Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7][128 SLOTÓW][GILDIE ZA ITEMKI][AUTORSKIE PLUGINY][EXP ZA ZABICIE][POLSKIE KOMENDY] ★ DiamondCraft ★ Nowy oblicze serwerów!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

diamant-gemme_ump.pngYDl.pngdiamant-gemme_ump.png

==========================================================

Adres IP : 178.32.230.128

Szukasz dobrego serwera Survival?

Dotychczasowe serwery na jakich grałeś nie sprostały Twoim oczekiwaniom?

Nasz serwer jest inny!

21357252915162551764.png

de2zjo.gifAdres IP : 178.32.230.128

de2zjo.gif Typ : Survival+Frakcje

de2zjo.gifIlość slotów : 128

de2zjo.gifPremium : dialog_cancel.png

de2zjo.gifMoby : yes.png

de2zjo.gifPvP : yes.png

de2zjo.gif Biała lista : dialog_cancel.png

de2zjo.gifWersja : 1.4.7

66961936987197853286.png

HeadAdmin - AvaterysPL

Moderator - Chooca

93037394287933466565.png

Idealnie skonfigurowane i dobrane. W tym autorskie!
Jest ich około 30.

41463181704665100085.png

DiamondCraft - Nowy wymiar serwerów Minecraft!

★ Serwer stoi na dedykowanej maszynie 16GB, tak więc nie ma opóźnień (lagów),

★ Pluginy są idealnie skonfigurowane, w tym autorskie

★ Dla urozmaicenia rozgrywki dodaliśmy kilka rzeczy np. drop expa za zabicie gracza itp.

★ Diamenty i złoto dropią ze Stone, tak więc nie ma xrayowców.



.

5465845486.png

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A więc tak, bo mnie krew zalewa z tym "autorskie pluginy, wymienię wam jak tu są te "autorskie" pluginy:

antirelog,authme,automessage,bukkit,customservermessage,essentials,essspawn, factions,ichat,ichatplayerlist,multicommand,nocheatplus,otherdrops,pex,playerheadss +playerlogger, simplebackup,timeismoney,vault,wb,we,wg,xpkill

 

Przepraszam bardzo, ale gdzie te autorskie pluginy? jedyne co mogłeś to "autorsko" zrobić to spolszczyć tłumaczenie komend (nie komendy) ale tłumaczenie. I nie pisz tutaj "nie podoba się nie graj" bo stwierdzam fakty że gracze są oszukiwani.

Opublikowano

@UP

Ciekaw jestem tylko skąd masz listę tych pluginów...

Jeżeli chodzi Ci o komendę /?, to nie wszystkie pluginy są tam wyświetlane, w tym nie te na np. /vip itp. ;)

5465845486.png

Opublikowano

@UP

Ciekaw jestem tylko skąd masz listę tych pluginów...

Jeżeli chodzi Ci o komendę /?, to nie wszystkie pluginy są tam wyświetlane, w tym nie te na np. /vip itp. ;)

komende vip zrobiłeś w multicommand, ja do tego używam np. informatora... są wszystkie.

 

down@ to nie zmienia faktu że pluginy nie są autorskie.

Opublikowano

MultiCommand używam do blokowania i spolszczania niektórych komend i to tyle, a plugin Informator mi osobiście nie działa.

Próbowałem na różnych wersjach Bukkita ale nie działa, więc ni chuja nie wiem jak mógłbym go używać.



.



.

5465845486.png

Opublikowano

Zaufajcie mi. juz 7 raz robi ten server. Wiem jak na nim jest . Nie oplaca sie grac Tylko strata czasu. Nie Polecam

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

@UP
Serwer DiamondCraft jest po raz pierwszy więc nie wiem o czym mówisz.

A Twoja opinia jest w ogóle nie wiarygodna. Poprzyj to jakimiś dowodami.

To, że wbiłeś na naszego TeamSpeaka i zacząłeś go rozwalać, to już świadczy o Tobie. ;)

5465845486.png

Opublikowano

@UP

Serwer DiamondCraft jest po raz pierwszy więc nie wiem o czym mówisz.

A Twoja opinia jest w ogóle nie wiarygodna. Poprzyj to jakimiś dowodami.

To, że wbiłeś na naszego TeamSpeaka i zacząłeś go rozwalać, to już świadczy o Tobie. ;)

Avaterys. Co chcesz uswiadomic?. Zmieniasz nazwe servera a ani jeden ci nie wyszedl. Kazdy potwierdzi ze robisz beznadziejne servery. Pierdolisz ze ci skkf bedzie reklamowal server. Puknij sie w glowe czlowieku.

