzna

Zajrzyj na moje konto Youtube
http://www.youtube.com/DinielGames nagrywam wiele ciekawych filmików z najprzeróżniejszych gier z micro

oto jedna z nich i mój pierwszy Horror SlendyTubbies zapraszam do obejrzenia i ocenienia :)

www.youtube.com/watch?v=SeUp7wkxhuE

Opublikowano

A te gry są wgl oryginalne ??

bo nie sądzę żeby przez gry ci się wyłączał monitor -.-

A co to za znaczenie czy gry ma oryginalne? Pierwsze słyszę o tym żeby przez gry komuś monitor się wyłączał.

Zamiast kombinować przy karcie może kabel jest po prostu trefny, wymiana niedroga a warto spróbować.

Opublikowano

Jakby był kabel zjarany, to by nawet monitor nie działał. a przy wlaczaniu gry nie pisalo nic .... A pisze i monitor dziala w innych grach np far cry 3

. .

Opublikowano

a próbowałeś usunąć grę i jeszcze z rejestru? ;p



masz http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1748270.html loknij se co koleś napisał na końcu i wgl poczytaj może pomoże
Mam nadzieje ze pomogłem tym Linkem ;p

Zajrzyj na moje konto Youtube
http://www.youtube.com/DinielGames nagrywam wiele ciekawych filmików z najprzeróżniejszych gier z micro

oto jedna z nich i mój pierwszy Horror SlendyTubbies zapraszam do obejrzenia i ocenienia :)

www.youtube.com/watch?v=SeUp7wkxhuE

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...