Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Wykaż się sprytem - odnajdź logo


Gość Stim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prawda. Jutro 2 loga. Nie miałem dobrego dostępu do internetu. Przepraszam.

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

On to pisał w nocy czyli jutro w sensie że dziś ;x

No, fakt xD

 

 

To dzisiaj czy jutro w końcu?

Dziś, pierwsze o 18 a drugie o 20.

Opublikowano

GameOVer gratuluje ale mam jedno ale ... tu chodzi o to aby podać link do konkretnego postu gdzie jest ukryte logo . Ty podałeś link do tematu .... zauważyłem ten błąd i wykorzystałem ale jak widać Stim tego nie zauważył ; ) a Wię zgłaszam że punkt powinien być przypisany mnie. Sory no ale ... gold się przyda a mam szanse wygrać:D

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

W 2 minuty? no-life...

 

ale z błędem ;) Ciekawe co na to " żiri " konkursu

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

W 2 minuty? no-life...

Co do tych "2 minuty" to nie no-life tylko tym razem mi się poszczęściło, po kilku tematach trafiłem akurat na ten, więc nie obrażaj mnie i fakt, że od razu przystąpiłem do szukania loga, nie znaczy, że ciągle siedziałem przed PC i wciskałem F5. Odpowiednie miejsce i czas ;).

 

@UP Wiem o tym, tak się zastanawiałem czy dać do konkretnego postu czy nie, ale się spieszyłem.

Dałem do samego tematu bo zauważyłem wcześniej, że polandxxdd też tak zrobił i nikt się nie czepiał...

 

GameOVer gratuluje ale mam jedno ale ... tu chodzi o to aby podać link do konkretnego postu gdzie jest ukryte logo . Ty podałeś link do tematu .... zauważyłem ten błąd i wykorzystałem ale jak widać Stim tego nie zauważył ; ) a Wię zgłaszam że punkt powinien być przypisany mnie. Sory no ale ... gold się przyda a mam szanse wygrać :D

Gdzie ty masz tu napisane, że link musi być do konkretnego posta?

 

 

• Przez okres 2 tygodni będzie ukrywane logo w różnych, starych tematach w dziale

• Wszystko zaczyna się 4 marca 2013 r.

• Loga będą ukrywane po południu/wieczorem.

• W tym temacie będą podawane wskazówki gdzie mniej więcej może się ono znajdować

• Na znalezienie loga będziecie mieli 2 godziny

• Po odnalezieniu każdego loga, w tym temacie będzie informacja w jakich godzinach możecie się spodziewać ukrytego loga.

• Liczy się pierwszy prawidłowy post, gdy zostanie edytowany - zostaje unieważniony.

• Do pytań i wszelkich wątpliwości służy osobny, podpięty temat.

• Wstawiać linki będziecie również w innym, podpiętym temacie.

 

Dodatkowo, logo jest w drugim poście od góry. Trzeba być ślepym, aby nie zauważyć.

obraz24.png


Opublikowano

Link do konkretnego postu.

Można go zdobyć o tak:

http://scr.hu/0ja4/i8ib5

 

Niech pisze, GM tu był i jakoś mu nie zdjął :)

W pierwszym poście jest napisane - nie wyrażamy opinii, zażalenia odnośnie konkursu na PW.

TEMAT TYLKO DLA OSÓB, KTÓRE MAJĄ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI ODNOŚNIE KONKURSU, PYTANIA ETC.

 

 

Proszę . Tu masz napisane że do konkretnego postu. Gdybym zauważył że poland tak zrobił też bym to zgłosił , ale nie zwróciłem uwagi nawet a na Ciebie natrafiłem przypadkowo

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Proszę

. Tu masz napisane że do konkretnego postu. Gdybym zauważył że poland

tak zrobił też bym to zgłosił , ale nie zwróciłem uwagi nawet a na

Ciebie natrafiłem przypadkowo

 

 

WTF? Skąd ty to wyciągnałeś? Jedyne co z tego wynika to, że temat jest do pytań, a nie do zażaleń bo tyle z tego zrozumiałem...

Tutaj masz link do informacji o konkursie i w nim powinno być o tym napisane, nie ma więc nie miej pretensji. Szkoda Ci jak nie wiem czego, przegrałeś, spróbuj jutro masz jeszcze tydzień.

http://www.mpcforum.pl/topic/875040-konkurs-wyka-si-sprytem-odnajd-logo/

obraz24.png


Opublikowano

Na prawdę 13 minut to taka różnica?

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

 

Stim czekałem dwa dni, więc jakbyś zrobił te loga wtedy o czasie to teraz nie byłoby problemu, loga i tak zacząłem szukać kilka minut po 15 ale i tak tego teraz nikomu nie udowodnię. Organizujesz konkurs, a teraz robisz sobie jakiś urlop?

http://www.mpcforum.pl/topic/886051-3dni-stim/#entry6626731

Ale nie ważne o której to szukasz.

Wrzucili przed 15 - loga powinny być nie ważne.

1378747514-U216092.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...