Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK] [Zmodyfikowany Survival] Po śmierci gracza, na jego miejscu spawnuje się zombiak z jego rzeczami! >> ArmaCraft (Serwer a'la Starożytna Kraina)


HevyNation

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:Bedna007
Wiek:13
Staż MC:Od 2,5 roku
Coś o sobie:Lubie sport Minecraft'a i BattleFielda
Kontakt:Skype McBedna.minecraft

 

Mam nadzieje że mnie przyjmiecie. :)

Opublikowano

Nick: Natka1100
Wiek: 14 lat
Staż MC: Gram 2 lata
Coś o sobie: Jestem dziewczyną lubie gadać , Pisać itp... Jestem kreatywna i zawsze pomocna.
Kontakt: skype - notipoti2 mam też ts3

Ps: prosze o dodanie

Opublikowano

Nick: Nerty
Wiek: 19
Staż MC: Od 1.7.3
Coś o sobie: Mam na imię Paweł, lubię grać w gre.
Kontakt: Posiadam gniazdka o napięciu 230V. A jeśli naprawdę Ci do czegoś potrzebne, to jeśli poszukasz, to i znajdziesz

Opublikowano

Nick: pucza

Wiek: 14 (Gimbus!)

Staż MC: 3 latka :)

Coś o sobie: Mam na imie Szymon, chodze do "gimbazjum" lubie pykać w MC i grać w piłkę.:)

Kontakt: Skajpaj ; puczamc4ever, GyGy nie podam bo nie wchodze :D

Opublikowano

Nick: kajsks
Wiek: 12
Staż MC: 2 lata (1.1,1.2 beta?)
Coś o sobie: Jestem kajsks. Lubię grać w MC, 4story, BF3. Maniaczę na kompie!
Kontakt: 31545089 gg.

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

Nick:Karou
Wiek:14
Staż MC: ok. 2 lat
Coś o sobie: Mam 14 lat, lubię czytać książki, oglądać filmy, oraz grać w gry komputerowe. Gdy widzę jak ktoś nie zna zasad ortografii to aż mnie telepie. xD
Kontakt: Skype: werasam54

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Wszyscy dodani.

@UP (Nakamitsu) Sam jesteś plagiat, cała prezentacja jest autorsko robiona :F

 

Nie chodzi mi o prezentację, lecz o wykonanie serwera.

Opublikowano

NIck: Demon

Wiek: 13

Staż w MC : ok. 3-4 lata :D

Coś o sobie : Lubie servery bez hejterów a mam na myśli że Np. Reklamują , Klną itd. I dlatego prosze cię żeby mnie zaprośić

Ps: Jestem ogarnienty :D

Konktakt : GG lub Skype ( nie mam w chwili obecnej mikra ) Numery podam po dodaniu :P

Opublikowano

Nick:DeuXCraft
Wiek:12
Staż MC:1,5 roku
Coś o sobie:Jestem fajny :D lubie grac w mc , league of legends :D
Kontakt:skype DeuXPl , ts

Opublikowano

All dodani. Have fun, guys!

@Do Nakamitsu: Serwer jest tworzony przez graczy i nie opieramy się na żadnych innych serwerach więc jeśli uważasz, że to plagiat to masz problem.

Opublikowano

Nick:PanSkiperrr

Wiek:13

Staż MC:3 lata

Coś o sobie:Kocham minecraft i co można więcej powiedzieć

Kontakt:
Skype kaiwol.kaiwol

kaiwol2.png


Opublikowano

Nick:sannarutosan

Wiek:12

Staż w MC : Od Alpha

Coś o sobie: Lubie Grać w Minecrafta lola Jestem Miły nie kłócę się

Kontakt: Skype blazejbronka

DjSzyneczka_euw_67_2_logo.png

Opublikowano

HeavyNation dostałem się na WL,podanie pisałem wczoraj a dzisiaj mówisz, że ten kto nie wbił zostaje usunięty. Ja nie mogłem wbić bo byłem cały czas w szkole oraz na treningu tanecznym. Teraz chce się odstresować a nie mogę bo nie wbiłem. Dla mnie ważniejsza jest szkoła i taniec niż serwer.

Opublikowano

Nick: BilboBaginss
Wiek: 14
Staż MC: coś koło 1,5 roku
Coś o sobie: No cóż .. :D. Chciał bym abym nie musiał grać z cheaterami itp.
Kontakt: Żaden ;_; xD

Opublikowano

All dodani (oprócz Mexilia).

michael789, fajnie że szkoła i taniec są dla ciebie ważniejsze ale jeśli cały dzień spędzasz czas na tym to po co ci grać na serwerze?

Opublikowano

Nick: gDeise
Wiek: 14
Staż MC: ok. 2 lata
Coś o sobie: Lubie takie serwery, jestem miły i pomocny.
Kontakt: GG 4845518

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

Nick: oODark__KnightOo
Wiek: 14
Staż MC: ok. 3
Coś o sobie: Mam na imię Dominik i lubię grać w piłke nożną i w Mc. Jestem ogarnięty i nie grifuje
Kontakt: skye nick: DMGZ mam też mumble, ts , gg

Opublikowano

Serwer działa -,-

Cały czas. Jeżeli nie działał to tylko na 10 sekund bo musieliśmy zrobić reload.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

A tak apropo to wszyscy dodani ;)



Jeszcze jedno:

Serwer ma 1000 slotów i chcemy to wykorzystać żeby grało więcej niż 8 osób więc jeśli wam się coś nie podoba czy coś to śmiało! Przyjmę wszystkie propozycje (jeśli będą miały sens), obiecuję!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...