Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra ! [White-List][PvP][OtherDrops] NOWA EDYCJA ! Masz szanse Królować na serwerze !


CovallGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


Nick- SQUAKEFISHpl
Wiek- 12.5
Mutacja- W trakcie :)
Ts / skype - Oba programy posiadam, Skype : chippendeizz
Cos o sobie- Mam
na imię Daniel, mam dwie nieuleczalne choroby do końca życia : Cukrzycę
i celiakię . Zawsze czekałem na taką dobrą grę , jaką jest w Minecraft,
więc gram w tą grę już od 3 lat.

Dlaczego Ty- Ponieważ jestem uczciwym graczem, nie griefuje, nie używam cheatów, a poza tym lubię serwery typu Kwadratowa Masakra i chciałbym poznać nowych ludzi.

 

 

Mam nadzieję, że rozpatrzysz moje podanie pozytywnie.

Pozdrawiam.

Opublikowano

 

"na imię Daniel, mam dwie nieuleczalne choroby do końca życia : Cukrzycę

i celiakię "

 

Współczuje ;cAle mam nadzieje ze nie klamiesz c;

Wszyscy dodani !

Opublikowano

Nick- SweetSandrusia27
Wiek-15lat
Mutacja-
Ts / skype -W tej chwili nie posiadam :)
Cos o sobie-Mam na imię Sandra . Nie grifuje i nie zabijam bez powodu
Dlaczego Ty-Jak mnie dodacie bendę reklamowaę ten serwer i bendę chętnie pomagać w rozwijaniu serwera :)

POZDRAWIAM :)

Opublikowano

Nick- RedExtreme
Wiek- 11
Mutacja- Nie
Ts / skype - Skype
Cos o sobie- Nazywam się oskar chodzę do 5 klasy podstawówki wiem że 11 lat to trochę mało ale jak na swój wiek jestem bardziej ogarnięty od mojego 14-letniego brata
Dlaczego Ty- lubie pomagać dobrze strzelam z łuku i szukałem serwera kwadratowej masakry jeden znalazłem ale nie był w moim guście

Opublikowano

Nick- Hardkox
Wiek- 14
Mutacja- Nie
Ts / skype - Tak
Cos o sobie-Mam na imię Karol i lubię grać w MC
Dlaczego Ty- Bo umiem się powstrzymać z przekleństwami i mogę każdemu pomóc.

Opublikowano

Nick- YankaPL
Wiek- 15
Mutacja- ...
Ts / skype - Ts na PC , Skype na PC oraz tablecie (na którym jestem dużo częściej niż na PC)
Cos o sobie- Od +1 roku premium. Jestem bardzo wstydliwą dziewczyną oraz jestem pozytywnie nastawiona do życia. Niestety mam socjofobię (tylko w internecie czuję się nawet dobrze). Mało mówię.. Interesuję się informatyką oraz fotografią. Uwielbiam słodycze oraz zwierzęta.
Dlaczego Ty- Ogarniam ortografię, nie griefuję, nie kradnę. Jestem uczciwa i lubię pracę w grupie.

25ist2t.jpg
Opublikowano

Nick- Kolan
Wiek- 17
Mutacja- Tak
Ts / skype - Mam wszystko.
Cos o sobie- Nie chce mi się opisywać (pogram to mnie poznacie)
Dlaczego Ty- Bo ogarniam i jestem spoko :]

Opublikowano

Nick:

Nivium

Wiek:

16

Mutacja:

Po
Ts / skype:

Posiadam
Cos o sobie:

Na imię mam Patryk, główne zainteresowania to informatyka (programowanie, zajmowanie się serwerami pisanie stron itp), sport(krav maga itp) i rozwijanie umysłu(świadomie śnienie, OOBE itp.)
Dlaczego Ty:

Jestem ogarnięty, uprzejmy, kreatywny. Mam masę wolnego czasu a chętnie pograłbym na takim serwerze

Opublikowano

lol, piszecie, ze macie 14 lat i macie mutacje a on was dodaje, równie dobrze ktoś kto ma 10 lat morze napisać, ze ma 14 i ma mutacje...

ale mutacja mu nie wyszła dlatego gada jak baba sądząc po tym trochę lami...

Opublikowano

NIck Jopulas

Wiek 17

Mutacja po

ts/skype mam skype

Coś o sobie Mam naimię Sebastian lubie grać w gry typu minecraft ale nie tylko.

Dlaczego Grałem na wielu serwach ale tam było załatwo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...