Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Wasze ulubione czempiony oraz wasz sposób grania


Inkubator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Założyłem temat z ciekawości.

 

Moim ulubionym jest ostatnio Jax lub Ashe.

Zazwyczaj gram na Bocie lub Topie z dystansowcem i jak dojdziemy

do 12 levela robimy pusha midem na przeciwnika ;d

 

b_560_95_1.png

Opublikowano

jungle/top z teleportem

 

 

fast push bot, drake, szybki mid-game, pushowanie mida, siedzenie w jungli przeciwnika i przy tym drejki

1294477714-U1.png

Opublikowano

Moim ulubionym chempionem jest Olaf.

Jeśli chodzi o linie, to zazwyczaj gram top/mid. Lubie grać sam na liniach i mieć dużo farmy.

704371448266406298964.png

Opublikowano

Swain .

 

Linia : mid/solo top

 

Lubie grać solo , nikt mi nie przeszkadza oraz lubię efektywne gank'i ze strony mojego junglera.

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

To ja chyba mam dużo ulubieńców :P

Mid - karthus, kochana farma z q, mana z e... veigar

Bot - Graves op, tristana

Top - Jayce, strasznie efektywny

Jungle - rengar

Opublikowano

Jako ze gram prawie tylko w dzungli wiec moje ulubione postacie to mi. :

Hecarim- zajebisty push, super inicjacja, dobre ganki, kucyk pony :D

Xin zhao- gosc z licencja na zabijanie w 5 min pod wieza wroga na bocie ^ ^

Lee sin- gank, kill, gank, kill i tak az do konca

Vi- niszczy carry w pare sekund z tanky buildem

 

Mysle ze nie ma sensu tlumaczyc swoich sposobow bo jednak jest jako taka tajemnica gracza.

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Moim ulubionym champem jest riven i elise.

Linia : top

Lubie grać sam na lini większa farma + nikt nie bije twoich minonów pod turretem których potem nie da się zabić po wieża dobija.

Opublikowano

Mid- Akali , ryze , mordekaiser .

Top- Akali , olaf , vayne .

Junlge(nie lubię jungli) - xin , olaf , kha^zix

Adc - ashe , graves , ..

Supp - taric , kayle(ap/ad) , shen .

Opublikowano

Riven na topie, pro dmg. Miałem nie raz sytuacje gdy koleś na topie już z low hp, wbija ich jugler ja bije gościa tamtego jugler ucieka albo deda. Straczne op, do tego to ulti, ktoś daje flasha a my sie z niego śmiejemy bo mamy pojabany z niego zasięg. Jax też fajny, po 6lvlu gangi na inne linie i gg.

Opublikowano

Ja kocham grę Xin Zhao ponieważ push przeciwnika = free frag. Poza tym, Malza vs meele to to co uwielbiam, nie może on podejść do minionów, harrasu też nie ma jak, więc dominuje all the time.

 

Znam fajną sztuczke, z kolegami ostatnio doszliśmy na farcie przeciwnikom do nexusa, lecz oni wtedy wygrali team fighta, a ja kazałem obok nexusa totem postawić. Tylko ja przeżyłem. Było 1 v 5, my mieliśmy do inhibitora pushnięte a ja kupuje itemki na speed atak i tp do totema, i po chwili wygrywamy :DDD

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

Opublikowano

Jungle: Vi, Kha'Zix, Maokai, Lee Sin, WW

Top: Vi, Xin, Akali, Jayce, Singed

Mid: Akali, Katarina, Swain, Ryze, Orianna

Supp (pref.): Taric, Leona, Zyra, Blitz

Adc: Sivir, Vayne, Graves, Caitlyn

 

Sposób gry: Sporo farmię (Jak chyba każdy)..Niezależnie od kontry i tak w większości przypadków mam najwięcej farmy w grze. Jako support harasuję przeciwnego adc,kupuję masę wadów...

Kapi757_eune_92_3_nozg.png

Opublikowano

Fiora top / Vi jungle.

 

Fiorą pasywnie do 4, wtedy pierwsza wbitka, jak najmocniej push, rush hydra berki runed king mallet zephyr blood, pushuje szybko, dmg z ulta z hydrą kosmos,

Vi szybkie wolf blue wrait wolf red (golemy okazjonalnie) szybkie ganki w miedzyczasie na wbieg - q - e - e + pasyw z w i jest moc.

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Opublikowano

Katarina, niestety na wyższym elo, gdzie ludzie używają mózgu nie da się wykorzystać jej potencjału.

Evelynn, mega burst, shield i świetna pasywka na ganki.

Lux, mega burst, dobry escape system [jeśli Q,E,W można tak nazwać], dobre teamfighty.

Opublikowano

Vladimir:

Harras i leczenie z Q,

Bezmanowiec

W, jedyny i słaby escape bądź jedyny i dobry slow gdy gonisz przeciwnika,

E, za każdym razem zadaje ci większe obrażenia, stackuje się do 4 razy, co użycie zwiększa wartość obrażeń i leczenia.

Ult, zwiększa przyjmowane obrażenia przez przeciwników, po paru sekundach zadaje magiczne obrażenia.

Shen:

Harras i leczenie z Q,

Energia,

Tarcza z W,

Dash z E, do ucieczek i do pościgu,

Ult pozwalający z Bota dostać się na Topa bądź do teamfightów,

Ezreal:

3/4 spelli to skillshoty,

globalny ult który dla mnie świetnie nadaje się na dobijanie,

Free flash z E,

Harras nawet przez miniony z W,

Mocne obrażenia z Q.

Opublikowano

Ja mieszkam w Jungli.

 

- Nocturne : DARKKNEESS! [Jungle]

 

- Shaco: czyli nie wiesz kiedy dostaniesz odemnie nóż w plecy [Jungle]

 

- Fizz: na pewno polubisz moją rybkę [solo top,Mid,Jungle]

 

- Morgana: klateczka, plameczka i Panu podziękujemy [Mid]

 

- Karthus: ONLY PRESS "R" [spawn, Mid]

Diss_Stream.png

Opublikowano

malphite full tank solo top.

["Kiedy byłem małym chłopcem,

płakałem, że nie mam butów

na stopach. Przestałem płakać,

kiedy zobaczyłem dziecko,

które płacze, bo nie ma stóp." - Bob Marley]

Opublikowano

TOP :

~ Akali : czerwona potka , ward i poty = Kurews*o mocny push , szybkie zadawane obrażenia .

~ Irelia : Boski late ...

~ Shen : Postać którą walczysz nawet z duo , bardzo pomocny ultimate , możliwość szybkiej reakcji .

~ Olaf : Oj to jest potęga ... Przechodzisz jak przez masło , 5k hp , niezniszczon. :X

Do tych championów lubię Ignite / Teleport + Flash/Ghost

 

MID :

~ Orianna : Super się nią farmi , bardzo pomocna , dobrym ulti potrafi szybciej zakończyć TF niż się zaczął .

~ Zed : Co tu dużo mówić .. op sh1t

~ Kha : To samo co zedio :)

 

Jungla :

~ Lee : możliwość szybkiego gankowania , mocny early , oraz mid

~ Nunu : Mimo tego , że ludzie nie doceniają tej postaci , ja lubię ją . Dobra możliwość gankowania , bardzo szybka jungla , możliwość zboostowania ADC

 

Tyle z mojej strony.

Puff :*


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...