Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Godmode na multi bez modów ! Dziala na każdym serwie!


xxXSekuXxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki :D działa.

Admin ,proszę zdejmij mi trochę ostrzeżeń, już będę grzeczny :).

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To było jasne już od dawna przynajmniej dla mnie no ale co prawda to prawda taki patent nieraz może się przydać na serwerze czy gdzieś indziej

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Alt tez dziala nietylko mobarena :) Ja tam na PvP tak robie jak jakis "diax" "pro4" chce mnie zabic a wiem ze nie dam rady(zelazne eq diax miecz) to kolega jak gra to mowi kiedy odejdzie i ja dopiero "w" i strzala do przodu

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

"pająki wzięły nas za niewidzialne" co ty pierdolisz? uderzysz pająka on cie zaatakuje i po chwili przestanie cię atakować...

przestanie atakować jak odejdziesz -.-

jak się nie znasz to lepiej nie pisz

zpot.png

Opublikowano

dzieki, masz plusa


ZAPRASZAM NA UNIKATOWY SERWER xPVP IP: xpvp.yfun.pl
----------------------------------------------------------------
33388.jpg

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Słabe...

Liczba Postów wbijamy osiągniecie:


- 25, 50, 75100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000,1250, 1500, 2000.

 

Opublikowano

To praktycznie nic nie daje ... to jest tak zwane "altowanie" znane z serwerów hardcore itd.... 

 

przykład:

- spadając do fosy na sk*f'ie albo mc*h klikamy przycisk "otwierania naszego eq" domyślnie jest to klawisz "E"  po czym łapiemy szybko za ramkę MC (ta szara granica na około gry [nie wiem jak to się fachowo nazywa] najlepiej jest złapać za górną część - jest tam "najgrubsza" i czekamy aż koledzy wyleją nam wodę w fosie, po upadku nie dostajemy obrażeń.

 

 

+ można łatwo uniknąć ded'a

- po skończonym "altwaniu" dostajemy obrażnia, które zostały nam zadane podczas "altowania"; gdy nas ktoś bije dostaniemy te obrażenia później

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...