Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Największa aktywność w dziale Dark Orbit


Gość Stim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stim dasz jakieś info. kiedy odbędzie się ten nowy konkurs ;>

Możliwe, że jeszcze dziś ;>

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Stim dasz jakieś info. kiedy odbędzie się ten nowy konkurs ;>

 

I tak nie wygrasz xD

 

A tak w ogóle skoro konkurs zakończony ja zdyskwalifikowany xD to powinień być cls..

 

@Down Nie bawię się w Moderatora tylko w System Antyspamowy xD

Opublikowano

I tak nie wygrasz xD

 

A tak w ogóle skoro konkurs zakończony ja zdyskwalifikowany xD to powinień być cls..

Proszę Cie abyś nie bawił się w moderatora.

Po co mam zamykać?

Tak jak teraz, padło pytanie - padła odpowiedź.

Gdy otworzę temat z nowym konkursem to zamknę ten i utworzę nowy.

 

Podpowiem, że nie trzeba będzie siedzieć 24/7 na forum, pisać posty i raportować.

Ten będzie o wiele łatwiejszy (tak myślę :ninja: ).

Opublikowano

I tak nie wygrasz xD

 

A tak w ogóle skoro konkurs zakończony ja zdyskwalifikowany xD to powinień być cls..

 

@Down Nie bawię się w Moderatora tylko w System Antyspamowy xD

Wróżbito Macieju skąd wiesz że nie wygram -.-

heh to mam nadzieje że lipy nie będzie jak ostatnio hehe

killalllogo.jpg


Opublikowano

Wróżbito Macieju skąd wiesz że nie wygram -.-

heh to mam nadzieje że lipy nie będzie jak ostatnio hehe

 

xxx Kij z tym.

.

646464666465446648787684876846676557346543536576375637563465346563476437436346573.000027%

//Stim

 

Te forum jest zbyt drętwe więc stąd idę ^_^

 

Stim nie spamuj bo wiem ze jesteś z BP

 

stim_elite.png

Opublikowano

Za chwilę pojawi się nowy konkurs i tematy dyskusyjne.

Cls.

Odpinam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...