Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Pierścienie , obramówka


Parim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale pier*olisz farmazony człowieku. Nie znasz się kompletnie to się nie wypowiadaj pozerze.

 

Zajmij się swoim serwerem na którym niby "wszystko" jest autorskiej roboty, owszem M2M (Metin 2 Master).

 

Tyle na temat, życzę powodzenia.

pierdolisz to najwyżej ty szczeniaku idiotyczny :)

Wszystko jest nasze ;]

pqdn.jpg

Klapa opadła ?

 

Widac ze administracja to jakas kolejna pogrywanka.

Nie strasz ludzi bo "Nie bedzie ci dane"

Okno moze byc.

Ale ja bym zostal przy normalny.

Ja nikogo nie straszę , to on zagroził pierwszy mi :)

sygna.jpg

Opublikowano

"Nexanity - Santriel" - tym stwierdzeniem, jestem pewien, że jednym z członków teamu parim jest BOMBWORK, tak samo po stylu graficznym tego gówna. Wszystko powyciągane z innych gier (prawie ) zero swojej pracy.

"No to podpisałeś wyrok ;]" nie straszcie, bo z tego co na razie wiem a wiem sporo, to wszyscy czekają na was, ja nic nie zrobię bo nie mam na to kasy. Ale inni czemu nie, a wszystko z winy bombworka.

Opublikowano

 

pierdolisz to najwyżej ty szczeniaku idiotyczny :)

Wszystko jest nasze ;]

pqdn.jpg

Klapa opadła ?

 

Widac ze administracja to jakas kolejna pogrywanka.

Nie strasz ludzi bo "Nie bedzie ci dane"

Okno moze byc.

Ale ja bym zostal przy normalny.

Ja nikogo nie straszę , to on zagroził pierwszy mi :)

 

 

Do każdej rzeczy dodajecie swoje logo i to by było na tyle.

 

Naprawdę jesteście super, kłaniam się nisko, podziwiam was.

12412png_newnawr.png


;33

Opublikowano

niby ladnie, ale i tak na 100% nie dorownacie jednemu serwerowi ktory ma zaniedlugo wyjsc

 

Oni nawet nie wystartują póki co chodzą i proszą o maszynę ; ) a po za tym czego ty chcesz oczekiwać po dwóch pionkach na translatorach głosu ? :P

Opublikowano

 

Oni nawet nie wystartują póki co chodzą i proszą o maszynę ; ) a po za tym czego ty chcesz oczekiwać po dwóch pionkach na translatorach głosu ? :P

 

O jakim Ty serwerze w ogole mowisz?

razerv.png


Opublikowano

Lecą raporty czubki :)

Life is one adventure that you know how to lead,

Let us do what we like not what we're told

:)

Opublikowano

Server! Zajawa na exp... Ale czy sa tam jakies trojany? bo po ostatnim privie musialem pc formatowac :D

ce2884b69896ccdba67f214c70f6eec0.jpg <-----Pomogłem? Daj diaxa!

 

 

  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...