Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Wasze ulubione czempiony oraz wasz sposób grania


Inkubator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najwięcej gram supportami i czasami inne pozycje.

 

Supporty moje ulubione:

 

Lulu

Zyra

Janna

Nunu

 

Mid:

 

Twisted Fate

 

Jungla:

 

Amumu

Udyr

Volibear

 

Top:

 

Wukong

 

Adc:

 

Graves

Opublikowano

Jungle - Shaco, Lee Sin
Mid - Veigar, Lux
Top - Olaf, Riven, Jax
Bot - Ashe, Caitlyn, Ezreal
Support - Soraka, Sona, Taric/Nunu

Opublikowano

Jungle - Darius ( mobilki rush i ciagle ganki bez farmienia oraz na 6 idealne dunki)

 

mid - Kata ( bardzo defensywna gra nastawiona na farme i teleport na botlane)

- Syndra ( mana burn mode zaczynam z butami i 3 potami do many i ciastkiem ciągły spam skillami we wroga :D )

- Zyra ( OP )

 

Support - Zyra ( OP )

- Fiddle ( bo wkurzający jest )

- Morgana ( jak mnie zdenerwują gracze z mego teamu )

 

Top

- Co to za linia? Istnieje?

Opublikowano

Jungle - Darius ( mobilki rush i ciagle ganki bez farmienia oraz na 6 idealne dunki)

 

mid - Kata ( bardzo defensywna gra nastawiona na farme i teleport na botlane)

- Syndra ( mana burn mode zaczynam z butami i 3 potami do many i ciastkiem ciągły spam skillami we wroga :D )

- Zyra ( OP )

 

Support - Zyra ( OP )

- Fiddle ( bo wkurzający jest )

- Morgana ( jak mnie zdenerwują gracze z mego teamu )

 

Top

- Co to za linia? Istnieje?

 

Top - Górna linia

Mid - Środkowa

Bot - Dolna.

 

Sorry za offtop.

b_560_95_1.png

Opublikowano

Lux - gra nią się nie nudzi :-)

Początek gry q, auto atak,e, auto atak. W obronie sheild z "W".

Po 6 poziomie snarujemy z Q następnie puszczamy E ale nie detonujemy, szybko puszczamy R póki wróg jest zesnarowany i detonujemy E. Łatwe fragi.

TF W na wszystkich , ulta na jak największą ilość osób, Q snare, E slow i dmg. Lux rzadko pada w TF bo może się trzymać z dystansu. Może osłaniać adc, albo zabić przed TF wrogiego adc z combo q e r. Łatwe steale baronów runek i smoczków i dobijanie z ulty :D Sprawdza się też jako support. Wystarczy kupować Rubinowy kamień(egide może jungler kupić) :D

Z supportów polecam Tarica - dobry agresor, stun ratuje tyłek. Janna - slow, podrzucenie, odepchnięcie, heal. tarcza zwiększająca dmg.

Jeżeli chcesz mi podziękować za pomoc kliknij Lubię to :)

Opublikowano

Kata mid i top, kilka razy jungle i o dziwo nie szło źle mimo hejtu całego teamu :3

 

No i Ryze jako najlepszy "elo booster" w soloq. Też mid/top, to akurat bez różnicy.

aaa

Opublikowano

Urgot Mid olny

"Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyzne, tylko sprawić by tamci skurwiele zgineli za swoją" G.C.Patton

sygnatura22.jpg

 

2HardStyle2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...