Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Największa aktywność w dziale Dark Orbit


Gość Stim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wyniki opublikowane!

Zapraszam do głównego tematu aby sprawdzić ;)

Opublikowano

No no :) aby tak dalej , ale jest jedna pomyłka .

 

Konkurs odbywa się przez okres 2 tygodni czyli 14 dni.



Rozpoczyna się 26 lutego 2013 roku o godzinie 24:00 a kończy 12 marca 2013 roku o godzinie 23:59.

:) zeszłej nocy o północy :p powinno byyć 0:00 ,

Pomyłki nawet najlepszym się zdarzają :)

0fc5fb0fb2710.png

Opublikowano

No no :) aby tak dalej , ale jest jedna pomyłka .

 

 

:) zeszłej nocy o północy :P powinno byyć 0:00 ,

 

Pomyłki nawet najlepszym się zdarzają :)

 

Wiesz, wszystko było pisane "na gwałt", ponieważ z tym konkursem dużo zamieszania.

Poprawię to.

 

P.S. Do konkursu dołącza Kacperek a zdyskwalifikowany zostaje ZmkAg (zdobył 10% podczas konkursu).

Opublikowano

@UP I dobrze nie moja wina że są dzieci na forum które kopiują cudze prace a modzi z tym nic nie robią.

Reklamy i Plagiat..

 

v6bmdg.jpg

Polecam, przydatne.

//Stim

 

Przycisk chyba w fazie naprawy ;)

Opublikowano

No dokładnie. Konkursy jezeli juz to powinny byc na innych zasadach robione

No to wymyśl jakiś inteligencie...

 

Ja tu się na plakietke napaliłem,a rusek no-life zaczyna... Oj bendom hejty bendom

Opublikowano

Jaki no - life . -.-
a konkurs na bardzo dobrej zasadzie zrobiony , a nie że będzie trwał 1 dzień (dopiero wtedy by było dużo spamu) a tak jak komuś zależy to da rade ;)

0fc5fb0fb2710.png

Opublikowano

Witajcie.

Po przedyskutowaniu pewnej kwestii konkursowej jesteśmy zmuszeni zakończyć konkurs przed czasem.

Wszystkim bardzo dziękujemy za wzięcie udziału i zostanie Wam to nagrodzone w sposób następujący.

Osoby, którym udało się dotrzeć do top3 w te 3 dni zostaną nagrodzone zdjęciem -10% z paska ostrzeżeń.

Reszta użytkowników otrzyma -5% za udział.

Konkretny powód? http://www.mpcforum.pl/topic/864296-moja-zawarto-ponownie-zbugowana/

Przez te 2 dni nie było problemu, natomiast dziś wystąpiły problemy i po ręcznym przeliczeniu wyłoniliśmy top3.

 

Jeszcze raz bardzo przepraszamy i postaramy się Wam to jeszcze wynagrodzić w sposób utworzenia nowego konkursu, który zostanie dodany już niebawem.

Nie będzie on polegać na "wyścigu szczurów", bez zmartwień ;)

Udział wezmą osoby zapisane do tego konkursu + jeżeli ktoś chce to może się zapisać poprzez kontakt PW ze mną.

Więcej dowiecie się śledząc podpięte tematy w dziale.

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Ten temat dyskusyjny pozostawiam otwarty na pewien okres czasu.

 

DZIEŃ 1:

 

Pierwsze miejsce:

Nick: koniecpolski

Suma zdobytych punktów: 102

Drugie miejsce:

Nick: Wacek_21

Suma zdobytych punktów: 49

Trzecie miejsce:

Nick: marihuana661

Suma zdobytych punktów: 34

 

DZIEŃ 2:

 

Pierwsze miejsce:

Nick: koniecpolski

Suma zdobytych punktów: 119

Drugie miejsce:

Nick: marihuana661

Suma zdobytych punktów: 42

Trzecie miejsce:

Nick: .:Pukacz:.

Suma zdobytych punktów: 20

 

DZIEŃ 3:

 

Pierwsze miejsce:

Nick: koniecpolski

Suma zdobytych punktów: 80

Drugie miejsce:

Nick: marihuana661

Suma zdobytych punktów: 26

Trzecie miejsce:

Nick: .:Pukacz:.

Suma zdobytych punktów: 23

 

Opublikowano

heh i bardzo dobrze :) gratzy dla tych co wzięli w tym konkursie udział ;) głównie dla ruska za ogromny "spam" ;D

zapewne jutro już się nie będzie udzielał tak jak w ostatnich dniach :D

Opublikowano

Tak się kończą konkursy st1ma. Beka.

 

Napraw zbawco "moją zawartość" a nie będą kończone.

 

No wybacz, ale jeżeli problemy były przed rozpoczęciem, to może było się wstrzymać?

Opublikowano

Nie wiem czy źle przeczytałem ale dla wszystkich co brali udział miały być -5%? Bo ja chyba nie dostałem

Opublikowano

Ale udział brałem tak?


Bo nie wiem czy nie potrafię czytać ale tam piszę wyraźnie:

 

Osoby, którym udało się dotrzeć do top3 w te 3 dni zostaną nagrodzone zdjęciem -10% z paska ostrzeżeń.


Reszta użytkowników otrzyma -5% za udział.

 

A po pierwszę sam chciałem zrezygnować ponieważ przez no-life ruska i tak nie było szans na wygranie konkursu a teraz wyszło jak z kamieniarza konkursem..

Opublikowano

Ale udział brałem tak?

 

Bo nie wiem czy nie potrafię czytać ale tam piszę wyraźnie:

"użytkowników", pewnie chciał napisać "uczestników", ale cóż, to tylko st1m.
Opublikowano

Ale udział brałem tak?

 

Bo nie wiem czy nie potrafię czytać ale tam piszę wyraźnie:

 

 

A po pierwszę sam chciałem zrezygnować ponieważ przez no-life ruska i tak nie było szans na wygranie konkursu a teraz wyszło jak z kamieniarza konkursem..

 

Taką trudność sprawia napisanie PW do mnie ?

Dużo ludzi było i o Tobie zapomniałem, wybacz.

Niech będzie, już Ci daję.

Opublikowano

Taką trudność sprawia napisanie PW do mnie ?

Dużo ludzi było i o Tobie zapomniałem, wybacz.

Niech będzie, już Ci daję.

 

Dziękuję ;)

Opublikowano

Ale udział brałem tak?

 

Bo nie wiem czy nie potrafię czytać ale tam piszę wyraźnie:

 

 

A po pierwszę sam chciałem zrezygnować ponieważ przez no-life ruska i tak nie było szans na wygranie konkursu a teraz wyszło jak z kamieniarza konkursem..

Konkurs kamieniarza był ustawiony a Rusek to po prostu no life . ^_^


1370269248-U384748.png

By: b4rt4z

Opublikowano

UP @ nikt tu nikogo nie obraża przez te 3 dni chodziłem normalnie do szkoły , Od czasu do czasu na fonie sprawdzałem czy nikt nie napisał coś , to wszystko ;x

0fc5fb0fb2710.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...