Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mody][Dedyk][RPG]Gra o Tron Początek by Valve!


11paczek11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer dopiero się rozwija wiec potrzebujemy nowych graczy , nie peszcie się widzac mało osob na serwerze , dopiero się rozkręcamy , zapraszamy na nasz srv team speak 3 ts3stepdub.pl

Opublikowano

Gra o tron fajna nazwa!

Administracja tej nazwy nie wymyśliła. Serwer ma nazwę i fabułę na podstawie filmu i książki Gra o Tron lub Game of Thrones

 

 

 

Paczek już wszystko działa :D

Jaki sposób zadziałał ? Bo przydała by się ta wiadomość na przyszłość.

b_560_95_1.png

Opublikowano

Nie wiem czy to wam się przyda ale pewnie tak.

Lista modów w launcherze i na serwerze:

1. Optifine

2. Minecraft Coder Pack

3. Forge Mod Loader

4. Minecraft Forge

5. Gui Api

6. Mod_ReiMinimap

7. CustomSpawner

8. Chyba najpopularniejszy i najfajniejszy- Mo'Creatures Mod

9, Inventory Tweaks

10. WeaponMod

 

Serdecznie Zapraszam na serwer ! :)

b_560_95_1.png

Opublikowano

Nie polecam zero Pomocy od HeadAdmina...

 

Brak Frakcji...

 

Kompletne dno i woda....

Pomogłem ? Wiesz co zrobić :D

Opublikowano

Podrzuci ktoś link z folderem .minecraft bo mi się net framework nie chce zainstalować?

Opublikowano

Nie polecam zero Pomocy od HeadAdmina...

 

Brak Frakcji...

 

Kompletne dno i woda....

 

Po pierwsze admini pomagają na ile mogą, szczególnie teraz zbyt nie mogą bo robią questy i prace dla graczy.

Po drugie są frakcje tylko nie jakieś Factions tylko SimpleClans, który jest jak dla mnie lepszy od Factions. Masz pod komendą /clan help

 

Podrzuci ktoś link z folderem .minecraft bo mi się net framework nie chce zainstalować?

 

Nie musisz instalować bo zazwyczaj jest wbudowany w system, przynajmniej ja tak miałem lub jest nie wymagany.

b_560_95_1.png

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...