Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PolishCraft s2 [PlotMe] [20slotow] [FreeBuild] [Auto dzialki] [other drops] [ArenaPVP]


lolek77777

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PolishCraft s2

Info.png

strzalka.gifTYP: FreeBuild (dzialki)

strzalka.gifSloty: 20

strzalka.gifIP: s125.csrv.pl:44638

strzalka.gifPotwory: tak

strzalka.gifZwierzęta: tak

strzalka.gifPvP: tak

strzalka.gifPremium: nieeeee

strzalka.gifNether: tak

strzalka.gifBialaLista: nieeeee

Admin.png

[Wlasciciel]TasakPMI,[Wlasciciel]MrRedowen

pluginy.png

WorldBorder, LetItRain, WorldEdit, NoCheatPlus, Vault, PermissionsEx, PvPToggle, Jobs , AntiRelog, WorldGuard, mChatSuite, AutoMessage, iConomy, AuthMe, MuddersMilk, Reservations, OpenInv, CraftBook, Timeismoney , PlayerStatusSigns, AutoSaveWorld, iChat, mcMMO, ButtonWarp, Essentials, Jobs, LagMeter, EssentialsSpawn, OtherDrops, AZRank , LWC, ChestShop, PlotMe, Multiverse-Core, Multiverse-Portals, AntiCheat

InfoDOt.png

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Pamietaj śledze cie :P

Serdecznie zapraszam na Serwer zycze zajebistych dzialek



@ref

rarity_equestria_girls_by_dixierarity-d6

 

TasakPMI Kontakt skype : tasakpmi

Opublikowano

Witam co prawda jeszcze nie graam u was na serwerze ale uwielbiam serwery fb :D Bylam wlascicielką 100 slotowego serwera i codziennie byo 70/80 osób niestety po 1 roku serwer padl bo zbrakło kasy ale to juz pikuś. A więc chce złoży podanie na moda lub admina ;)

Opublikowano

Serwera nie ocenie bo takie lagi ze sie zalogowac nie da ;)

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...