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Znajdź mi kogoś, kto to potwierdzi. ;-)

Tutaj masz linka do reklamy serwera na kanale 1900 widzów ;) : LINK!

Jeżeli serwer byłby do dupy, to by go nie polecał taki YouTuber. ;)

Z skkf'em nam się nie udała ta współpraca, ale miała być takowa reklama. :)

5465845486.png

Opublikowano

.

no co stawiasz kropke. taka prawda potwierdzi ci to kazdy kto gral u cb na serverze. Ja bylem u intela na servie administratorem. staralem sie. Reklamowalem server. Az doszlo do 75graczy. 2 dni Pozniej server off. Powiedz co wy odpierdalacie?...

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Zapraszam na PW.

Podyskutujemy. ;)

To nie jest miejsce do takich rozmów ;-)

 

.

Ava ;) teraz ci ten tym zareklamowal server. masz strasznie duzo graczy ;) az 10 :) i chetnie na priv na skype zadzwon ;)

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Zapraszam na PW.

Podyskutujemy. ;)

To nie jest miejsce do takich rozmów ;-)

 

.

Jok3r ma racje. zakladasz beznadziejne servery. myslisz ze nad wszystkim panujesz. a tak naprawde jestes jedna wielka ciota

Opublikowano

Widzę Jok3r sobie kiboli sprowadziłeś. ;)
Moje wcześniejsze serwery, nie były najlepszymi w Polsce, ale nie były bardzo złe, nie przesadzajcie. ;)
A ten serwer jest zupełnie inny.

Jeśli teraz ten serwer nie wypali obiecuję, już nigdy nie stworzę serwera. ;-)

5465845486.png

Opublikowano

Widzę Jok3r sobie kiboli sprowadziłeś. ;)

Moje wcześniejsze serwery, nie były najlepszymi w Polsce, ale nie były bardzo złe, nie przesadzajcie. ;)

A ten serwer jest zupełnie inny.

Jeśli teraz ten serwer nie wypali obiecuję, już nigdy nie stworzę serwera. ;-)

Ava . w tym momecie rozsmieszyles cale mpc. Pokazujesz jaki to ty jestes ogarniety. a taka prawda ze jak ktos do cb pisze masz wszystko w dupie. wiem jak bylo jak gadalem z tb na Skype. Nigdy nie interesowalo cie to co do cb pisza gracze. Nowe pomysly tez miales w dupie. Np. Byla taka sytuacja. Koles kupil u cb vipa. na nastepny dzien byl reset wszyscy utracili rangi. Nie raczyles im oddac wkoncu ja im oddalem. A ty powiedziales ze nie trzeba im oddawac. wiec mi nie pierdol ze bedzie inaczej :) bo zawsze u cb bedzie Hujowo. Sory ale taka jest prawda i sie z tym Powinienes pogodzic.

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Twoje zdanie. Elo.

W Tej chwili znowu sie oglupiles. Masz w dupie to ze ktos Wypomina ci prawde. Ktos wypomina ci bledy jakie popelniasz. a ty nie chcesz sie zmienic i po raz kolejny masz to w Dupie. Zastanow sie co piszesz i co robisz. Bo tak napewno servera nie Ogarniesz

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Okej, zastanowię się.

Risen. Poprostu to olewasz. Co zobaczymy. Chlopie nie raz juz zobaczylismy Jak hujowo ci idzie. gralem u cb tydzien. jok3r mi zwrocil vipa bo nikt nie chcial nikt nie odpisywal tylko on. tak naprawde on powinein zalozyc server. A mial by nie 30 nie 40 nie 50 a 100 graczy. Bo ogarnia. A ty sie zastanawiasz nad tym czy sie ogarnac i wyjsc na lepsze Czy nie i miec dalej hujowa reputacje. Jak chcesz.

Jestem Jednym z TMR


::)




Opublikowano

Okej, zastanowię się.

Nikomu nie bronię wyrażać opinii. Czekam na poradę co mam zmienić na serwerze. ;)

 

.

Co masz zmienic na serverze? hah to dojebales. Raczej powinienes zapytac co masz zmienic w sobie. a wtedy kazdy by ci odpisal siebie. Bo nic cie nie interesuje..

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...