Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowy Mordor(Kwadratowa Masakra #1 + #3)


bkw

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

Przedstawiamy serwer : Kwadratowy Mordor




1.png
IP: Po wylosowaniu teamów
Sloty: 23
Typ: Kwadratowa Masakra #1 + Kwadratowa Masakra #3
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Tak
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
Whitelist: Tak

2.png

GuGuLekPL&forkyy


3.png
Wystarczające do dobrej zabawy


4.png
Kwadratowy mordor, jest serwerem, który jest połączeniem Kwadratowej Masakry Sezonu 1 i Sezonu 3.
Mianowicie, jest mapa, ograniczona borderem do 800 klocków.
Są na niej dwie drużyny(zostaną one wylosowane) i można budować itd., aczkolwiek trzeba grać zespołowo i budować z drużyną.


Wzór podania:
Wiek(Wymagane:14):
Mutacja:
Imię:

Nick:
Dlaczego Ty:
Doświadczenie:


Jeżeli złożyłeś podanie, wbij na serwer teamspeak 3 ! IP: t8.svoice.pl:8549

wygenerowanoprzez.png

Nowicjusz
Opublikowano

Wiek(Wymagane:14): 15
Mutacja: Tak
Imię: Radek
Dlaczego Ty: Bo tak
Doświadczenie:
Duże

Sorki, ale mi się nie chce pisać ;/

Opublikowano

Wiek(Wymagane:14): 14

Mutacja: nie wiem inaczej brzmię przez mikro a inaczej na żywo

Nick : dawid02302

Imię: Dawid

Dlaczego Ty: Gdyż lubię grać w minecrafta a gdy nadarza się okazja zagrania na fajnej mapce i do tego na multi to z miłą chęcią :)

Doświadczenie: Dość duże

Opublikowano

Wiek(Wymagane:14):15
Mutacja:Tak
Imię:Patryk

Nick:DisterPL
Dlaczego Ty:Grałem już na takich serwerach. Lubię grac na takich serwerach i na mapach podobnych do skyblock
Doświadczenie:1 rok

272521459542159815554.gif

Opublikowano

Wiek(Wymagane:14): 17
Mutacja: Tak
Imię:
Karol

Nick: Kolan
Dlaczego Ty: Bo jestem spoko ;d (nie chce mi się opisywać)
Doświadczenie:
Duże

Opublikowano

Myślę, że serwer wystartuje jak powinien, nie będzie żadnych bugów czy coś w tym stylu i, że trafię na porządnych ludzi.

Opublikowano

Wiek(Wymagane:14): 14
Mutacja: Nie ; f
Imię: Mikołaj

Nick: ShadowGameSs
Dlaczego Ty: Jestem ogarnięty, miły i sympatyczny.
Doświadczenie: W zabijaniu? Duże xD. Doświadczenie mam wystarczające :)

assassdp8.jpgPoczątkujący gracz w Guild Wars
Opublikowano


Wiek(Wymagane:14): 15
Mutacja: Nie
Imię: Michał

Nick: PaniQ
Dlaczego Ty: Bo chce pograć
Doświadczenie: 10/10

Opublikowano

Wiek: 23

 

Mutacja: Yyy, chyba jej nie przechodziłem.

 

Imię: Robert.

 

Nick: Berto.

 

Dlaczego Ty: Niedawno miałem przyjemość poznać kwadratową masakrę i szukam właśnie takiego serwera.

 

Doświadczenie: Prawie rok z przerwami.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...