Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]Tematy w złych działach


Covver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta a szczególnie niektórzy piszą o problemach z komputerem /systemem w pogaduszkach -.-

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Opublikowano

Każdy temat jest przypisany do konkretnego działu na forum. Uzytkownik ma obowiązek napisać topic w odpowiednim dziale, który nawiązuje do jego treśći. Pogaduszki to dział ogólny, gdzie można dyskutować na wszystkie tematy, które nie naruszają regulaminu. Jednak w przypadku, kiedy dyskusja nawiązuje do treści, która ma własny dział lub subforum u nas na forum, moderatorzy oraz global moderatorzy powinni taki topic przenieść.

Opublikowano

Każdy temat jest przypisany do konkretnego działu na forum. Uzytkownik ma obowiązek napisać topic w odpowiednim dziale, który nawiązuje do jego treśći. Pogaduszki to dział ogólny, gdzie można dyskutować na wszystkie tematy, które nie naruszają regulaminu. Jednak w przypadku, kiedy dyskusja nawiązuje do treści, która ma własny dział lub subforum u nas na forum, moderatorzy oraz global moderatorzy powinni taki topic przenieść.

 

No własnie, a tak nie jest

image.png 

Opublikowano

W takim razie piszesz do odpowiednich osób i prosisz by wymagali od teamu takich czynności. To nie powinno znaleźć się w sugestii bo takie coś istneiej już od bardzo dawna. Po to na forum mamy działy i subfora, by zachować estetyczność, łatwe poruszanie się po forum i przede wszystkim, by nie upychać wszystkiego w jednym. Można również pokusić się o sugestię w sprawie dodania pkt regulaminu pogaduszek, odnośnie pisania tematu.

Opublikowano

Ale to bardziej apel niż sugestia....

Jak są raporty to przenosimy, jak często jest po 160 aktywnych to trochę mija zanim dobrniemy i zrobimy "ten właściwy".

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...