Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Godmode na multi bez modów ! Dziala na każdym serwie!


xxXSekuXxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema chciałbym wam powiedzieć o takim bugu, który robi coś w rodzaju GodMode.

1.Idziemy np na mob arene

2.Kiedy zaczynają sie fale to klikamy f10 i nic nie ruszamy

3.Teraz jesteśmy tak jakby nieśmiertelni bez żadnych modów/cheatów

Można też wykorzystać to na serwerach pvp:

Np ktoś nas bije a jak sie wylogujemy to dostaniemy bana to klikamy f10 i nam sie nic nie stanie xD tylko nie wolno sie ruszać bo wtedy sie odetnie mc.

Ok to na tyle. Myślę że się spodobało :)

 

 

Aha i nie można mieć fullscreena bo to nie zadziała

 

Vtut dodany

 

 

Jeśli możecie to dajcie like - motywuje mnie to do dalszej pracy :)

zpot.png

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmmm ... Mi nie działa, może coś źle robię. Jeszcze później spróbuje i napisze.

 

Edit://

Więc tak idę na tą mob arenę stoję wciskam f10 nic nie robię, a i tak potwory mnie mogą bić.

pwhGb.png?1

Opublikowano

Hmmm ... Mi nie działa, może coś źle robię. Jeszcze później spróbuje i napisze.

 

Edit://

Więc tak idę na tą mob arenę stoję wciskam f10 nic nie robię, a i tak potwory mnie mogą bić.

Może kliknij alt

hmm albo masz fullscreen

zpot.png

Opublikowano

Właśnie nie mam. Musze popróbować i się odezwę.

 

Musisz coś źle robić, ponieważ każdemu działa a tylko tobie nie :(

zpot.png

Opublikowano

Teraz juz wiem czemu w trakcie pvp gracze nagli stawali się nie smiertelni : )

I Technik Serwerów Minecraft I

I Skonfiguruję i wgram pluginy pod serwery Factions, Survival, Freebuild I

 

Opublikowano

Ale żałosny błąd, wysłałem już report w tej sprawie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...