Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nostale SE Jak szybko zarobić prawie nic nie robiąc?


arek12369

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

W tym poradniku Opisze wam jak na Koreańskim Globalu Nostale (Nostale SE) zarobić szybko kase. Sposób jest używany i sprawdzony.

 

Zaczynając musimy mieć coś na start. Wystarczy ok. 200k. Powiem że wszystko się będzie kręcić wokół cellonów.

 

 

Pierwszym Punktem naszej wędrówki jest odwiedzenie Nos Bazaru w tym celu odwiedzamy Bibi Bazar

 

 

Musimy kupić następujący przedmiot:

 

Cellon Poziomu 6.

 

Naszym zadaniem jest spowodować aby z poziomu 6 był poziom 7.

Należało by kupić z 10.

(UWAGA!Nie przepłacajcie za gillion poziomu 6... W NosTale SE jest dosyć żadki)

Teraz musimy się udać do Sorai Style

 

 

Mamy podobne okienko jak w PL tylko że dodane są 2 nowe zakładki... Interesuje nas ta 1.

Są tam 2 okna. W pierwsze okienko wkładamy cellon.

Pokazuje nam się co otrzymamy i ile musimy zapłacić. W naszym przypadku otrzymamy cellon poziomu 7 i będziemy musieli zapłacić 3k. Klikamy potwierdź.

 

I teraz chwila prawdy. Albo nam spali albo otrzymamy cellon poziomu 7. Mamy na to ok 30% szans

 

Z 10 powinno nam się zrobić przynajmniej 1 jeśli nie to mamy pecha :P.

Musimy je tylko teraz wystawić w NosBazarze za cene ok 400k.

Mamy zarobek ok 2-2,5kk dziennie więc możemy szybko "wykoksić" naszą postać.

 

 

I w ten oto sposób możemy łatwo prosto i szybko zarobić na Koreańskim Globalu NosTale. Mam nadzieję że pomogłem. Ten sposób sprawdza się również na PL.

Opublikowano

Jednak można mieć totalny niefart i z 10 udanych 0.

 

W jedną chwilę można stracić dużo kasy i zdobyć nic.

 

Sposób niestety ryzykowny i nie opłacalny dla osób, które zarabiają ledwo 100k w tydzień.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Jednak można mieć totalny niefart i z 10 udanych 0.

 

W jedną chwilę można stracić dużo kasy i zdobyć nic.

 

Sposób niestety ryzykowny i nie opłacalny dla osób, które zarabiają ledwo 100k w tydzień.

 

Dla mnie jest bardzo opłacalny i nie tak ryzykowny... I da się na tym szybko zarobić. I w parę chwil można zdobyć kilkaset K.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...