Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK]CrewLC02![EPISODE2]-[MEGA RATY!]-[IS]-[FIX PANDA]-[ZAPRASZAM]


Xawier.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te 5% będzie tego warte



SYNDAESIA



Admin Crewa Ogłosił że atakuje Harda więc zemsty nadszedł czas :D



Sorki ale pewnie macie lagi macie jak cholera



Odpaliłem na 7 Vps o słączu 1gb/s ddos na CrewLC



Niech wiedzą że z Polakami się nie zaczyna xD



Box1jpg_xqrhpsp.jpg


cooltext9_xqhewpn.png

Moje Toole -> QuestTool Ep2 Ep3 100% CopyCharacter Tool Ep2 100% InventoryEditor Ep2 100% CharacterEditor 100%

Opublikowano

Wiadomość od Administratora CrewLC

 

[14:46:11] CrewLC02: I see what you say when my host home will contact you with the police, I fear you do, you hacker you, but you're cabbage

cooltext9_xqhewpn.png

Moje Toole -> QuestTool Ep2 Ep3 100% CopyCharacter Tool Ep2 100% InventoryEditor Ep2 100% CharacterEditor 100%

Opublikowano

Buahahahhaha spadłem z krzesła hahah :D Przecież Oni mają chyba 777 pliki, więc nie jest to legalne... xD

damian000514sig.png

 

PhoenixArmy

Power, Strength, Sociality!

Opublikowano

Hehehhehehehene pojazd, jesteś kapustą.

CvS Ssie.

 

lino jak zawsze klasyk, rozpierdala. xD

 

@

 

od 175-177 sie expi na panterach poza juno ta?

Magiczna sygnatura


pLaid.jpg


Opublikowano

CvS Ssie.

 

lino jak zawsze klasyk, rozpierdala. xD

 

@

 

od 175-177 sie expi na panterach poza juno ta?

 

 

CvS dzi*ka jeb*naw d*pe jech*na przez stado murzynów -.- ch*j wie co jeszcze niech się ku*** wyżywa na sobie, a nie na innych -.-

block na pisanie posów za powiedzenie prawy pozdro -.-

 

Serv do dupy, lagi nudny -.- gracze jacyś po*eban -.- wszystko na nie nie i jeszcze raz nie -.-

 

 

 

@dacie block'a to chyba Was powiesze o.O 3 dni cicho -,-

ElGownino .... bo dodam rozmowy z GG :D


Opublikowano

 

23. Nie atakujemy, nie niszczymy, nie grozimy, nie udostępniamy pomocy nt. ataków na serwery użytkowników Naszego forum. Kara: Perm

 

 

Tym razem tylko ostrzeżenie, bo regulamin uległ zmianie wczoraj. Za kolejne, tego typu zagrywki, będę wyciągać konsekwencje.

/Miyoshi

cooltext9_xqhewpn.png

Moje Toole -> QuestTool Ep2 Ep3 100% CopyCharacter Tool Ep2 100% InventoryEditor Ep2 100% CharacterEditor 100%

Opublikowano

Lagi są bo cały czas wale atak i nie mam ochoty przestać :-)

 

bo:

1. Groził na forum atakiem na mój server

2. Mówił że polak nic nie potrafi

 

Jeśli są chętni do pomocy zapraszam na :

http://crewep2-ddos.tk/

 

 

 

co dropi z MoonStone na tym serwie?

mam na to kliknąć.? oki

ElGownino .... bo dodam rozmowy z GG :D


Opublikowano

Jest Off bo nie miałem Nowej strony i zatrzymałem ataki xD

 

Oto nowa i pewnie już nieaktualna strona xD

 

Jak zdobyć Logo z Ich strony Powiecie mi?

 

I jaka tam jest szansa na Ulepszanie?

 

http://crewlc02.net/


 

Warto by to napisać

 

Aplikacja Na Stanowisko GS na Servie Hard-Chaos

 

Cytuję


 

1. How many years old have u : I have 18 years old 
2. What Launges are you speaking : I can speak english / italian 
3. How many time are you playing in last chaos : i play 5 years at lc and i can be on 6-7 hours at days 
4. Have you any experience with beging GS ? (If yes just write at what server and you nick name at that server): Yes i have any experience with GS/GM i be GS/GM in CrewLC02 but now i no play in Crewlc02 why is noob server :P ([GM]MarkLegendz) 
5. What's your IGN ( In Game Nick ) : MY IGN is : Legendz

cooltext9_xqhewpn.png

Moje Toole -> QuestTool Ep2 Ep3 100% CopyCharacter Tool Ep2 100% InventoryEditor Ep2 100% CharacterEditor 100%

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dlaczego nie działa mi homepage? Pisze, że nie odnaleziono serwera.]

 

@Edit 1

 

Nie, nie już jest wszystko ok xD. Ale dlaczego na tej ' nowej ' stronce jest exp x50, a pisze, że x250? o.O

konachancom138117animal.jpg
What hurts the most

Was being so close

♥ ♥

Opublikowano

z tej strony Xawier, jest nowa strona i nowy serwer. Po ataku naszego użytkownika ''kochanek17'' zmienili pliki serwerowe na USA.

Opublikowano

wszystko ladnie pieknie a zarejestrowac konta nie mozna

robie konto pisze mi caly czas register acount i nic sie nie dzieje na stare konto nie moge sie zarejestrowac

Opublikowano

Download oraz Reg nie działa -.- wbijam na strone czekam chwilę po naciśnięciu download i wyskakuje błąd :D tak samo reje,wpisuje login haslo meila i też błąd ;x

-_-_-Shadow LC-_-_-



Gildia: AllStars


Nick: Tivee


Level: 185



  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...