Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Godmode na multi bez modów ! Dziala na każdym serwie!


xxXSekuXxx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dzięki! Działa :)

|----Jedyny serwis z darmowymi skinami!----|


|------------Darmowe-Skiny.PL---------------|


|----Skiny i przedmioty do CS:GO, TF2----|


|------------------------------------------------|


|DOTA2, WarFrame i innych gier ze Steama!|


|--------------Start: NIEDŁUGO!!!--------------|

Opublikowano

Znam to i to jest bez sensu bo gracze stawali na PvP i sobie czekali. Masz już diaxowego ubijasz a tu nagle ...

Skarga na Mojang! :P

Opublikowano

Świetnie działa, ale może byś jakoś oprawił ten poradnik dodał kolory czy coś, a tak to fajne :)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

w filmiku mówisz o tym że moby wzięły cię za "ducha" dokładnie w 1:20.. 1 raz grasz w mc? pająki nie atakują w dzień jeśli ich nie zaatakujesz.. ujowy poradnik.

Opublikowano

w filmiku mówisz o tym że moby wzięły cię za "ducha" dokładnie w 1:20.. 1 raz grasz w mc? pająki nie atakują w dzień jeśli ich nie zaatakujesz.. ujowy poradnik.

Przecież je walnołem.. a przestały atakować bo poprostu jakby nas nie było tam.. pomyśl zanim napiszesz.

zpot.png

Opublikowano

epicki! Jeszcze nie testowałem... A jak sie wcisnie to f10 i tak sie w bezruchu stoi to jak sie ruszy to wywala z mc???? Czy poprostu jak sie ruszy to dziala dalej???

Jesli pomogłem daj +

Motywuje do dalszej pomocy innym...

:)

Opublikowano

Przecież je walnołem.. a przestały atakować bo poprostu jakby nas nie było tam.. pomyśl zanim napiszesz.

jak je walniesz a potem od nich trochę uciekniesz to nie będą cię bić -_-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...